Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Februar 25, 2011, 18:50:38 POSLE PODNE
6.

Neverujem da ce mi ici tesko kasnije, jer razumem ta sranja i to, i isao sam na opstinsko takmicenje...
O.o pa mi tek od 7...

black_dota

Kod nas u Srbiji ti je od 6. fizika a od 7. hemija

I u Crnoj Gori, btw. ja sam to prošao sa 4 xD

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 25, 2011, 18:55:30 POSLE PODNE
I u Crnoj Gori, btw. ja sam to prošao sa 4 xD
U hrv od 7., moram se ja jos graha najesti do tog :D
Nego, mjerio sam koliko sam na SAMP-u na dan, ispalo je 5h i 21 min -.- Stvarno ce mi oci stradati od toliko kompa(vec i jesu), sa time da je to samo SAMP, ima jos i BS-a pola sata
@Dota - Ti nikad nisi na Xf? Dodao sam te prije 2h, jos nista
Poslednja Izmena: Februar 25, 2011, 18:59:02 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 25, 2011, 18:58:24 POSLE PODNE
Citat: MEDO.ffs poslato Februar 25, 2011, 18:55:30 POSLE PODNE
I u Crnoj Gori, btw. ja sam to prošao sa 4 xD
U hrv od 7., moram se ja jos graha najesti do tog :D
Nego, mjerio sam koliko sam na SAMP-u na dan, ispalo je 5h i 21 min -.- Stvarno ce mi oci stradati od toliko kompa(vec i jesu), sa time da je to samo SAMP, ima jos i BS-a pola sata

Dosadit će i vama visenje za kompom 24/7 sada vam je to zanimljivo i super a kasnije će ti dopizdit i stalno ćeš htjet van ili nešto :)
Respect:
Ivex,BloodMaster,[H]265,Correlli


My Music Collection

Pa šta? Ja provodim za kompjuterom po 6-7 sati dnevno i još sam u dobroj formi očiju i fizičkoj. Meni to ništa ne škodi

Da...
Ali, matija, nebi meni nikad dosadilo, ali, za zdravlje...
prije sam imao 1.0 dioptriju, sad 2.5, u 1 godinu! I, rekli su da je to zbog kompa, tak da moram smanjit
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: MEDO.ffs poslato Februar 25, 2011, 19:00:04 POSLE PODNE
Pa šta? Ja provodim za kompjuterom po 6-7 sati dnevno i još sam u dobroj formi očiju i fizičkoj. Meni to ništa ne škodi

Nećemo opet raspravu otvarati ja vam samo kažem da će vam to utjecati kasnije na vid i te gluposti. Pa i ja sam visio na kompjuteru pa sam u odličnoj formi išao sam na treninge i to :)
Respect:
Ivex,BloodMaster,[H]265,Correlli


My Music Collection

Ma neće ja ne držim kao neki na pola cm-a monitor xD

Citat: Matija' poslato Februar 25, 2011, 19:03:35 POSLE PODNE
Citat: MEDO.ffs poslato Februar 25, 2011, 19:00:04 POSLE PODNE
Pa šta? Ja provodim za kompjuterom po 6-7 sati dnevno i još sam u dobroj formi očiju i fizičkoj. Meni to ništa ne škodi

Nećemo opet raspravu otvarati ja vam samo kažem da će vam to utjecati kasnije na vid i te [cenzura]osti. Pa i ja sam visio na kompjuteru pa sam u odličnoj formi išao sam na treninge i to :)
Koliko znam, a valjda znam procitati naslov, ako nista drugo, ovo je ''Glavni razgovor'', dakle, ovdje vjerovatno mozemo raspravljati, ali bez spama...
Da ne idem previse off:
Matija, koji si ti razred kad imas 18 godina, da ne racunam?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Pa od prilike je 3 ili 4 srednje Å¡kole (ako je upisao) xD

black_dota

Citat: BestOne.exe poslato Februar 25, 2011, 18:58:24 POSLE PODNE
Citat: MEDO.ffs poslato Februar 25, 2011, 18:55:30 POSLE PODNE
I u Crnoj Gori, btw. ja sam to prošao sa 4 xD
U hrv od 7., moram se ja jos graha najesti do tog :D
Nego, mjerio sam koliko sam na SAMP-u na dan, ispalo je 5h i 21 min -.- Stvarno ce mi oci stradati od toliko kompa(vec i jesu), sa time da je to samo SAMP, ima jos i BS-a pola sata
@Dota - Ti nikad nisi na Xf? Dodao sam te prije 2h, jos nista
Na XF sam dok ne ugasim komp jer mi se sam pali, nego nisam video da si me dodao

Nabavio sam Saw 3D na orginalu ^^ Sad imam cjelu kolekciju ^^

A nisam jos pogledo, cekam frenda sad pa idemo gledat

Evo prigoda: http://www.youtube.com/watch?v=cUl4LNEQA7I

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 25, 2011, 19:00:04 POSLE PODNE
Pa šta? Ja provodim za kompjuterom po 6-7 sati dnevno i još sam u dobroj formi očiju i fizičkoj. Meni to ništa ne škodi

Ma lol ajde 6-7 sati..
Ja sam maksimalno 4, na BSu sam pola sata dok da provjerim ono Predstavite Se, idem onda malo SAMP i CH Forum da vidim sta je novo i onda na FBu da se dogovorim i idem vanka msm sad da visim 24/7 za kompu, to je nezdravo a i to rade samo luzeri =.=



Nisam ni ja ovisnik, svaki dan izlazim ofc. Samo sada me je*e ovo odvratno vrijeme. Pada kiša, a bilo je i po 20 stepeni odjednom pade na 5. Nemožeš tako više :S