server uklonjen! RolePlay | IP: server uklonjen!

Započeo DraGoN, Februar 20, 2011, 03:13:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobro, dokle cemo da pricamo o tom reklamiranju? Ja ne reklamiram, ne znam ko reklamira i po tom pitanju malo toga mogu da uradim ali cu se potruditi... Upozoricu igrace -.- Izvinjavam se vlasnicima servera na kojima je moj server bio reklamiran... I molim vas da o tome vise ne pisemo u ovoj temi, ako jos neko kod vas bude reklamirao moj server uzmite screenshot i ip i posaljite mi na PM, imam logove IP adresa svih igraca, igrac koji bude reklamirao bice sankcionisan...

SoNNix

Citat: [NooBot]DraGoN poslato April 22, 2011, 01:15:43 PRE PODNE
Dobro, dokle cemo da pricamo o tom reklamiranju? Ja ne reklamiram, ne znam ko reklamira i po tom pitanju malo toga mogu da uradim ali cu se potruditi... Upozoricu igrace -.- Izvinjavam se vlasnicima servera na kojima je moj server bio reklamiran... I molim vas da o tome vise ne pisemo u ovoj temi, ako jos neko kod vas bude reklamirao moj server uzmite screenshot i ip i posaljite mi na PM, imam logove IP adresa svih igraca, igrac koji bude reklamirao bice sankcionisan...

slusaj,mos ti govorit jedno nama radit drugo.potrudi se da toga ne bude vise

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato April 22, 2011, 00:06:43 PRE PODNE
Vi sa Noobot... idete mi na živce sa reklamama -.-, bili ste i na ED da reklamirate. Server vam je pravi nobotovski kad vam budale reklamiraju po drugim serverima nema šta -.-


Bitno da ste vi Sveci... lol -.-"

Ne pricaj gluposti, takav je balkan.

ZicMortal

Citat: Mazalovic poslato April 22, 2011, 01:20:26 PRE PODNE
Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato April 22, 2011, 00:06:43 PRE PODNE
Vi sa Noobot... idete mi na živce sa reklamama -.-, bili ste i na ED da reklamirate. Server vam je pravi nobotovski kad vam budale reklamiraju po drugim serverima nema šta -.-


Bitno da ste vi Sveci... lol -.-"

Ne pricaj [cenzura]osti, takav je balkan.

Nisi bio ni na jednom serveru duže vrijeme stoga se samo iz toga može zaključiti da POJMA nemaš. Tu se kao nešto javljaš jer imaš svoje mišljenje... i to 'takav je balkan'... nije cijeli balkan takav kakvog ga ti zamišljaš, ima i dobrih strana njega... samo se furaš na druge -.-

Nisam bio na niti jednom drugom serveru dugo ?

LoL ??

Samp sam igrapm 2 godine.Te 2 godine igranja, igrao sam ih na ch, tako da mi ne pricaj takve gluposti... :S

Ja sam vas zamolio da vise ne spamujete temu sa ovom pričom, ako neko ima nešto da mi prijavi nek to uradi na PM a ja ću preduzeti sve da se to više ne ponovi ako mi vi budete pomogli slanjem SSova i IPjeva (to je za dobrobit oba servera), i jos jednom vas molim ne raspravljajte se ovde...
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 05:16:41 PRE PODNE od [NooBot]DraGoN

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Februar 20, 2011, 03:44:32 PRE PODNE
Al ovdje svi gledaju opis. Znači ako imaš dobar opis doći će ti na server, ako je opis loš - neće ga ni pogledat. Ako želiš da ti dodje igrača na serveru bolje odvoji 20-25 minuta i napiši dobar opis.
U ovom slucaju, to je sarkazam ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Sta NoBotovi  ??? mislite botovi jadni ste  :'( dodjete na ed i svima dodite noobot zovnite igrace dobijete gamemastera

Poslednja Izmena: April 22, 2011, 15:13:10 POSLE PODNE od [NooBot]DraGoN

GL Sa serverom **
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.

Srecno sa serverom
Poslednja Izmena: April 25, 2011, 20:40:00 POSLE PODNE od Omg.pwn [Hummer^]










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Nesvida mi se ni opis ni forum,nazalost opis je za 2,a forum je nekako jadan :)

dobar opis..sretno :D
10/10 8)
CH Player || Pr0 vs-eR

Zmajko je jedna obicna lazovcina sve fol nezna ko ide da reklamira eto ja cu vam reci posto vise neigram tamo kod njega ja i srdjan smo reklamirali tacnije jedini GM i Admin na njegovom server.To je i nacin do kojeg sam dosao do GM vrlo lako ulazio pod raznim nikovima sve to na njegov nagovor eto toliko o noobot i Zmajku (sabanu).






Citat: [AG]Pablo_Eskobar poslato April 26, 2011, 18:06:30 POSLE PODNE
Zmajko je jedna obicna lazovcina sve fol nezna ko ide da reklamira eto ja cu vam reci posto vise neigram tamo kod njega ja i srdjan smo reklamirali tacnije jedini GM i Admin na njegovom server.To je i nacin do kojeg sam dosao do GM vrlo lako ulazio pod raznim nikovima sve to na njegov nagovor eto toliko o noobot i Zmajku (sabanu).
Sada je saban kada ti je skinuo administratora a dok si bio gm onda je "Car" i tako to ,daj vise !!!