B.U. edit --> ForteX RP

Započeo /RPF/ --> Tattagulla <--, Januar 22, 2011, 22:35:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: RedMan poslato Januar 25, 2011, 22:07:20 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Januar 25, 2011, 22:06:34 POSLE PODNE
Citat: _MosT_WanteD_ poslato Januar 25, 2011, 19:54:41 POSLE PODNE
ovo su samo fs ubacene to uopste nije tesko eheh al ak si pocetnik np a sto  se tice bestonea vilko je dugo na ovom forumu i msm da treba da ti bude uzor(skriptanje nez kakav je u rl)  kao i corely djulo shigi itd da ne nabrajam  jer znam da su i meni puno pomagali posebno shigi i djuro jer ovaj server  dm sto cu otvoriti je edit penls djure koji je posto i hvala mu jer moj server crazy fun hause nebi bio jak bez dobrog temelja(nekazem da je djurin penls los ) ali ja sam ga mnogo editovo vidjecete ubrzo(do kraja sedmice najkasnije za 2 3 dana sreduje se host)
Vidim da neznas ti mene... I ja sam dosta dugo na forumu da dobro upoznam Vilka, i dobar je on... Inace, rekao sam da imam drugi acc pa nemam postova tu. Skidam kapu vilku al nemre lagat ;)
Dosta dugo 1 i po mjesec? -.-
Tocnije 2... Al u tih 2mj sam napravio vise nego neki sta su regani od rujna...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 25, 2011, 22:08:48 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Januar 25, 2011, 22:07:20 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Januar 25, 2011, 22:06:34 POSLE PODNE
Citat: _MosT_WanteD_ poslato Januar 25, 2011, 19:54:41 POSLE PODNE
ovo su samo fs ubacene to uopste nije tesko eheh al ak si pocetnik np a sto  se tice bestonea vilko je dugo na ovom forumu i msm da treba da ti bude uzor(skriptanje nez kakav je u rl)  kao i corely djulo shigi itd da ne nabrajam  jer znam da su i meni puno pomagali posebno shigi i djuro jer ovaj server  dm sto cu otvoriti je edit penls djure koji je posto i hvala mu jer moj server crazy fun hause nebi bio jak bez dobrog temelja(nekazem da je djurin penls los ) ali ja sam ga mnogo editovo vidjecete ubrzo(do kraja sedmice najkasnije za 2 3 dana sreduje se host)
Vidim da neznas ti mene... I ja sam dosta dugo na forumu da dobro upoznam Vilka, i dobar je on... Inace, rekao sam da imam drugi acc pa nemam postova tu. Skidam kapu vilku al nemre lagat ;)
Dosta dugo 1 i po mjesec? -.-
Tocnije 2... Al u tih 2mj sam napravio vise nego neki sta su regani od rujna...
Ja sam regan ovde skoro godnu dana i ne smatram se članom. To Å¡to si ti u  2 miseca naspamao to je drugo.
I taj acc imaš 4/5 dana i 110+ postova..

de malo vredaj (naspamao) aahahahahh nemam se namjeru svadati jer znam kakav sam ja i kakav  je ko a moj server ce pokazati kakav sam ja  cak iako je dm/stunt/race jer ti serveri bas ne uspjevaju :D :D :D :D :D
Poslednja Izmena: Januar 27, 2011, 14:22:01 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

Moze neko da mi da link za Download posto mi ovo nece. :/
Izlazimi nesto NOTICE. :D
prst prst u cupi,prst prst u anus

ako ko ima nek mi posalje na pm unlockat cu.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_