Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.



Koliki su igraci botine na CH jbt.Sada ja cekam bus kod kolodvora na srvr 250 igraca tu ih ima 50.I dode bus trebao ici u LV i kad onaj bot Igor neki iz FBI-a govori stanite gospodine.Ja mislio ne govori meni posto cekam na trotorau i vec pritisko G za ulazak u bus.Imam slike kad sam usao i dao 50$ ja izidem put RP-a kazem Izvolite sta trebate.Ona kze uhiceni ste.Govorim ja zasto,kaze on pokusaj bijega.Koji bot ja se s mjesta pomakao nisam a G sam prije bio pritisko nego sto je on to rekao.Dao mi 3 wanted i u jail 600sec.Stvarno su nobine botovske.PUU-...

Citat: mafica .pwn poslato Februar 11, 2011, 18:40:18 POSLE PODNE
Koliki su igraci botine na CH jbt.Sada ja cekam bus kod kolodvora na srvr 250 igraca tu ih ima 50.I dode bus trebao ici u LV i kad onaj bot Igor neki iz FBI-a govori stanite gospodine.Ja mislio ne govori meni posto cekam na trotorau i vec pritisko G za ulazak u bus.Imam slike kad sam usao i dao 50$ ja izidem put RP-a kazem Izvolite sta trebate.Ona kze uhiceni ste.Govorim ja zasto,kaze on pokusaj bijega.Koji bot ja se s mjesta pomakao nisam a G sam prije bio pritisko nego sto je on to rekao.Dao mi 3 wanted i u jail 600sec.Stvarno su nobine botovske.PUU-...
o.O Nerviras se zbog igre ?  :o

Imam jedno pitanje za one koji imaju veci ekran posto ja igram gta na starom kompu a tu mi je ekran iz praistorije sa "dupetom" i meni su txt drawovi extra ali da li kad imas veliki ekran jese sve zezne?

Citat: eXtreme poslato Februar 11, 2011, 18:54:14 POSLE PODNE
Imam jedno pitanje za one koji imaju veci ekran posto ja igram gta na starom kompu a tu mi je ekran iz praistorije sa "dupetom" i meni su txt drawovi extra ali da li kad imas veliki ekran jese sve zezne?
Zas bi se zeznule jos je bolje :P

Citat: mafica .pwn poslato Februar 11, 2011, 18:55:29 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 11, 2011, 18:54:14 POSLE PODNE
Imam jedno pitanje za one koji imaju veci ekran posto ja igram gta na starom kompu a tu mi je ekran iz praistorije sa "dupetom" i meni su txt drawovi extra ali da li kad imas veliki ekran jese sve zezne?
Zas bi se zeznule jos je bolje :P
a ne vec pitam da li ima neke rupe i neka cuda na velikom monitoru  :-*

zz svima evo me iz hebene skole

Citat: joXy poslato Februar 11, 2011, 18:45:46 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 11, 2011, 18:40:18 POSLE PODNE
Koliki su igraci botine na CH jbt.Sada ja cekam bus kod kolodvora na srvr 250 igraca tu ih ima 50.I dode bus trebao ici u LV i kad onaj bot Igor neki iz FBI-a govori stanite gospodine.Ja mislio ne govori meni posto cekam na trotorau i vec pritisko G za ulazak u bus.Imam slike kad sam usao i dao 50$ ja izidem put RP-a kazem Izvolite sta trebate.Ona kze uhiceni ste.Govorim ja zasto,kaze on pokusaj bijega.Koji bot ja se s mjesta pomakao nisam a G sam prije bio pritisko nego sto je on to rekao.Dao mi 3 wanted i u jail 600sec.Stvarno su nobine botovske.PUU-...
o.O Nerviras se zbog igre ?  :o

Ja sam zamalo polomio miša od 50 eura jer je lik bio lager i nisam ga mogao uhvatiti xD

Na CH onaj intro? Da.. Imaju neke rupe ;)

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 11, 2011, 19:05:48 POSLE PODNE
Na CH onaj intro? Da.. Imaju neke rupe ;)

Ali sagledaj to kao da je to jedan jedini srv koji ima takav intro, dialog i sl. Unikatno sve

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 11, 2011, 19:05:48 POSLE PODNE
Na CH onaj intro? Da.. Imaju neke rupe ;)
Nene necu ja intro ;) nesto drugo a ima dosta boxova ;) pa zato

necete ni da pozdravite?? ok, ok...ako cemo o ch ajmo onda xD

ja cekam taxi stojim mirno i poce me neki lik iz pd-a udarati sa pendrekom, udri mujo dok me nije ubio ccc

makelele

pa da te svi pozdravljaju opet se napravi SPAM

Uskoro ću da stavim opis našeg servera, biće dobra skripta :)