Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Prije sam ja imao Mod da cjeli LS bude pod vodom ili samo Cunami ovako talasi ali je glupo ima negdje na Jutub proba cu nac... :D


Citat: mafica .pwn poslato Mart 16, 2011, 20:36:41 POSLE PODNE
Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 16, 2011, 20:20:55 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Mart 16, 2011, 18:34:20 POSLE PODNE

SetWaterLevel <- to sam oduvjek htio da bude u sampu :mad:


Zamisli onako,Los sanots pod vodom,kao venecija ;D ,
stavi se puno marina i brodova,kuce na vodi , fora... :P
Ima neki mod kao da je tsunami bio,voda do pola zgrada jbt nema auta,ljudi itd.

Citat: Monk bg poslato Mart 16, 2011, 20:22:37 POSLE PODNE

Sta ti glumis po ko zna koji put ?
Ne glumi nista nego ima bug ,probaj napisi praznu poruku pa vidi da li ces moci -/-


Mikic95



Nema potrebe da pisete dva puta isto  ;)
Ko zeli da se voza nek se pridruzi MTA serveru DDC :D U mom potpisu :D

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 16, 2011, 21:11:39 POSLE PODNE
mislim da sam vidio na samp wiki stranicu za taj sea level,70% sam siguran da jesam.
Hhahha nikako to nisi mogao da vidis :P


Jao osecam se lose bolestan sam  :'(


Dosao sam da vam kazem da me mozda nece zbog bolesti ali vrati cu se ja  :D[/b]


Šetaju dva lika kroz pustinju kad odjednom vide gov*o... nigdje oaze, nigdje ništa, samo u sred pustinje [cenzura]. Zapitaju se odakle ovo [cenzura] u sred pustinje, kad odjednom vide nekog mršavog starca s bradom do pupka. Upitaju ga:

- Starac, oda...kle ovo gov*o ovdje u sred pustinje?
- Sjedite djeco, ovo je jedna duga, zanimljiva priča koju morate čuti. U davno - zaboravljenom periodu prije mnogo godina, u jednom prelijepom kraljevstvu živio je kralj sa svojom kraljicom i trojicom sinova. Sva trojica sinova su bila ludo zaljubljena u prelijepu mladu princezu iz susjednog kraljevstva. Jednoga dana veliki, opaki, grdni zmaj je oteo tu mladu, lijepu princezu i odveo je preko 7 mora, 7 gora, 7 planina, 7 dolina u svoju veliku, mračnu pećinu. Kralj susjednog kraljevstva je pozvao trojicu braće i rekao im Tko moju kćerku oslobodi od opasnog zmaja, dobit će njenu ruku. Najstariji sin se prvi javi, inače vrlo hrabar momak i krene na petogodiÅ¡nje putovanje da naÄ'e princezu - proputuje 7 mora, 7 gora, 7 planina, 7 dolina i doÄ'e do zmajeve pećine. Opremljen samo Å¡titom i mačem, ulazi herojski u pećinu i izaziva zmaja na obračun. Nažalost, zmaj ga je na mjestu spalio i pojeo. Sljedeći se javlja srednji brat i kune se u ime svog oca, kralja da će osloboditi princezu, uzeti joj ruku i ujediniti dva kraljevstva. Kreće na put i on i tijekom 5 dugih godina proputuje 7 mora, 7 gora, 7 planina, 7 dolina i dolazi do zmajeve pećine. Budući da je on bio vrlo inteligentan mladić, on se sakrije u Å¡umu pored pećine i razradi plan. Jednu noć uÄ'e u pećinu bez ikakvog oružja i proba objasniti zmaju situaciju - objasni mu kako voli prinzecu viÅ¡e nego sebe, kako njihov brak treba osigurati sretnu budućnost za sve dolazeće generacije dviju kraljevstva - ali... nažalost, zmaj postane iznerviran, ljubomoran i spali srednjeg brata i pojede ga. Na kraju, javlja se najmlaÄ'i sin i otputuje kod poznate vjeÅ¡tice koja živi na drugoj strani globusa i nakon 10 godina putovanja i neviÄ'enih tegoba tijekom puta, stiže do njene kolibe gdje je upita: Ružna vjeÅ¡tico, kako da ubijem ovog zmaja? - i ona mu otkrije jednu antičku tajnu, koju su imali priliku čuti samo najhrabriji od hrabrih i najpametniji od pametnih - postoji jedna biljka koja raste daleko od sve i jedne civilizacije, ispod jednog zlatnog potoka gdje lete ptice raznih boja i gdje sunce sja bez prestanka - od te biljke se napravi posebna smjesa s vodom i to će ubiti zmaja. NajmlaÄ'i brat se u tom trenutku ustaje, ljubi staru vjeÅ¡ticu i kreće na novi, petogodiÅ¡nji put, preko 7 mora, 7 gora, 7 planina, 7 dolina i dolazi do tog dalekog mjesta, nalazi taj daleki, zlatni potok, i nalazi tu daleku, mističnu biljku. I nakon toga, kreće posljednja dionica njegovih dugih putovanja, preko 7 mora, 7 gora, 7 planina, 7 dolina, dolazi to zmajeve pećine, gdje se krije i gdje tu mističnu smjesu pravi i ostavlja u samom gnijezdu zmaja u najdubljoj dubini velike, mračne pećine. Zmaj ovu smjesnu pojede i na mjestu umre, nakon čega najmlaÄ'i sin utrči u pećinu i vrisne da ga sva četiri ćoÅ¡ka svijeta čuju Uspio sam! - oslobaÄ'a svoju ljubav, oni se vjenčaju, dva kraljevstva se ujedinuju i zauvijek žive sretno, veselo i zdravo.

Potom ustaje jedan od likova i upita starca:

- Pa dobro, starac, ali odakle ovdje ovo gov*o?
- Aha, gov*o? Pa to se neko posr'o.
Poslednja Izmena: Mart 17, 2011, 13:46:53 POSLE PODNE od BloodMaster

Programski jezik koji se koristi za skriptanje,za MTA se koristi LUA a za SA:MP Pawno. LUA je napredniji ali i tezi,kad ga jednom savladas mozes da napravis cudo od servera,ali bukvalno! Naravno u pozitivnom smislu.  :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Ä'ea poslato Mart 17, 2011, 16:20:40 POSLE PODNE
Programski jezik koji se koristi za skriptanje,za MTA se koristi LUA a za SA:MP Pawno. LUA je napredniji ali i tezi,kad ga jednom savladas mozes da napravis cudo od servera,ali bukvalno! Naravno u pozitivnom smislu.  :P
Jel mozes dati malo vise informacija o tom programskom jeziku, bas me zanima?

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 17, 2011, 15:53:52 POSLE PODNE
a sta je drukcije u sampu i u mta?

MTA - Lua
SAMP - Pawn


Mta ima stvarno puunoooo vise opcija od Sa:Mp-a, ali jbg.... Gledaj realno, svi koji zele igrati SA u multiplayeru, logicnije da ce upisat san andreas multiplayer (u gugl) a ne multi theft auto...

MTA je brzo preteko SAMP... Jbt, mora bit dobar, pa cak boju vode mos mjenjat....