Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

@Correlli E, ostavi ovog, nego ti nama reci kako stojis sa LI:RP ? Vec duze nisi objavio neku slikicu il' nes'....

Btw kad će LC?

[/quote]

LC u nedelju ali na server oglasi ce bit reklamiran u subotu :D
Samo da vas obavestim na modu koji smo radili vredi doci jel je puno para tu ulozeno i truda :D
Skripta je placena,nemojte da mislite da ja i Monk radimo zajedno :D
skripter moda: Monk

UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

poznaticovik

Citat: Axel Nelson poslato Februar 09, 2011, 22:07:14 POSLE PODNE
Ostavite to... nezamarajte se glu*ostima hajmo sada koji sat sale... :P


Vozi lik BMW-a i zabije se u kontejner, iznerviran izlazi iz auta da vidi štetu, a u istom trenutku izlazi i ciga iz kontejnera i kaže:

- "Brate, hoćeš da se dogovorimo ili da zovem muriju?!"




HAHAH Kako nesmiješno -.-' Da i mene zanima Mala Italija :D

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 09, 2011, 22:12:04 POSLE PODNE
Btw kad će LC?


LC u nedelju ali na server oglasi ce bit reklamiran u subotu :D
Samo da vas obavestim na modu koji smo radili vredi doci jel je puno para tu ulozeno i truda :D
Skripta je placena,nemojte da mislite da ja i Monk radimo zajedno :D
skripter moda: Monk


[/quote]

hahahaha, ti jos nisi otvorio server ???

Od 11 mjeseca otvaras -.- ...

prvo ti napravi 100 % Gm pa otovori a ne ljude lagat da ces sutra otvori, pa opet odgodis i tako stalno :S

Correlli

Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 09, 2011, 22:11:25 POSLE PODNE
@Correlli E, ostavi ovog, nego ti nama reci kako stojis sa LI:RP ? Vec duze nisi objavio neku slikicu il' nes'....

Tako je, već duže vrijeme nisam objavio ni slike, a kamoli video zapisa, niti ću objaviti dok skripta/server ne bude gotov, jer mi nije u interesu da netko kopira moje ideje.
A odgovor na to pitanje što te zanima je dao već Vilko u staroj "Glavni razgovor" temi - samo da se je zafrknuo za mjesec dana ranije.
Poslednja Izmena: Februar 09, 2011, 22:20:01 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

Citat: Cody poslato Februar 09, 2011, 22:13:44 POSLE PODNE
hahahaha, ti jos nisi otvorio server ???
Od 11 mjeseca otvaras -.- ...
prvo ti napravi 100 % Gm pa otovori a ne ljude lagat da ces sutra otvori, pa opet odgodis i tako stalno :S

Biće da je i duže...Valjda će ovaj put da bude kako treba... A ono što si mi pričao da će gonss da skripta i da ti je njemu najlakše da platiš jer je iz Srbije,kako sad odjednom Monk?

EDIT: Znači Corelli ako na otvaranju ne budeš imao bar 150 igrača ništa nisi uradio,brate stvarno ga pretera koliko dugo radiš taj mod :D
Poslednja Izmena: Februar 09, 2011, 22:20:45 POSLE PODNE od ♥ Love Is In The Air ♥


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nekim ljudima je stvarno tesko procitat nova pravila za "Razgovor u vezi Pawn Skriptanja"...

Ajmo, samo da vidite izmjenu koja ce pomoci svima(i onima koji traze pomoc i onima koji daju pomoc)....

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11453.0

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 09, 2011, 22:18:47 POSLE PODNE
Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 09, 2011, 22:11:25 POSLE PODNE
@Correlli E, ostavi ovog, nego ti nama reci kako stojis sa LI:RP ? Vec duze nisi objavio neku slikicu il' nes'....

Tako je, već duže vrijeme nisam objavio ni slike, a kamoli video zapisa, niti ću objaviti dok skripta/server ne bude gotov, jer mi nije u interesu da netko kopira moje ideje.
A odgovor na to pitanje što te zanima je dao već Vilko u staroj "Glavni razgovor" temi - samo da se je zafrknuo za mjesec dana ranije.

Sad ja idem kopat po starom Glavnom Razgovoru pa cu roknut edit...

poznaticovik

Baš me zanima kaki će biti GM za LI uff :D

Correlli

Citat: ♥ Love Is In The Air ♥ poslato Februar 09, 2011, 22:19:41 POSLE PODNE
Znači Corelli ako na otvaranju ne budeš imao bar 150 igrača ništa nisi uradio,brate stvarno ga pretera koliko dugo radiš taj mod :D

Odgovor na pitanje zaÅ¡to tako dugo radim na skripti je jednostavan: radim sam, a i ta skripta mi nije prioritet, ustvari na zadnjem mi je mjestu, tako da ne skriptam cijeli dan, nego kad naÄ'em vremena za nju.

Ali mislim da će oni koji je čekaju biti više nego zadovoljni kad bude otvorenje servera.
Poslednja Izmena: Februar 09, 2011, 22:23:33 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 09, 2011, 22:22:53 POSLE PODNE
Ali mislim da će oni koji je čekaju biti više nego zadovoljni kad bude otvorenje servera.

Ovu rečenicu sam čekao da čujem od tebe. Sad mogu na spavanje. Laku noć. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: ♥ Love Is In The Air ♥ poslato Februar 09, 2011, 22:24:32 POSLE PODNE
Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 09, 2011, 22:22:53 POSLE PODNE
Ali mislim da će oni koji je čekaju biti više nego zadovoljni kad bude otvorenje servera.

Ovu rečenicu sam čekao da čujem od tebe. Sad mogu na spavanje. Laku noć. :)
Ja sigurno dolazim...
A i razmišljam da promenim nick u SuperMario xD
EDIT: eto ga xD
Poslednja Izmena: Februar 09, 2011, 22:26:15 POSLE PODNE od SuperMario

Correlli

Citat: SuperMario poslato Februar 09, 2011, 22:25:07 POSLE PODNE
A i razmišljam da promenim nick u SuperMario xD

Vidim da nisi nešto puno razmišljao oko toga. :D

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 09, 2011, 22:26:30 POSLE PODNE
Citat: SuperMario poslato Februar 09, 2011, 22:25:07 POSLE PODNE
A i razmišljam da promenim nick u SuperMario xD

Vidim da nisi nešto puno razmišljao oko toga. :D
Ma da... Dosta sam bio gonss.pwn... Pa da vidim kako ću sa ovim da ispadnem xD

Dobro osmisljeno ime koliko ti je vremena trebalo  :D :D :D :D

Pitam se sta se desilo sa ovim forumom dosta njih je otislo dosli svi neki novi  :'(