[FS] Zatvor by _tHe_Wolf_

Započeo Sabbath, Januar 23, 2011, 20:08:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Prckao sam po kompu i nasao onaj Zatvor System sto je napravio Blood Master. Uzeo sam neke scripte tj. sve samo sam promenio mesto i lepse uredio zatvor. Prilagodio sam malo text. Naravno u creditse sam stavio da je orginal od BloodMastera. Evo par slika:
(takodje ima lepa mapa zatvora sto nisam stavio slike)






Ako ima bugova javite u ovoj temi

http://pastebin.com/UEuK1A6B
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 20:10:44 POSLE PODNE od _tHe_WoLf_

Bravo, samo tako nastavi... Nitko se naucen nije rodio, polako, od laganih FS pa do dobrih GM-ova ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



hahahah 3 slika hahahhaha,negoo ovo vec ima na ovom forumu,samo si promenio poziciju i dodao objekte 8)

hvala

@monk da si samo video kako sam se mucio, jer sam taj kod sto sam nasao pre editovao pa nisam zavrsio...

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 23, 2011, 20:13:02 POSLE PODNE
hvala

@monk da si samo video kako sam se mucio, jer sam taj kod sto sam nasao pre editovao pa nisam zavrsio...
Cenim trud,ne kazem da je lose ovo,al samo kazem da vec ima slicno....btw ja sam od ovoga napravio kavez slicno ko na BE 8)

Citat: [BF]Monk poslato Januar 23, 2011, 20:17:20 POSLE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 23, 2011, 20:13:02 POSLE PODNE
hvala

@monk da si samo video kako sam se mucio, jer sam taj kod sto sam nasao pre editovao pa nisam zavrsio...
Cenim trud,ne kazem da je lose ovo,al samo kazem da vec ima slicno....btw ja sam od ovoga napravio kavez slicno ko na BE 8)
Kavez srama? To je njihova unikatna ideja, i mislim da to nebi smeo koristiti...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 20:33:57 POSLE PODNE
Citat: [BF]Monk poslato Januar 23, 2011, 20:17:20 POSLE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 23, 2011, 20:13:02 POSLE PODNE
hvala

@monk da si samo video kako sam se mucio, jer sam taj kod sto sam nasao pre editovao pa nisam zavrsio...
Cenim trud,ne kazem da je lose ovo,al samo kazem da vec ima slicno....btw ja sam od ovoga napravio kavez slicno ko na BE 8)
Kavez srama? To je njihova unikatna ideja, i mislim da to nebi smeo koristiti...

srama??? niko nije reko "srama",ja sam samo reko kavez,ako je problem naziv stavicu onda da se zove "cumez" hahahaha

Ne, al tamo se zove kavez srama i dajem novu tipkovnicu ako nije slican tome srama...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 20:55:53 POSLE PODNE
Ne, al tamo se zove kavez srama i dajem novu tipkovnicu ako nije slican tome srama...
Nemoj da se ljutis ali i ovo sto si ti napravio moze da bude kavez srama,napravio si kavez samo sto je komanda /zatvorcelija ...

Lepo ... Ali ove komande su ti uzas koristi sscanf! Ako ne znas onda malo prouci...


Omg, ovo je moja skripta dok sam jos bio bot -.-'

Usporedite code-ove pa vidite, cak se nije udostoji BOJU promijenit... omg...

Evo:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=7126.0

BTW. Mogo si makar navest neke creditse il nes....

0/10

Evo, sad bas tebi u inat idem napravit novi zatvor u ZCMD i SSCANF2
Poslednja Izmena: Februar 01, 2011, 19:02:50 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

pa jesam li napisao, procitaj gore malo...imaju i creditsi, kupi naocale

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Februar 01, 2011, 23:00:27 POSLE PODNE
pa jesam li napisao, procitaj gore malo...imaju i creditsi, kupi naocale

Nek sam ja lud, al to neki dan nije pisalo  ??? edito si post il nesto, al uglavnom, sad je uredu...

Cjenim trud  ;)

Ono je pisalo,sto ga napadas dzabe??
I imas datum zadnje izmene,pa pogledaj..