Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

CitatHah stormer... Nemam ti se ja snage svadjat, evo, reci cete da sam lud, al, kad se postavjam s dotom (S njim najcesce) ja cekam na vratima da mi nece doc doma i placem zato sto mi je zao sto sam nekoga povrijedio... Jednostavno sam takav, ne shvacam kako su neki ljudi tako bez duse
I nemojte sad stavljat ovo u potpise, pa sta ako se rasplacem ako se posvadjam s nekim (briga me sta je virtualno)

Mene je jedan sedmak(kad sam bio 5. razred) inace moj dobar drug, svaki dan hvatao oko struka i vrteo me ko debila nekog, jer pre nisa mogao da se ugojim nesto...

Onda mi je jednog dana puko film i kreno sam ko [cenzura] da skacem na njega i da ga udaram, onda sam ga srusio i od tada me vise nikad ne zajebava.

EDIT: Veruj mi ko mene iznervira, taj najebe zesce i vise me nikad ne zajebava.
Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 20:40:53 POSLE PODNE od [IG]GoogleR.pwn

Citat: Andrej D. (Dereck) poslato Februar 24, 2011, 20:05:07 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Februar 24, 2011, 18:40:12 POSLE PODNE
Danas mi je divan dan... Dobio 2 iz kemije, pisali smo test iz fizike; mozda dobijem 2 i matematiku dobio tri.

Pa sam lijepo otiso sa 6 sata, da nebi jos sluso povjest -.-'

Nije fora imati lose ocjene i s tim se hvaliti, doci ce vrijeme kad ce te glavu boliti zbog ovo.

Ne hvalim se jbt. Samo govorim kakva je situacija...

Edit:

Necu dobit neopravdani, reko sam da me boli glava.
Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 20:47:44 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: [IG]GoogleR.pwn poslato Februar 24, 2011, 20:38:41 POSLE PODNE
CitatHah stormer... Nemam ti se ja snage svadjat, evo, reci cete da sam lud, al, kad se postavjam s dotom (S njim najcesce) ja cekam na vratima da mi nece doc doma i placem zato sto mi je zao sto sam nekoga povrijedio... Jednostavno sam takav, ne shvacam kako su neki ljudi tako bez duse
I nemojte sad stavljat ovo u potpise, pa sta ako se rasplacem ako se posvadjam s nekim (briga me sta je virtualno)

Mene je jedan sedmak(kad sam bio 5. razred) inace moj dobar drug, svaki dan hvatao oko struka i vrteo me ko debila nekog, jer pre nisa mogao da se ugojim nesto...

Onda mi je jednog dana puko film i kreno sam ko [cenzura] da skacem na njega i da ga udaram, onda sam ga srusio i od tada me vise nikad ne zajebava.
Mozda sam blesav :S
Ali onda si ti jos vise (bez uvrede), kakve sad ima veze sto je tebe vrtio neki po prezimenu ''Sedmak'' (ili je 7. razz), tu je jedino tuzno sto se je tak mozda potrgao ili nesto slicno...
A, recite vi sta ocete, ja se uvijam od smijeha kad citam komentare u tebi, pogotovo one sa rastancima
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

Fora je sto je on duplo veci od mene
Dacu ti sliku pa ces videti koliki je on koliki sam ja tada bio xD

Citat: [IG]GTFO&&STFU poslato Februar 24, 2011, 20:45:38 POSLE PODNE
Fora je sto je on duplo veci od mene
Dacu ti sliku pa ces videti koliki je on koliki sam ja tada bio xD
Hah... To mi je na neki nacin i normalno, msm uvjek onaj manji strada, kao neki zakon prirode (u, al profesionalno zvucim)
Kod nas ima onih koji su veci za glavu od mene, a moze me dignut i prebit kako se kaze na mrtvo ime, gledaj da on ima 35kg a ja 45kg
Ali, ako ces stavit neku slicicu, nebi ti preporucao zbog ljudi kao sto su neki, pogotovo ako vide da si malo ''malecki'' (u, al ga sad glupo zvucim) onda ce te zezat, nebi ja ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

ja imam 150cm u visini i za neke sam mali a mogu ih nabiti ako ocu, ja se svaki dan u skoli rvem sa jednim sto ima 60kg i visok 160 otprilike xD

ali ne udaramo se nego me on uvati i tako se guramo xD
a ja imam oko 40 kg manje vise

(ugojio sam se od kad sam zadnj put bio na BE, XD)

inace ni moji roditelji nisu bili nesto visoki ni teski u godinama puberteta, mada ja primecujem kako se vise gojim nego pre 1 god

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Februar 24, 2011, 20:54:27 POSLE PODNE
a ja imam oko 40 kg manje vise

Koji si ti raz? 3.?

LoL, ja 8 raz, 92kg, 186cm visina

black_dota

6. jbg nisam se gojio pre 6. razreda nesto puno :s

bmk zajebavajte ja cu to sa osmehom primiti, jer meni moze neko da sere sto imam 40kg manje vise neko koga ni neznam

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Februar 24, 2011, 20:54:27 POSLE PODNE
ja imam 150cm u visini i za neke sam mali a mogu ih nabiti ako ocu, ja se svaki dan u skoli rvem sa jednim sto ima 60kg i visok 160 otprilike xD

ali ne udaramo se nego me on uvati i tako se guramo xD
a ja imam oko 40 kg manje vise

(ugojio sam se od kad sam zadnj put bio na BE, XD)

inace ni moji roditelji nisu bili nesto visoki ni teski u godinama puberteta, mada ja primecujem kako se vise gojim nego pre 1 god
Sad bez zezancije
Ti iimas neki poremecaj? Ako on ima 60kg, a ti 40 manje, onda imas 20kg?? Pa moja sestra od 5god ima 35 kg, samo, mi smo svi malo ''pretjeli'', ja jos nisam, ali takvi smo genetski, koliko ti onda tata ima? 50kg??
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

Haha xD

Neznam sta da vam kazem, ma ima i manjih od mene u razredu, a i starijih od mene

EDIT: LOL Neam 20 kila nego oko 40kg XD

Kakvih 20 kila bio bi ko etiopljanin xD

EDIT 2: Tata mi ima 85 kila

Btw gonss mi kaze da prekinemo sa spamom
Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 21:03:18 POSLE PODNE od [IG]Volim^^Fiziku <3

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Februar 24, 2011, 21:00:42 POSLE PODNE
Haha xD

Neznam sta da vam kazem, ma ima i manjih od mene u razredu, a i starijih od mene

Ae laži još malo xD

Å alim se :D

black_dota

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Februar 24, 2011, 21:02:59 POSLE PODNE
Vas dvojica, dota i bestone. Smanjite spam, poslednja opomena, ovo vam govorim za vaše dobro.. Jer znam kakvi su ostali, ban će vas zauvek i onda će te kukati... Ja vas opominjem za vaše dobro, meni ništa ne smetate (da se ja pitam) al jbg takva su pravila i moraju se poštovati ili ide kazna... Ae malo stanite i razmislite

Samo ovo da kazem

SVI koji oce da znaju koliko imam kila,koliko sam visok, imate IGRP :D