Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.


Misliš gr ? XD A bio je prije manje od pola godine ja msm :D

Opet global na CH? Pa bio je u 9 mjesecu -.- Kazu godinu dana nece bit, a nije proslo ni pol god :S


Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 23, 2011, 14:21:17 POSLE PODNE
Opet global na CH? Pa bio je u 9 mjesecu -.- Kazu godinu dana nece bit, a nije proslo ni pol god :S
ma obicni rr servera.Ono rekli nam da ne izademo ko ne izade dobice ban.

Bio sam tad,i sasvim je normalno da uvale nekom bananu za to,sta se koji moj prave gluvi? Plus,to sto im kazu da izadju se radi za njihovo dobro,da im se ne zeznu statsi i imovina,a kad ne poslusaju i to se desi posle im djavo kriv pa kukaju po forumu.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


black_dota

Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 23, 2011, 12:58:56 POSLE PODNE
Tooo napokon i meni nešto extra xD Dobio 5 iz Engleskog 8)
Haha ja dobio iz aktivnosti 5 iz Nemackog :D

Ima li neko da voli strani/domaći rep ?

black_dota

Ja malo slusam THC i mozda jos neke...

EDIT: Slusam Snoop Dog-a,THC, pre sam slusao 50 Cent...
I neke pesme od nekih autora tamo xD
Poslednja Izmena: Februar 23, 2011, 18:21:26 POSLE PODNE od [IG]GoogleR.pwn

Ja domaće BS (Beogradski Sindikat) a strano 2Paca i Eminema

Pozdrav!Odlucio sam da smanjim svoje vreme provedeno za kompom zbog obaveza u skoli  8) Juce nisam bio ovde ceo dan jer sam morao da ucim...Yamaha je odlican smod i njemu se zahvaljujem sto je vodio racuna u "mom" pod-forumu :D...Idem sad da ucim bios pa se vidimo kasnije  ;D!

Citat: eXtreme poslato Februar 23, 2011, 18:37:47 POSLE PODNE
Pozdrav!Odlucio sam da smanjim svoje vreme provedeno za kompom zbog obaveza u skoli  8) Juce nisam bio ovde ceo dan jer sam morao da ucim...Yamaha je odlican smod i njemu se zahvaljujem sto je vodio racuna u "mom" pod-forumu :D...Idem sad da ucim bios pa se vidimo kasnije  ;D!
A koji si razred, da tako moras ''smanjiti komp''...
Ja sam 5. pa mozda nemogu svatiti obaveze iz 7-8 razz...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOneâ,,¢ poslato Februar 23, 2011, 18:40:07 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 23, 2011, 18:37:47 POSLE PODNE
Pozdrav!Odlucio sam da smanjim svoje vreme provedeno za kompom zbog obaveza u skoli  8) Juce nisam bio ovde ceo dan jer sam morao da ucim...Yamaha je odlican smod i njemu se zahvaljujem sto je vodio racuna u "mom" pod-forumu :D...Idem sad da ucim bios pa se vidimo kasnije  ;D!
A koji si razred, da tako moras ''smanjiti komp''...
Ja sam 5. pa mozda nemogu svatiti obaveze iz 7-8 razz...
Hmm 8. razred mi ovisi o mome životu u budućnosti.. uopće ne trebaš imat nikakvu obvezu.. :S

black_dota

Veruj mi u sestom u prvom polugodistu moras strebati ko debil, bar u mojoj skoli, drugo polugodiste nije bas tako...

Citat: [IG]GoogleR.pwn poslato Februar 23, 2011, 19:04:18 POSLE PODNE
Veruj mi u sestom u prvom polugodistu moras strebati ko debil, bar u mojoj skoli, drugo polugodiste nije bas tako...
Ha, vjeruj, ja idem u najtezu skolu u Zagrebu, bar tako dosta njih kazu... I u 4. raz su nam rekli da cemo morati strebati i da ce nam se smanjiti ocjene za cak 3 ocjene... Eto, nekima ''dobrim igracima'' se nekima to dogodilo, a ja imam sve 5 osim matematike, Hrvatskog i Tjelesnog... (s tim da bi mogao i iz tjelesnog imat al ne nosim bjele majce a i nisam neki najspretniji)...I da, nisam NISTA STREBAO, sve sam po nekoj logici, malo si procitam i sve imam 5... A vidi se po mojoj aktivnosti na BS i na SMF-HR da nisam bas malo na kompu (plus sto i skriptam za RTV TDM) ;)
Poslednja Izmena: Februar 23, 2011, 19:19:15 POSLE PODNE od BestOneâ„¢
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...