Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: gonss.pwn bg poslato Mart 14, 2011, 11:25:15 PRE PODNE
Ovo je stvarno za plakanje.
Best0ne je komentarisao jedan avatar na kojem su dve ženske dobrih oblina i rekao da su fuj :S Ja odma reagujem i pitam ga jel on normalan?xD
A on će
Citat: BestOne.exe poslato Mart 14, 2011, 11:19:58 PRE PODNE
10/10
Ne, nego pogledaj biebera u faci, koliko je zgodniji od ovih... kako da ih nazovem... fuj zena
Gledaj cinjenice, Bieber je zgodniji od 80% zena
Al, ostat ce samo da ima fuj avatre :D
Ko da ovo namerno radi, ali ipak preteruje sa ovim, drži ga u sigu i kaže da je najzgodniji. Neću nikog da zezam nego što je preterano je svtvarno :D
I ne želim da počinjem priču o njemu, nego da vidim šta vi mislite. Jer stvarno je malo žalosno da ga vidiš kako priča da je on super ovo ono. Malo nastrano i bolesno sa moje strane gledanja. Pola Sveta misli da je on gey po svom ponašanju, ali ja ne mislim i nisam fan njega. Ali ipak ovo je malo čuno :S

Ma ajde dosta o biebera, on je djecak koji ima svoju karijeru, a vi ste ljubomorni jer ga cure vole.
I on radi isto sto bi i vi radili da ste na njegovo mjesto.



black_dota

Ako sam ja ljubomoran na tog pedercica mozete da me nabijete kurcom u dupe

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Mart 14, 2011, 14:57:47 POSLE PODNE
Ako sam ja ljubomoran na tog [cenzura]cica mozete da me nabijete kurcom u dupe
Imas li ti neki dokaz da je on "p*der" kao sto kazes, ili ga tako nazivas samo iz ljubomore???

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Mart 14, 2011, 14:57:47 POSLE PODNE
Ako sam ja ljubomoran na tog pedercica mozete da me nabijete kurcom u dupe

Skuzis ces kad odrasnes kakav si bio k*****..
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 15:01:15 POSLE PODNE od Luciano Verdi



Evo mene iz skole :D Kod mene u kraju vlada virus nas sestoro bilo na casu svi ostali bolesni  :'( Meni se javilo nesto kod desni kod resice neka afta reakcija tela na virus  ???
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 16:47:56 POSLE PODNE od eXtreme

http://www.youtube.com/watch?v=4IVc-u14qzY

Kakve kraljine HAHAHAHAH. To je ponos Crne Gore što se humora tiče xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: gonss.pwn bg poslato Mart 14, 2011, 11:25:15 PRE PODNE
Ovo je stvarno za plakanje.
JA SAM GLUP je komentarisao jedan avatar na kojem su dve ženske dobrih oblina i rekao da su fuj :S Ja odma reagujem i pitam ga jel on normalan?xD
A on će
Citat: JA SAM GLUP.exe poslato Mart 14, 2011, 11:19:58 PRE PODNE
10/10
Ne, nego pogledaj biebera u faci, koliko je zgodniji od ovih... kako da ih nazovem... fuj zena
Gledaj cinjenice, Bieber je zgodniji od 80% zena
Al, ostat ce samo da ima fuj avatre :D
Ko da ovo namerno radi, ali ipak preteruje sa ovim, drži ga u sigu i kaže da je najzgodniji. Neću nikog da zezam nego što je preterano je svtvarno :D
I ne želim da počinjem priču o njemu, nego da vidim šta vi mislite. Jer stvarno je malo žalosno da ga vidiš kako priča da je on super ovo ono. Malo nastrano i bolesno sa moje strane gledanja. Pola Sveta misli da je on gey po svom ponašanju, ali ja ne mislim i nisam fan njega. Ali ipak ovo je malo čuno :S

Hahahaha, ja mislim da je lik gay jer se tako ponasa.. ;)
BTW. Ja da vidim tog Biebera na ulici razbio bih mu glavu! ;D

Da zaboravio sam da kazem, nervira me jako to sto je razmazeno dete bogatasa..

black_dota

Haha kakvi carevi

Stavili cenzuru na BestOne < (Best One)

Ajde sad lepo procitaj stranicu dve pre sta je Alen rekao  :-*

Citat: gonss.pwn bg poslato Februar 21, 2011, 22:03:12 POSLE PODNE
Pročitajte ovo što sam našao
"GTA San Andreas, odnosno svi GTA nastavci uskoro se zabranjuju za upotrebu u Europskoj uniji, zbog nasilja koje se izlaze djeci, a time i daju ideje za druge nasilne radnje. Punu podrsku daju i roditelji koji su bili jedni od incijatora ovog projekta te traze da se ove mjere poostre i na druge igre. Rockstars, je odlucio pokrenuti tuzbu na ovu odluku jer time se izalze ogomnim gubitcima."

Mislim kada bi netko zabranio tako nesto,

da bi ovima koji proizvode GTA opala proizvodnja samo tako.

A sto vise reci onda o serverima, jer je vecina igraca mlaÄ'a od 18 godina a iza na omotu od GTA pise kao +18  ::)

Isto tako sam nacuo da ako udemo u EU da necemo moci vise skidati pjesme sa YTa i tako te fore !?  :'(

Evo nakon jedno pola godine sam se usudio to napraviti. To je bilo jako tesko napraviti i jos se grizem sto sam to napravio --- Ispraznio Recycle Bin  :'(

A i ugradio sam si dvd przilcu, mislim uopce nisam imo kontakt sa diskovima jedno pola godine ^^ Konacno

black_dota

A sta si do sad radio?

Kopao po njemu?

XD salim se

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Mart 14, 2011, 19:36:17 POSLE PODNE
A sta si do sad radio?

Kopao po njemu?

XD salim se

Ma cd/dvd uopce nisam koristio; ljepo je opet cuti ono brujanje :)

A danas za promjenu idem gledat bingo ^^ Mozda bude kojih mini 26-27 miliona ^^ (minus 25% poreza drzavi -.-' )

EDIT:

www.wwitv.com rulz... Ima 3000 programa iz cjelog svjeta ^^

EDIT:

Dobio sam!!!!!!! tooooooooooooooo dobioooo sammmmm....

Dobio sam 13kn i 4 lipe -.-' A platio sam 16kn, bas sam profitiro xD
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 20:33:08 POSLE PODNE od BloodMaster