Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

moze ko reci kako praviti map ikone,odnosto onu linu posto sma zaboravio

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 14, 2011, 19:29:52 POSLE PODNE
Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 14, 2011, 19:19:08 POSLE PODNE
Citat: nastoe poslato Februar 14, 2011, 17:10:14 POSLE PODNE
Evo ovako... Slusajte.... Prije 3 godine ja sam "otvorio" server s imenom ExtremePower, nisam ja nikakav extreme power...
Zato da me nebi poceli mjenjat s nekim :O :O :O . Zapamtite ! Nikakav extremepower nikad nisam bio... Jedino server otvorio tri dana prije sto mi tomic ili neki drugi adm nisu delete acc na BS-u!!!
Pitam se da li je išta od toga što si napisao istina. Nisi ti nikakav "nastoe" niti nemaš kakve veze sa imenom "ExtremePower". Po rasponu IP-a vidim da si u Mostaru ili blizini, dok je pravi nastoe a.k.a. ExtremePower a.k.a. [H]265 iz Zagreba, točnije iz Dubrava.

Citat: nastoe poslato Februar 14, 2011, 17:32:37 POSLE PODNE
ÄŒitaj tekst gore !! I koliko ja znam da je soprano prije kaznjavo spamanje u Glavnom Chatu !!! Koliko je meni ostalo u GLAVI
Ti prvo nauči šta znači riječ "spam".

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 14, 2011, 18:41:20 POSLE PODNE
Jer vi sutra idete u skolu mislim vi sto ste iz hrv i bosne?
Mi u srbiji ne idemo dan drzavnosti :D
Jugoslavija više ne postoji - druge države imaju svoj dan državnosti.

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 14, 2011, 18:48:36 POSLE PODNE
E sutra nebi niko iso u skolu...Da je ostala Yugoslavia :D
Hvala Bogu pa nije ostala. ;)
Hvala Bogu?
Ti izgleda nisi voleo SFRJ....

Možda tada nije bio dovoljno velik da može da razmišlja? Msm ne tvrdim ništa jer ne znam koliko ima godina xD

Correlli

Citat: [RC] Fabrizio poslato Februar 14, 2011, 19:23:30 POSLE PODNE
Potpis... Nego jesi ti našao neku cupiku a ? xD
Definiraj pojam "cupiku"? Misliš na curu, jer je danas Valentinovo? Imam toga, barem za to nema brige. ;)

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 14, 2011, 19:29:52 POSLE PODNE
Hvala Bogu?
Ti izgleda nisi voleo SFRJ....
Ma jok, bio sam lud za tom zločinačkom tvorevinom :D. Naravno da je nisam volio.. koliko su mi moji ispričali koliko su oni propatili i moj narod, tko bi je mogao voljeti? Ali razumijem te, vjerojatno nisi Hrvat pa je nemaš za šta mrziti.

Citat: [RC] Fabrizio poslato Februar 14, 2011, 19:32:38 POSLE PODNE
Možda tada nije bio dovoljno velik da može da razmišlja? Msm ne tvrdim ništa jer ne znam koliko ima godina xD
Neka ste vi dovoljno veliki za "razmišljanje" ;) :D. Koliko mi je moja familija ispričala o tome i koliko sam povjerljivih priča čuo iz usta mog naroda dosta mi je da sam napravim neki rezultat iz toga.
O toj temi možemo raspredati tjedan dana, barem ja mogu, ali ne želim pričati o glu*ostima koje su propale. ;)
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 19:36:37 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

sjetio sam se ovog za ikone,ipak hvala svima posto nisu pomogli :D

Evo danas za vaše Valentinovo sam i ja nešto dobio. Dobio sam čak 150 dukata u sklopu jednog paketa i 140 poruka prema svim mrežama u Crnoj Gori, weeee. Ali mi je glupo što ni jedno stvarno pismo nije poslano bilo u školi sve zaje*ancija.

Nego Correlli sretan rodjendan i lijepo se provdei ;) . (nemoj puno mjesat) [sala]


Correlli dan prije i poslje tvog rodjendana zatvori Gl Chat :) Bit ce 10 stranica minimalno


Ma ne, bolje je da svako otvori svoju temu i u njoj mu zaželi sretan roÄ'endan...

Koji sjeb, raskinem sa curom na valentinovo...  A baÅ¡ mi draga bila  -.-

BaÅ¡ mi jeben dan.  Nisam ni Å¡kolu viÅ¡e mogao sluÅ¡at, pa sam elegantno odÅ¡etao sa zadnja dva...

Ako ništa, imam fine roditelje, pa će me razumjet i pravdat' mi...

Zaljubljenima sretno Valentinovo.  :]

I btw, u vezi otvaranja tema za Emilijov roÄ'endan, Å¡alio sam se, ban ćete dobiti ako to udarite.   : D


I da, odakle vama ideja da ja imam server? U zadnje vrijeme mi dosta poruka dolazi, svi me pitaju o nekom mom serveru, mogu li biti admini, koji je ip, kada će otvorenje...  :S  Rekao sam već, ne igram SA:MP odavno, ali planiram počet' opet sa otvorenjem LI:RP-a.
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 21:20:31 POSLE PODNE od мσмαк. ^ [5]
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 14, 2011, 21:18:38 POSLE PODNE
Ma ne, bolje je da svako otvori svoju temu i u njoj mu zaželi sretan roÄ'endan...

Koji sjeb, raskinem sa curom na valentinovo...  A baÅ¡ mi draga bila  -.-

BaÅ¡ mi jeben dan.  Nisam ni Å¡kolu viÅ¡e mogao sluÅ¡at, pa sam elegantno odÅ¡etao sa zadnja dva...

Ako ništa, imam fine roditelje, pa će me razumjet i pravdat' mi...

Zaljubljenima sretno Valentinovo.  :]

I btw, u vezi otvaranja tema za Emilijov roÄ'endan, Å¡alio sam se, ban ćete dobiti ako to udarite.   : D



Moja sucut ( :P )



Momčino vjerovatno jer si slao PMove i to za servere ? :D

Doso sa valentajn partija... Bilo prezakon  8) , samo steta, nisam mogo ostat duze, sutra imamo skolu i sistematski pregled... ja sam najebo, kad bude pregledala oci... Ja nevidim ona najveca, kamoli kad me pita ona sitna slova...
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 21:57:10 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: BloodMaster poslato Februar 14, 2011, 21:56:45 POSLE PODNE
Doso sa valentajn partija... Bilo prezakon  8) , samo steta, nisam mogo ostat duze, sutra imamo skolu i sistematski pregled... ja sam najebo, kad bude pregledala oci... Ja nevidim ona najveca, kamoli kad me pita ona sitna slova...

Kakav party ?
Ja sam samo s curom iso lol



Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 14, 2011, 21:18:38 POSLE PODNE
raskinem sa curom na valentinovo...

ode jedna dodju dvije  :)



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje