[Pomoc] Kako ??

Započeo [Bp]jovan, Februar 08, 2011, 19:37:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zanimame Kako da stavim Kao sto je u ravensu da je policija Obelezena Plavom Taxisti Zelenom Bolnica Narandzastom

Kako da stavim To ????

Eo koi nerazumeju:Znaci Kako da stavim da Pd Taxi Budu oznaceni Plavom boi na radaru Kao sto je na ravenssu nadam se da sam bio jasan............................

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD


Za to imas GangZone Maker, ili koristi MapIcon :)

OMG! Skriptam tek 2-3 mjeseca i bolji sam od tebe xD :s

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




cristiane

Citat: oO° HarisZornic °Oo poslato Februar 08, 2011, 20:35:42 POSLE PODNE
Za to imas GangZone Maker, ili koristi MapIcon :)
Kakve ima veze GangZone i ikone na mapi sa bojama od clanova organizacije/mafije?

ZicMortal

U ovom kontekstu se vise pita... 'kako da oznacim'... e pa mozes zbilja svasta oznacit i zbilja to 'svasta' mozes oznacit sa svacime.

Nemisli na clanove.. ili misli?

Izvinite ja sam mislio da ocu da oznaci PD na mapi :D  :D :D :D

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




Prvo da si procito sta pise pa da si postao ... nego ovako samo spammas ... itd dobio si odgovor

Citat: [Bp]jovan poslato Februar 08, 2011, 19:37:33 POSLE PODNE
Zanimame Kako da stavim Kao sto je u ravensu da je policija Obelezena Plavom Taxisti Zelenom Bolnica Narandzastom

Kako da stavim To ????

Eo koi nerazumeju:Znaci Kako da stavim da Pd Taxi Budu oznaceni Plavom boi na radaru Kao sto je na ravenssu nadam se da sam bio jasan............................

Ajde ti nama objasni lijepo sta zelis (razumljivo) ?


poznaticovik

To i mene zanima ja nekužim što znači obeleži (može netko prevesti na ljudski jezik?) Uvijek nerazumljivo pišeš kao da u životu rečenicu nisi vidio

zeli da na mapi (radaru) budu igraci obiljezeni kao checkpointovi,isto kao na Balkan Express...
Poslednja Izmena: Februar 08, 2011, 20:51:31 POSLE PODNE od .:RTV:.

E to Sam mislio Da pd Bude oznacen plavom a taxi Bilo kojom bojom na radaru Kako kad idem /adminduty kad sam obelezen e Na to mislim El zna neko kako da stavim to

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD