Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Admin sistem :)

Jeste RP ali Emilio je rekao da nece biti hard RP vec ono,normalno,pa se nadam da ce da stavi da se trci normalno.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Mene zanima da li je Seif bio SA-MP Developer??(Pitanje za one koji znaju ko je xD)

Citat: eXtreme poslato Februar 10, 2011, 12:18:09 POSLE PODNE
Mene zanima da li je Seif bio SA-MP Developer??(Pitanje za one koji znaju ko je xD)
Bio je.. Ali se nešto dogodilo pa je dobio bananu bla bla.. :D

Primetim da zna dosta i da mi je dosta pomogao...Correlli tebi jos malo rodjendan :)

ja bas volim ono rp trcanje, mrzim CJ trcanje

Citat: eXtreme poslato Februar 10, 2011, 12:18:09 POSLE PODNE
Mene zanima da li je Seif bio SA-MP Developer??(Pitanje za one koji znaju ko je xD)

Cini mi se da je bio, ali nije vise. Correlli ce ti mozda znati nesto vise reci...

nije bio developer ali je bio jedan od ljudi koji je prvi krenio raditi za sa:mp pa je dosta poznat i zna sve zovi o sampu

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...






makelele

ovo sam i ja nasao neki dan xD



Correlli

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Februar 10, 2011, 11:58:08 PRE PODNE
e koliko sam ja shvatio LI:RP ce biti na ENG?
Na hrvatskom, slovenskom i engleskom jeziku.

Citat: eXtreme poslato Februar 10, 2011, 12:18:09 POSLE PODNE
Mene zanima da li je Seif bio SA-MP Developer??
Ne, nikad nije imao nikakve funkcije na SA:MP zajednici, nije bio ni developer a ni beta-tester. On je isto kao ja počeo sa SA:MP-om od početka, ali dobio je ban na SA:MP forumu nekoliko vremena unazad, jer se je pravio pametnog i odklonio je da zatvori SA:MP Market (Andreas Market) forum kojeg SA:MP ekipa nije odobravala. Ustvari taj forum je otvorio MaVe (SA:MP Market), a kasnije ga je Seif otvorio pod imenom Andreas Market kad ga je MaVe zatvorio, jer mu je stigao mail od Kye-a da ga zatvori, jer to nije u skladu sa SA:MP-om.

Citat: eXtreme poslato Februar 10, 2011, 12:20:07 POSLE PODNE
Correlli tebi jos malo rodjendan :)
JoÅ¡ devet dana. Bit će fino, a poslije toga idem u Slavoniju u Osijek roÄ'aku na svadbu, nadam se samo da neće biti tolika zima kao Å¡to je ovih dana.
Poslednja Izmena: Februar 10, 2011, 13:34:35 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

makelele



Citat: eXtreme poslato Februar 10, 2011, 12:20:07 POSLE PODNE
Correlli tebi jos malo rodjendan :)
JoÅ¡ devet dana. Bit će fino, a poslije toga idem u Slavoniju u Osijek roÄ'aku na svadbu, nadam se samo da neće biti tolika zima kao Å¡to je ovih dana.
[/quote]
Lepo se provedi ;)

@AND1 Nadji ti prevodioce za ostale jezike a da to bude perfektno