Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Svega mi na svetu :D odete na jedan sajt i glasate za dečaka (ne želim da dajem link sajta), kada glasate dobijete barkod i to odnesete nastavniku. On to vidi, da vam 5 :P

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 06, 2011, 10:30:00 PRE PODNE
Kod nas u Srbiji je sve propalo (o školi pričam). Nastavnici podplaćuju učenike, mi ako glasamo za jednog dečka na takmičenju dobijemo 5 u dnevnik. Stvarno užasno ponašanje jednog nastavnika, kad bi ga prijavili, završio bi on svoju kraijeru.

i sta bi ti bolje :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


poznaticovik

Barem nešto za razliku od ovih naših škola -.-'

Ma moj nastavnik uvijek "pročita" nekog učenika kad je sa neta, ili kad mu je neko pomagao jer zna sastave sa pismenog što pišemo pa onda vidi kakve su rečenice. Tako da ako prepisuješ sa neta, trebaš više od pola da izmijeniš u jednostavnije xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 06, 2011, 10:42:11 PRE PODNE
Svega mi na svetu :D odete na jedan sajt i glasate za dečaka (ne želim da dajem link sajta), kada glasate dobijete barkod i to odnesete nastavniku. On to vidi, da vam 5 :P

eh....da je tako kod nas :) koji to predmet majke ti

pa ja bih po cio dan glasao :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Pozdrav!
Evo me sa takmicenja, rezultati ce stici za pola sata uradio sam 13,5 od 15 zadataka ;D


Citat: (; H1n0 ;) poslato Mart 06, 2011, 12:06:12 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Mart 06, 2011, 11:57:57 PRE PODNE
Pozdrav!
Evo me sa takmicenja, rezultati ce stici za pola sata uradio sam 13,5 od 15 zadataka ;D


E streberu jedan! :D
Hhahahaha...


Ja sam premestio jednu temu iz Tutova u off topic i sad nevidim tu temu off topic BAG?  :'(


PS. Pojeo sam kolacice i postao debeo i sad radi :D
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 12:11:48 POSLE PODNE od eXtreme


Citat: eXtreme poslato Mart 06, 2011, 11:57:57 PRE PODNE
Pozdrav!
Evo me sa takmicenja, rezultati ce stici za pola sata uradio sam 13,5 od 15 zadataka ;D


Prvi na takmicenju 100% ahahah

Bices 4,ja sam ti kao Milan Tarot hahaha :D

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Mart 06, 2011, 00:33:03 PRE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Mart 05, 2011, 23:25:20 POSLE PODNE
sta treba uraditi da bi mi cam hack radio na win 7 svasta sam probao ne ide

Probaj ovo, meni radi:

MoraÅ¡ skiniti dx8vb.dll i regsvr32.DLL  ubaciÅ¡ to u windows/system32 i onda upaliÅ¡ konzolu i moraÅ¡ je pokrenuti ono "Run as Administrator" i u konzolu upiÅ¡eÅ¡: "regsvr32 dx8vb.dll" i onda možeÅ¡ pokreniti CamHack. Radit će 100%

Download regsvr32.DLL:

http://www.2shared.com/file/I677rPnu/regsvr32.html

Ljubim te u dupe radi!!!

Mikic95

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Mart 06, 2011, 12:33:30 POSLE PODNE
Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Mart 06, 2011, 00:33:03 PRE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Mart 05, 2011, 23:25:20 POSLE PODNE
sta treba uraditi da bi mi cam hack radio na win 7 svasta sam probao ne ide

Probaj ovo, meni radi:

MoraÅ¡ skiniti dx8vb.dll i regsvr32.DLL  ubaciÅ¡ to u windows/system32 i onda upaliÅ¡ konzolu i moraÅ¡ je pokrenuti ono "Run as Administrator" i u konzolu upiÅ¡eÅ¡: "regsvr32 dx8vb.dll" i onda možeÅ¡ pokreniti CamHack. Radit će 100%

Download regsvr32.DLL:

http://www.2shared.com/file/I677rPnu/regsvr32.html

Ljubim te u dupe radi!!!

Hahaha, eto drago mi je  :D

Jooj Å¡to ima dobrih modova vamo za CH :D BaÅ¡ mi se neki sviÄ'aju, sad ću ja napravit update jedan :D