Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

Yamaha reko da obrisem, i jesam

kako mozete igrat CS 1.6 sa onoj losoj grafikoj je smece najbolji je counter strike source odlicna grafika i sve



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 20, 2011, 14:29:38 POSLE PODNE
kako mozete igrat CS 1.6 sa onoj losoj grafikoj je smece najbolji je counter strike source odlicna grafika i sve
A GTA SA ima kao odlicnu grafiku?
NEMA, ali ima nesto u sebi, isto tako i CS 1.6, ima nesto u sebi... I zanimljiva je i ima igraca
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 20, 2011, 14:29:38 POSLE PODNE
kako mozete igrat CS 1.6 sa onoj losoj grafikoj je smece najbolji je counter strike source odlicna grafika i sve
Source je sranje, CS i ne treba da bude dobra grafika, ako igras Source, trebao bi odma otici na CS 1.6 pa videti da neces moci nijednog da ubijes, u Source ceo sarzer moras potrositi, i leti mis i sve, los je Source bar meni

Citat: [IG]Googler aKa black_dota poslato Februar 20, 2011, 14:35:00 POSLE PODNE
Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 20, 2011, 14:29:38 POSLE PODNE
kako mozete igrat CS 1.6 sa onoj losoj grafikoj je smece najbolji je counter strike source odlicna grafika i sve
Source je sranje, CS i ne treba da bude dobra grafika, ako igras Source, trebao bi odma otici na CS 1.6 pa videti da neces moci nijednog da ubijes, u Source ceo sarzer moras potrositi, i leti mis i sve, los je Source bar meni
Ajde pleska :D
CSS je zakon! Ja san prije igrao 1.6 i bilo mi je totalno glupo kockice misto krvi ahaahah

u poredenju sa cod2 :D cs(koliko god ih ima :D) je smece  :-*

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 20, 2011, 14:29:38 POSLE PODNE
kako mozete igrat CS 1.6 sa onoj losoj grafikoj je smece najbolji je counter strike source odlicna grafika i sve

slazem se :)

CS 1.6 ne dobija grafikom nego osobnoscu, on je jednostavno cool
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ajd sad raspravljajte o CS-u 10 stranica..

cristiane

PM
Citat: ivicajugII poslato Februar 20, 2011, 14:50:46 POSLE PODNE
pa kao da nema tamo vec tema i jeadn glas u dva tjena pa sta da cekam u PM vise,a ti malo smiri hormone imam neke pouzdane vezice pa bi moglo biti svasta,nije prijetnja nego upozorenje :*
Jel ima jos ko pouzdane vezice  :D..Svaki dan vidim novu budalu koja psuje na pm i prijeti.

Ja bi da se ovo ponovi:

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=3950.0

@cristiane

Haha, ja svaki put kad lockam temu to dobijem... A ti si SMOD, navikni se  :-*

black_dota

Mozete vi o CSS pricati sta ocete, u CS 1.6 imas 5x vise servera nego CSS

EDIT: Vi koji igrate na CSS, kladim se da nemate pojma, jer je u CSS sve slabije i neznam sta, u 1.6 1-2-3 metka u glavu sa M4A1 i umre, a u Source jedno 15 metaka lol

Igrao sam i ja CSS ali 1.6 je bolji
Poslednja Izmena: Februar 20, 2011, 15:21:57 POSLE PODNE od [IG]Googler aKa black_dota

cristiane

Citat: BloodMaster poslato Februar 20, 2011, 15:17:41 POSLE PODNE

Haha, ja svaki put kad lockam temu to dobijem... A ti si SMOD, navikni se  :-*
Ma navikao sam,ima i za takve lijek nije im jasno da psovanjem i prijetnjom ne mogu nista postici osim ban.
Poslednja Izmena: Februar 20, 2011, 15:24:20 POSLE PODNE od yamaha

Misliš banančinu onu za uvo xD


Sta je po vama naj Dini ili Y_Ini???