server uklonjen! RolePlay | IP: server uklonjen!

Započeo DraGoN, Februar 20, 2011, 03:13:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BF]Nxidza poslato April 26, 2011, 18:21:54 POSLE PODNE
Citat: [AG]Pablo_Eskobar poslato April 26, 2011, 18:06:30 POSLE PODNE
Zmajko je jedna obicna lazovcina sve fol nezna ko ide da reklamira eto ja cu vam reci posto vise neigram tamo kod njega ja i srdjan smo reklamirali tacnije jedini GM i Admin na njegovom server.To je i nacin do kojeg sam dosao do GM vrlo lako ulazio pod raznim nikovima sve to na njegov nagovor eto toliko o noobot i Zmajku (sabanu).
Sada je saban kada ti je skinuo administratora a dok si bio gm onda je "Car" i tako to ,daj vise !!!


nije zbog toga nisam bio admin GM sam samo otiso sa server bilo je dosadno niti sam mislio ovo pisati nego je on poslje toga ispo  "CAR" udjem kod njih na TS da vidim sta rade on mi slozi ban  ;)






Gunex

Za ovaj Noobot mogu reci samo da je los server
nije unikatan
a i mod nevelja
ja neznam kako oni igraci mogu da igraju onamo

Citat: [AG]>>Escobar<< poslato April 26, 2011, 18:27:16 POSLE PODNE
Citat: [BF]Nxidza poslato April 26, 2011, 18:21:54 POSLE PODNE
Citat: [AG]Pablo_Eskobar poslato April 26, 2011, 18:06:30 POSLE PODNE
Zmajko je jedna obicna lazovcina sve fol nezna ko ide da reklamira eto ja cu vam reci posto vise neigram tamo kod njega ja i srdjan smo reklamirali tacnije jedini GM i Admin na njegovom server.To je i nacin do kojeg sam dosao do GM vrlo lako ulazio pod raznim nikovima sve to na njegov nagovor eto toliko o noobot i Zmajku (sabanu).
Sada je saban kada ti je skinuo administratora a dok si bio gm onda je "Car" i tako to ,daj vise !!!


nije zbog toga nisam bio admin GM sam samo otiso sa server bilo je dosadno niti sam mislio ovo pisati nego je on poslje toga ispo  "CAR" udjem kod njih na TS da vidim sta rade on mi slozi ban  ;)
E moj seljacino, prvo priznaj da si dovodio igrace na noobot pa ih odvodio na AG smrdo [cenzura]i...
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 12:36:57 POSLE PODNE od SrKi_KinG

Citat: SrKi_KinG poslato April 29, 2011, 12:36:07 POSLE PODNE
Citat: [AG]>>Escobar<< poslato April 26, 2011, 18:27:16 POSLE PODNE
Citat: [BF]Nxidza poslato April 26, 2011, 18:21:54 POSLE PODNE
Citat: [AG]Pablo_Eskobar poslato April 26, 2011, 18:06:30 POSLE PODNE
Zmajko je jedna obicna lazovcina sve fol nezna ko ide da reklamira eto ja cu vam reci posto vise neigram tamo kod njega ja i srdjan smo reklamirali tacnije jedini GM i Admin na njegovom server.To je i nacin do kojeg sam dosao do GM vrlo lako ulazio pod raznim nikovima sve to na njegov nagovor eto toliko o noobot i Zmajku (sabanu).
Sada je saban kada ti je skinuo administratora a dok si bio gm onda je "Car" i tako to ,daj vise !!!

Ja nijednog igraca nsiam dovo na AG a mogo sam samo nsiam htio da budem seljacina kao ti :D Provjeri chat logs

nije zbog toga nisam bio admin GM sam samo otiso sa server bilo je dosadno niti sam mislio ovo pisati nego je on poslje toga ispo  "CAR" udjem kod njih na TS da vidim sta rade on mi slozi ban  ;)
E moj seljacino, prvo priznaj da si dovodio igrace na noobot pa ih odvodio na AG smrdo [cenzura]i...






Bolje promjenite ime servera u "Allbot"  ;) sala ali jos cete morati raditi na RP-u itd. itd.

cristiane

Citat: SrKi_KinG poslato April 29, 2011, 12:36:07 POSLE PODNE
E moj seljacino, prvo priznaj da si dovodio igrace na noobot pa ih odvodio na AG smrdo [cenzura]i...
Ti pazi kako se izražavaš.

Ovdje ide lock do daljneg.


Any

*

Srever je jedinstven na svoj nacin, posecujem ga kad god imam vremena, i zaista mi se dopada..
Puno srece!

Respect

Hvala svima na lepim zeljama i pohvalama ;)

Napravljen je sistem za registrovanje vozila, svaki gradjanin je duzan da redistruje svoje vozilo, u protivnom moze platiti kaznu.
Registracija vozila se obavlja u opstini, dobijate jedinstvene tablice sa trocifnenim brojem. Ubacene su nove komande za pokazivanje saobracajne dozvole i za policiju prvorena registracije. Uskoro ce biti napravljena komanda za davanje wanteda preko tablica kako bi roleplay popeli na stepenik vise... Dodata su dva nova eventa(LV NRG Race, plivanje na plazi LS-a), ujedno i novi event sistem, sada postoje event admini koje preko jednostavnih dijaloga pokrecu evente, igraci ce o tome biti obavesteni putem SMS-a, a markerom ce im biti oznaceno gde treba da dodju ukoliko zele da ucestvuju...


...Neno...

Bogami,lepo napredujete,vidim skoro svaki dan oko 19:00h po 15-20 igraca.Samo napred  :)

Esobar.. cuti molim te.. server je dobar.. i uspece nadam se.. ali ti da cutis "Esobar" visio si tamo ceo dan.. reklamirao na svim serverima i sad kad ti je skinuo gm-a ti odma ne valja ovo ono.. samo cuti i pokri se usima!
SA:MP in <3 .. :D

jbg treba vrmena da se skonta da su botovi u pitanju a 1 nije mi skinuo GM oa sam otisao nego sam otisao i posalje 2 3 dana mi je delete acc bolje suti kad neznas citavu pricu






Citat
*Ne smijete ostavljati vise od jednog komentara,osim autora teme
Necu sa tobom ovde da se raspravljam ali mnogo si pokvaren i ljigav covek...
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 22:01:19 POSLE PODNE od [NooBot]DraGoN

Sretno sa serverom ali iskreno da ti kazem nesvidja mi se ovo NooBot nekako mi to nije za ime servera,ali ok :)
SRETNO  :-*
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D