Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Moze mi neko dati Download CS 1.6 Full, koji god skinem ne radi.. :/ (Torrent)

makelele

xD nesmije se ovde stavljati to kolko ja znam

Mikic95


Jao evo sjetio sam se staroga emaila od ovog acca :D Napokon

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




makelele

xD,nebi se smijao na tvom mjestu ipak je to dupli acc xD

Nije dupli...  Ja sam imao ovaj acc joÅ¡ odavno, pa zaboravio sve moguće, napravio novi i sad se sjetio ovoga xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: MEDO # BCk. poslato Mart 04, 2011, 14:43:24 POSLE PODNE
Nije dupli...&n[cenzura]; Ja sam imao ovaj acc još odavno, pa zaboravio sve moguće, napravio novi i sad se sjetio ovoga xD

ako su oba acc-a tvoja xd onda je dupli OMG :D

Pa šta ako je dupli ? xD Više i onako neću onaj koristiti :D

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Ako ga nece koristiti onda ok, ali ako ce ga koristiti onda bude banan na oba :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ma daću ga nekome ako oće xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 04, 2011, 10:45:45 PRE PODNE
Da vam ispričam šta mi se desilo... Komšija mi Hrvat i mi bili kod njega na čast (rodilo mu se dete).
I sad on nas posluži kolačima itd. I sad ja bio žedan i on najzad iznese sok, a u Hrvatskoj gosti sve sami sipaju, a kod nas u Srbiji domaćin sipa gostima...
I mi sad čekamo čekamo i ja umro žedan... Na kraju sam moram da odem kući i popijem celu flašu vode :D

Odakle ti to, nema tu nikakvog pravila, to ti je sve do domacina i njegovog gostoprimstva...

poznaticovik

Citat: Soprano poslato Mart 04, 2011, 15:20:14 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 04, 2011, 10:45:45 PRE PODNE
Da vam ispričam šta mi se desilo... Komšija mi Hrvat i mi bili kod njega na čast (rodilo mu se dete).
I sad on nas posluži kolačima itd. I sad ja bio žedan i on najzad iznese sok, a u Hrvatskoj gosti sve sami sipaju, a kod nas u Srbiji domaćin sipa gostima...
I mi sad čekamo čekamo i ja umro žedan... Na kraju sam moram da odem kući i popijem celu flašu vode :D

Odakle ti to, nema tu nikakvog pravila, to ti je sve do domacina i njegovog gostoprimstva...

Točno to što ću ti ja sipati ako imaš ruke? XD

On kaže da je tako u Dalmaciji. Eh ja nez kako je tamo, al znam kako je kod mene

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 04, 2011, 15:32:07 POSLE PODNE
On kaže da je tako u Dalmaciji. Eh ja nez kako je tamo, al znam kako je kod mene

Tako i u CG... Mi ništa ne sipamo samo nam domaćin sipa

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




makelele

nemoj da se iko uvrijedi,ali ima tu malo i kulture. Ako ste me shvatili