CroElite RolePlay Update Subota 20H!!

Započeo Hacked, Februar 09, 2011, 18:03:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Slusajte radio-ta je pouzdan hosting samo jos nisu sve sredili... Oni ne hakaju 100% mogu ruku u vatru dat ako oni..Sad dok server radi udjite i zabavite se.. Da opet bude 33/70.. I pomozite mi i napisite bugove na forum da mogu popravljati, vama i meni ce biti ugodnije igrati. I pozovite igrace da na s prime na Sluzbenu listu za koju nam malo fali.  Hvala svima sta se brinete al znate onu pjesmu koju sam vam vec postao.. :)
Edit Imamo dobar admin tim.. I na tome sam zahvalan njima
Respect:
Johnny = Meni jedan od najboljih admina i iskusan je!
Keko = Najbolji maper samo sta on tu ne posta radove pa nemozete videti jedino na serveru
SteXi = Meni najdrazi lider i buduči GameAssistent
Scofield = Doveo mnogo igraca isto iskusan admin
Theodore= On je sredio forum..I jos radi sta treba
Pozdrav Sergio

Trenutna situacija ingame

HostName: CroElite RolePlay/DM 2.0.1
Address:  184.82.107.152:7783
Players:  20 / 70
Ping:     153
Mode:     2.0 CE by sergio
Map:      radio-LA.in
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 21:34:10 POSLE PODNE od [CE]Don_Sergio
/

cristiane

Kao prvo to nisu hackeri već lameri,naučite jednom razliku,kao drugo opomenuo sam vas da više ne pričate oko toga i još jednom vidim jedno te istu priču zaključat ću vam teme.

Evo jedna unikatna ideja! Posao Vinogradar(u izradi) Morat cete brati grozdje i onda nositi u kucu. Nakon toga mozete odabrati voznja vina koju cete voziti do kafića. Vas CroElite ima jos puno iznenadjenja pa pratite server i obavjesti! Da se pohvalim danas server nije padao ispod 10 igraca :)

Poslednja Izmena: April 10, 2011, 22:08:44 POSLE PODNE od [CE]Don_Sergio
/

Citat: [CE]Don_Sergio poslato April 10, 2011, 22:00:10 POSLE PODNE
Evo jedna unikatna ideja! Posao Vinogradar(u izradi) Morat cete brati grozdje i onda nositi u kucu. Nakon toga mozete odabrati voznja vina koju cete voziti do kafića. Vas CroElite ima jos puno iznenadjenja pa pratite server i obavjesti!
Hocel se moc pravit rakija ?

haha e to bi dobro bilo onda se idemo napit

Bit ce vise vrsta vina al rakije nije vino.. Moram nesto smisliti za rakiju viski itd mozda nesto da stavim onako ko pečenje rakije. Videt cu al ocekujte posao ubrzo
/


Correlli

Netko je kod vas jako opsjednut sa govnima izgleda.

Citat: Correlli poslato April 10, 2011, 22:24:05 POSLE PODNE
Netko je kod vas jako opsjednut sa govnima izgleda.

Hahahhahaahha

Ma nije hack Odrzavanje

/

Johnny

Citat: [CE]Don_Sergio poslato April 10, 2011, 22:26:30 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato April 10, 2011, 22:24:05 POSLE PODNE
Netko je kod vas jako opsjednut sa govnima izgleda.

Hahahhahaahha

Ma nije hack Odrzavanje


Odrzavanje neko nas zajebava i to bas bas svako vece.  :( >:( >:( ::)

sve vise mislim da ste to vi sami.

Ako sam u  krivu prebacite host na neku pouzdanu balkansku firmu kao npr moja preporuka gamehosting.rs po meni je odlican imao sam dosta toga u njih i nakko problema.

..............................................................................................
Sto se tice ideje za posao je zakon,samo tako nastavite  8)



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Ovo je nemoguce da vas toliko tj. svaku vece gasi i mijenja.


Johnny

ovo smo mi sami? Dali bi mi bili toliko [cenzura]i da sami sebi hackujemo server i teramo igrace pw panela ima samo Sergio.


EDIT : UPADAJTE!
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 22:46:46 POSLE PODNE od Johnny[E]

Svi koji igraju na nasem serveru neka stave iza nika CroElite ili Skraceno CE...da bi znali ko je sve sa croeltie...hvala...i nadam se da ce biti jos vise igraca na serveru...