Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Registrov'o sam se..
Mod od 0 ili edit nekog?


Citat: LuKsA poslato Mart 08, 2011, 14:11:58 POSLE PODNE
Malo cudno ime servera :D

Da bi se jos bavio skriptanjem i tim stvarima, vjerojatno bi vam pomogao nes..
Dobro je pa nema Balkan Afrika xD Nije lose... Forum je fora :D

Citat: Paradox poslato Mart 08, 2011, 14:08:32 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Mart 08, 2011, 14:07:02 POSLE PODNE
Ko je scripter??
Forum mi se svidja..

Ja sam glavni skripter. :D

Glavni? Ima ih jos?

Edit:

Forum je prekul... :D
Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 14:31:49 POSLE PODNE od BloodMaster

Hahhaha Ä'e vam pade na pamet GameDude xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: BloodMaster poslato Mart 08, 2011, 14:30:58 POSLE PODNE
Citat: Paradox poslato Mart 08, 2011, 14:08:32 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Mart 08, 2011, 14:07:02 POSLE PODNE
Ko je scripter??
Forum mi se svidja..

Ja sam glavni skripter. :D

Glavni? Ima ih jos?

Edit:

Forum je prekul... :D

Trenutno ne.

Citat: [ʟσƨ вαʟκαп] MEDO # BCk. poslato Mart 08, 2011, 14:44:06 POSLE PODNE
Hahhaha đe vam pade na pamet GameDude xD

Pa moramo od početka bit jedinstevni :D
Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 15:31:42 POSLE PODNE od Paradox

Last nick: Paradox

Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 15:32:49 POSLE PODNE od BloodMaster

makelele

ma vjerovatno je mislio da ce primati nekog pa ce on birati i to,ako se nevaram :D

Mislio sam ako ćemo primat nekog kao pomoćnog da se znam da sam ja glavni :D

Last nick: Paradox

Correlli

Citat: Omg.pwn [Hummer^] poslato Mart 07, 2011, 23:29:05 POSLE PODNE
Pa jbg svako ima svoje pravo na misljenje
Da, nigdje ne piše da drugi nemaju pravo na svoje mišljenje, nego meni je tih ljudi žao jer su slijepi pored očiju.

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Mart 08, 2011, 09:39:46 PRE PODNE
Citat: Correlli poslato Mart 07, 2011, 22:40:37 POSLE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Mart 07, 2011, 22:00:34 POSLE PODNE
gledao sam pre, ne verujem bas u to sto je rekao, verujem da ne mozes znati sta je posle smrti ako ne umres tako da ne budite radoznali  :D
Onda pretpostavljam da nisi ni pravoslavac ni ništa, vjerojatno si ateist.

Nigde to nisam rekao. Nigde nisam rekao da ne verujem u Boga, rekao sam da ne verujem u ono sto je on rekao, samo sam se lose izrazio.
Rekao si da vjeruješ da ne možeš znati šta se dešava poslije smrti - to nije nauk pravoslavnog Kršćanstva - taj čovjek je doživio smrt (kliničku smrt).

Citat: BloodMaster poslato Mart 08, 2011, 10:23:14 PRE PODNE
Citat: Correlli poslato Mart 07, 2011, 22:58:47 POSLE PODNE
jer ta sigurno nije jedina, nego je jedna od mnogih sličnih.

U tome i je problem. Sve te priče... Gledo sam ih dosad jedno 15-16 i svaki put kad neko ide u pakao/raj je razlicito. Jedan tvrdi (npr.) da tamo ima kamen, drugi kaze stoji samo drvo, treci kaze da je uzarena lava... I od tih 15-16, jedno 2 su MOZDA istinite jer se do nekle poklapaju...
Zar nebi pakao/raj trebao svima biti isti?

Ja znam da sam jos uvjek "deriste" i da se nebi trebao ovim zamarati, ali eto... Interesantno je...
Mnogo od toga je interesantno, i ipak vjerujem da neke priče nisu istinite, ali ovakva priča bi mogla imati istine. Ali sve u svemu, i da nisu te priče istinite, svejedno me to ne može odbaciti od vjere, jer je ipak moja vjera jaka. Poznam i dosta ljudi koji su išli na propovijedi velečasnog Zlatka Sudca, čovjek koji je mnogima vratio nadu u život i ozdravio mnogo ljudi, i čovjek koji širi poruku o ljubavi, a Crkva i ostali idi*ti kao što su mediji ga proganjaju - sve je isto kao u Isusovo doba.
Taj čovjek (Zlatko Sudac) ima stigme na mjestima gdje je Isus imao rane i te stigme mu čak krvare ponekad, i te stigme su se mu same pojavile. I sam Isus je rekao da će dolaziti ljudi koji će ličiti na njega i koji će nositi istu poruku kao on - i Zlatko Sudac liči na Isusa i po izgledu.
Pričala mi je jednom strina da je jedna njena prijateljica išla na propovijed velečasnog Sudca i da se je molila za jednu svoju prijateljicu da dobije dijete (ta prijateljica je imala problema i nije mogla imati dijete) i Zlatko joj je prišao i znao je za šta moli, a žene nije ni poznavao - mnogi ljudi su o tome pričali da im je čitao misli.
I bilo je čak i ljudi koji su imali neozdravljive bolesti kao što je teška vrsta raka pa su ozdravili na njegovim propovijedima, ljudi koji su bili hromi pa su ustali i svakakvih slučajeva. Sposoban je levitacije i mnogo drugih stvari koje normalan čovjek ne može raditi.
I sve u svemu, velečasni Zlatko Sudac je i sam bio ateist dok je bio mlaÄ'ih godina, ali Bog mu je pokazao pravi put.

Citat: yamaha poslato Mart 08, 2011, 11:03:50 PRE PODNE
ne mogu da vjerujem koliko pljuju po Islamu naime ovdje se navodi  "Jedno od Sotoninih djela je Islam.Povijest potvrÄ'uje da Allah nije bio niÅ¡ta viÅ¡e nego drevni Bog mjeseca na  srednjem istoku",svasta.
Glu*ost, u Allaha vjeruju i Kršćani i Židovi i Muslimani, samo što je Allah na arapskom i znači Bog, Bog u kojeg vjeruju i Kršćani i Židovi i Muslimani kao što sam već rekao - samo svatko od njih vjeruje na svoj način, svatko od njih ide svojim putem i moli se svojim načinom jednom Bogu (Kršćansko i Židovsko ime je Jehova, Jahve, Yahweh, Yhwh, ..).

Citat: [ЯPF]  K4Я!K3 poslato Mart 08, 2011, 11:32:23 PRE PODNE
To je izmisljeno jer ljudi nezele znat za kraj :)
btw kažu da u paklu goriÅ¡ ko  8) pa ti vidi isplati li se vjerovat u takvo nesto :D
Ništa to nije izmišljeno - problem je tvoj ako želiš vjerovati u sve što čuješ i u ono što želiš čut. Pakao je mjesto gdje duša trpi za loša djela koja je počinila na ovom svijetu, sad da li je vatra u paklu stvarna ili ne - ne znam. Vjerojatno je vatra sama svanula u ljudskim glavama kako bih se lakše prikazao pakao.
"Gorit", ustvari trpit ćeš ako budeš sam tako odabrao, a taj put ćeš odabrati svojim djelima.


Corelli , Corelli uvjek ima prave birane rijeci ;)  8)

poznaticovik

Ovo što je Correlliju da njegova strina ispričala je sve točno , ja vjerujem u Isusa ali neidem u Crkvu i nemolim se jednostavno mi se neda -.-" Sve je to moguče i jest istinito.

Kako se zove CMS punim imenom? :D




Citat: Correlli poslato Mart 07, 2011, 22:40:37 POSLE PODNE



Taj čovjek (Zlatko Sudac) ima stigme na mjestima gdje je Isus imao rane i te stigme mu čak krvare ponekad, i te stigme su se mu same pojavile. I sam Isus je rekao da će dolaziti ljudi koji će ličiti na njega i koji će nositi istu poruku kao on - i Zlatko Sudac liči na Isusa i po izgledu.
Pričala mi je jednom strina da je jedna njena prijateljica išla na propovijed velečasnog Sudca i da se je molila za jednu svoju prijateljicu da dobije dijete (ta prijateljica je imala problema i nije mogla imati dijete) i Zlatko joj je prišao i znao je za šta moli, a žene nije ni poznavao - mnogi ljudi su o tome pričali da im je čitao misli.
I bilo je čak i ljudi koji su imali neozdravljive bolesti kao što je teška vrsta raka pa su ozdravili na njegovim propovijedima, ljudi koji su bili hromi pa su ustali i svakakvih slučajeva. Sposoban je levitacije i mnogo drugih stvari koje normalan čovjek ne može raditi.
I sve u svemu, velečasni Zlatko Sudac je i sam bio ateist dok je bio mlaÄ'ih godina, ali Bog mu je pokazao pravi put.

[/quote]

Ovo je sve istina...ja sam bio na tom dogaÄ'aju kada je bio Zlatko Sudac i citao sam knjige o njemu...on je stvarno nesto posebno....ja kada sam stao pred njega tocno sam osjetio nesto posebno....on je mene promjenio i mislim da bi moga sve pormjenit...jer mislim da mu je to Bog i naredio ....