Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Jedino sto je u tom sigu lepo jeste pozadina,text je jadan...I briga je mene ( i ceo forum ) dal' si gay ili ne,idi to pricaj kuci svojima a ne ovde,ne zanima nas,okej? Hvala,pozdrav.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Kako vam se svidja novi nick ? :D



Smanjite SPAM dok ja nisam poceo dijeliti banove!



Uff... U 8 imamo zabavu za Valentinovo, frend organizira... I danas sam u zadnji tren naso pratnju  :)

EDIT:

Sretan Valentajn ^^
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 15:54:39 POSLE PODNE od [Saw]BlόόdMaster


Ahahha otkad je Soprano rekao da ce poceti banovati zbog spamma,spammeri se vise ne javljaju u gl. chatu
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 16:41:14 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 14, 2011, 15:54:02 POSLE PODNE
Uff... U 8 imamo zabavu za Valentinovo, frend organizira... I danas sam u zadnji tren naso pratnju  :)

EDIT:

Sretan Valentajn ^^
:) Moja drugarica organizuje ali nez dali cu ici  ::)

Edit vidim korisnik nastoe ex ExtremePower je sad online???
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 16:45:49 POSLE PODNE od eXtreme

Cek,jel Extreme nije onaj H[256] ,kako vec?

O pa đeste ljudi danas sam pucao iz Hemija na svu sreću dobro prošao pa se nastavnica smilovala jer je dan zaljubljenih xD

@Aleksandar, da ja znam ExtremePower ti je onaj što je mexico roleplay držao ?
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 17:06:06 POSLE PODNE od [RC] Fabrizio

Citat: _Cool_ poslato Februar 14, 2011, 15:57:06 POSLE PODNE
Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ poslato Februar 14, 2011, 14:10:20 POSLE PODNE
Vidite ovo gura ruku u gaće pa je stavlja u usta haha http://www.dnevniavaz.ba/kiosk/svijet-zanimljivosti/27638-Bizarno-Gurala-ruku-ispod-hlaa-stavljala-usta-VIDEO.html

Izgleda da jos se svidja ;)

btw. i od mene sretno valentinovo  :-\

Pa vidiš šta piše u članku
''Nedavno je na američkoj televiziji pokrenuta emisija koja se bavi ljudima koji pate od bizarnih ovisnosti i opsesivnih poremećaja. U tom kontekstu, aktivnost ove žene možda nije toliko šokantna koliko je nevjerojatno da sve to radi potpuno nonšalantno i na javnom mjestu.''

Evo ovako... Slusajte.... Prije 3 godine ja sam "otvorio" server s imenom ExtremePower, nisam ja nikakav extreme power...
Zato da me nebi poceli mjenjat s nekim :O :O :O . Zapamtite ! Nikakav extremepower nikad nisam bio... Jedino server otvorio tri dana prije sto mi tomic ili neki drugi adm nisu delete acc na BS-u!!!

ExtremePower se prvi put regao na forum s nickom "nastoe" kasnije ga je promjenio u ExtremePower.. Onda je netko od admina obrisao EPu (nastoeu) acc, na njegov zahtjev..
Pa se sada ovaj "nastoe" opet registrirao i kopira extremepowera, extreme power vam je [H]265 ili tako nekako.. Lazov :S

ÄŒitaj tekst gore !! I koliko ja znam da je soprano prije kaznjavo spamanje u Glavnom Chatu !!! Koliko je meni ostalo u GLAVI
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 17:34:46 POSLE PODNE od nastoe