B.U. edit --> ForteX RP

Započeo /RPF/ --> Tattagulla <--, Januar 22, 2011, 22:35:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Opaaa vracamo se na gladiatus, pa hm... Na prvom sam promjenio pw i iduce jutro docekam KRIVA LOZINKA, drugi acc ti nisam ni uzeo dakle mos ga jos uvjek igrat!
Znas skriptat briga me, ali kazem ti da neznas
Ako si ti za mene njub, ja sam za tebe pro :)

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 23, 2011, 21:18:59 POSLE PODNE
Opaaa vracamo se na gladiatus, pa hm... Na prvom sam promjenio pw i iduce jutro docekam KRIVA LOZINKA, drugi acc ti nisam ni uzeo dakle mos ga jos uvjek igrat!
Znas skriptat briga me, ali kazem ti da neznas
Ako si ti za mene njub, ja sam za tebe pro :)
Znaci - ja nisam kriv... Ti si za'bo neko slovo dok si mjenjao passworld, imas ''zaboravio sam loziku'' pa si povrati ak si promjenio mail... I da, vidio sam tvoje modove dobar si al nemas mi pravo govorit da ja nevaljam ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 21:22:34 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 23, 2011, 21:18:59 POSLE PODNE
Opaaa vracamo se na gladiatus, pa hm... Na prvom sam promjenio pw i iduce jutro docekam KRIVA LOZINKA, drugi acc ti nisam ni uzeo dakle mos ga jos uvjek igrat!
Znas skriptat briga me, ali kazem ti da neznas
Ako si ti za mene njub, ja sam za tebe pro :)
Znaci - ja nisam kriv... Ti si za'bo neko slovo dok si mjenjao passworld, imas ''zaboravio sam loziku'' pa si povrati ak si promjenio mail... I da, vidio sam tvoje modove dobar si al nemas mi pravo govorit da ja nevaljam ;)

Ako hocu mogu rec i Correlliju da nevalja! Correlli nevaljas!
Sta ce on napravit? Nista, briga ga za takve komentare jer on zna da je dobar

@Vilko - Nema razloga za paniku, on nece napravit nista kao admin i velik skripter, ali ja kao pocetnik ''koji je tek prokuzio yugica'' moram se braniti zato sto dobijam negativne komentare ako svi oko mene govore ''Nevaljas!!'', no dosta, neda mi se vise pisat... Nadam se da ces bit jos bolji u svojim modovima, i budi jos bolji :P
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Fino Fino,samo,ja sam poceo drugacije,posto sam probao editovati neki mod,i samo uzmem kotrljam po njemu,huh,pa sam odlucio evo pravim Stunt/DM mod,znaci solidan pocetak,ja i imam vremena,i trudi cu se nauciti skriptati,1god pa 1god,dodao sam dosta stvari a sto je bolje naucio sam svasta,mozda za koji mjesec predjem i na RP ili Prije RPG modove  :P  8)

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Januar 23, 2011, 21:40:43 POSLE PODNE
Fino Fino,samo,ja sam poceo drugacije,posto sam probao editovati neki mod,i samo uzmem kotrljam po njemu,huh,pa sam odlucio evo pravim Stunt/DM mod,znaci solidan pocetak,ja i imam vremena,i trudi cu se nauciti skriptati,1god pa 1god,dodao sam dosta stvari a sto je bolje naucio sam svasta,mozda za koji mjesec predjem i na RP ili Prije RPG modove  :P  8)
Vec sam rekao u glavnom razgovoru...


RPG - Role Play Gaming
RP - Role Play


To je isto, samo je tu jedno slovo (rijec u punom nazivu vise)
OnTopic: @Curtis - Ja nisam znao nista osim pokrenut server, kako bi editirao? Tek kad sam gledao GF dovoljno dugo sam poceo BU editat i tak...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 21:44:15 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Januar 23, 2011, 21:40:43 POSLE PODNE
Fino Fino,samo,ja sam poceo drugacije,posto sam probao editovati neki mod,i samo uzmem kotrljam po njemu,huh,pa sam odlucio evo pravim Stunt/DM mod,znaci solidan pocetak,ja i imam vremena,i trudi cu se nauciti skriptati,1god pa 1god,dodao sam dosta stvari a sto je bolje naucio sam svasta,mozda za koji mjesec predjem i na RP ili Prije RPG modove  :P  8)
Vec sam rekao u glavnom razgovoru...


RPG - Role Play Gaming
RP - Role Play


To je isto, samo je tu jedno slovo (rijec u punom nazivu vise)
OnTopic: @Curtis - Ja nisam znao nista osim pokrenut server, kako bi editirao? Tek kad sam gledao GF dovoljno dugo sam poceo BU editat i tak...
:S Nisam upoznat izgleda sa tim "RPG" mislio sam da je to ne bas RP server,da je dopusteno krsiti neka pravila,znaci da nije RP ali je ma.....makar sada znam  :D  ;)

Curtis nisi ti s nicim upoznat... heheh......By: Marin

e pa ljudi hvala na pohvale...:DDD al nemojte se meni tu svadjat :DDD...imate pm :D

Citat: Michael_Black poslato Januar 24, 2011, 14:39:45 POSLE PODNE
e pa ljudi hvala na pohvale...:DDD al nemojte se meni tu svadjat :DDD...imate pm :D
NP... Inace, vidim da imas ono ''nesto'', pa ak oces da ti pomognem oko pawna sto ti nije jasno zovi na PM ;)
I da, OVO VRIJEDI SAMO ZA MICHAELA, NE ODMA SVI TRAZIT POMOC!
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 24, 2011, 15:15:02 POSLE PODNE
Citat: Michael_Black poslato Januar 24, 2011, 14:39:45 POSLE PODNE
e pa ljudi hvala na pohvale...:DDD al nemojte se meni tu svadjat :DDD...imate pm :D
NP... Inace, vidim da imas ono ''nesto'', pa ak oces da ti pomognem oko pawna sto ti nije jasno zovi na PM ;)
I da, OVO VRIJEDI SAMO ZA MICHAELA, NE ODMA SVI TRAZIT POMOC!

Opaa....hvala...:DD ocu,ocu....tek sam poceo..:D


ovo su samo fs ubacene to uopste nije tesko eheh al ak si pocetnik np a sto  se tice bestonea vilko je dugo na ovom forumu i msm da treba da ti bude uzor(skriptanje nez kakav je u rl)  kao i corely djulo shigi itd da ne nabrajam  jer znam da su i meni puno pomagali posebno shigi i djuro jer ovaj server  dm sto cu otvoriti je edit penls djure koji je posto i hvala mu jer moj server crazy fun hause nebi bio jak bez dobrog temelja(nekazem da je djurin penls los ) ali ja sam ga mnogo editovo vidjecete ubrzo(do kraja sedmice najkasnije za 2 3 dana sreduje se host)
Poslednja Izmena: Januar 25, 2011, 19:57:50 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

Citat: _MosT_WanteD_ poslato Januar 25, 2011, 19:54:41 POSLE PODNE
ovo su samo fs ubacene to uopste nije tesko eheh al ak si pocetnik np a sto  se tice bestonea vilko je dugo na ovom forumu i msm da treba da ti bude uzor(skriptanje nez kakav je u rl)  kao i corely djulo shigi itd da ne nabrajam  jer znam da su i meni puno pomagali posebno shigi i djuro jer ovaj server  dm sto cu otvoriti je edit penls djure koji je posto i hvala mu jer moj server crazy fun hause nebi bio jak bez dobrog temelja(nekazem da je djurin penls los ) ali ja sam ga mnogo editovo vidjecete ubrzo(do kraja sedmice najkasnije za 2 3 dana sreduje se host)
Vidim da neznas ti mene... I ja sam dosta dugo na forumu da dobro upoznam Vilka, i dobar je on... Inace, rekao sam da imam drugi acc pa nemam postova tu. Skidam kapu vilku al nemre lagat ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Januar 25, 2011, 22:06:34 POSLE PODNE
Citat: _MosT_WanteD_ poslato Januar 25, 2011, 19:54:41 POSLE PODNE
ovo su samo fs ubacene to uopste nije tesko eheh al ak si pocetnik np a sto  se tice bestonea vilko je dugo na ovom forumu i msm da treba da ti bude uzor(skriptanje nez kakav je u rl)  kao i corely djulo shigi itd da ne nabrajam  jer znam da su i meni puno pomagali posebno shigi i djuro jer ovaj server  dm sto cu otvoriti je edit penls djure koji je posto i hvala mu jer moj server crazy fun hause nebi bio jak bez dobrog temelja(nekazem da je djurin penls los ) ali ja sam ga mnogo editovo vidjecete ubrzo(do kraja sedmice najkasnije za 2 3 dana sreduje se host)
Vidim da neznas ti mene... I ja sam dosta dugo na forumu da dobro upoznam Vilka, i dobar je on... Inace, rekao sam da imam drugi acc pa nemam postova tu. Skidam kapu vilku al nemre lagat ;)
Dosta dugo 1 i po mjesec? -.-