Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 23, 2011, 21:54:37 POSLE PODNE
Pogledajte šta u Grčkoj rade S:



nekuzim sta radi ovaj??? kaj je to neka predstava pa se sje**o il kaj??

Pa ja ti kažem... Sve retardirano kad ovako nešto mogu da urade :S

@Edi, ili si glup ili ćorav... Pa vidiš da su zapalili policajca ovi protestanti -.-

Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 23, 2011, 21:58:59 POSLE PODNE


@Edi, ili si [cenzura] ili ćorav... Pa vidiš da su zapalili policajca ovi protestanti -.-

Pa vidim da je zapaljen...nego kod nas zna bit tako motorijada pa se nekad sje**u i zapale se..:/....jer nisam bio u toku price da su grci govna i to....  ::)


Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 23, 2011, 22:03:37 POSLE PODNE
Eto, sad znaš xD

Da XD....al nisam znao da su bas takve seljacine i takvi majmuni.....://.....ja sam mislio da je to normalan narod u dugovima do grla :)

pozzz svima...

e jel zna neko kako da video iz VCD prebacim u AVI probavao sam svakakve convertere i nista ne moze, jel znate jos neki nacin?




Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Februar 23, 2011, 22:21:18 POSLE PODNE
pozzz svima...

e jel zna neko kako da video iz VCD prebacim u AVI probavao sam svakakve convertere i nista ne moze, jel znate jos neki nacin?

http://www.google.hr/search?hl=hr&source=hp&q=vcd+to+avi&aq=1&aqi=g4&aql=&oq=vcd+t

LoL?


Citat: BloodMaster poslato Februar 23, 2011, 22:23:40 POSLE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Februar 23, 2011, 22:21:18 POSLE PODNE
pozzz svima...

e jel zna neko kako da video iz VCD prebacim u AVI probavao sam svakakve convertere i nista ne moze, jel znate jos neki nacin?

http://www.google.hr/search?hl=hr&source=hp&q=vcd+to+avi&aq=1&aqi=g4&aql=&oq=vcd+t

LoL?

meni od tih convertera zasteka komp kad idem VCD to AVI pa se mora restartovati

Correlli

Zašto su sada Grci govna ako žele opet dovesti pravdu u svoju državu, pa ako ne ide milom, onda silom? Onda smo mi još veća govna po tome stavu.

Nadam se da će biti i kod Hrvata velikog sranja u subotu 26.02.2010 na Trgu Bana Josipa Jelačića. Vidite da su prosvjedi počeli na sve strane - i bošnjački branitelji prosvjeduju zbog izručenja Tihomira Purde srpskom tužilaštvu.

Nitko više nije zadovoljan, narod nema više šta za jesti, a neke budale još nije sramota reći da nema potrebe za prosvjedom - naravno oni koji se boje za stolice.

Citat: Correlli poslato Februar 23, 2011, 22:43:43 POSLE PODNE
Zašto su sada Grci govna ako žele opet dovesti pravdu u svoju državu, pa ako ne ide milom, onda silom? Onda smo mi još veća govna po tome stavu.

Nadam se da će biti i kod Hrvata velikog sranja u subotu 26.02.2010 na Trgu Bana Josipa Jelačića. Vidite da su prosvjedi počeli na sve strane - i bošnjački branitelji prosvjeduju zbog izručenja Tihomira Purde srpskom tužilaštvu.

Nitko više nije zadovoljan, narod nema više šta za jesti, a neke budale još nije sramota reći da nema potrebe za prosvjedom - naravno oni koji se boje za stolice.

svaki tvoj post je pametan,hrvati da su imalo pametni ljudi isli bi grckim koracima jel vidite da su u egiptu uspjeli sa prosvjedima nadam se da ce tako biti i kod nas



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

black_dota



A kakav mi sig sad? xD

EDIT: DOSTA VISE O POLITICI, -.-
Poslednja Izmena: Februar 23, 2011, 22:51:06 POSLE PODNE od [IG]GoogleR.pwn

Correlli

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 23, 2011, 22:46:03 POSLE PODNE
svaki tvoj post je pametan,hrvati da su imalo pametni ljudi isli bi grckim koracima jel vidite da su u egiptu uspjeli sa prosvjedima nadam se da ce tako biti i kod nas
Vidjet ćemo u subotu.

Citat: [IG]GoogleR.pwn poslato Februar 23, 2011, 22:48:42 POSLE PODNE


A kakav mi sig sad? xD
Ne može biti bolji. :D

black_dota

Ma eto malo sam se zajebavao pa se setio toga xD

btw

Prekinite sa politikom molim vas, nakraju ce nacionalizma biti  -.-