[POMOC]Cam Hack

Započeo mafica .pwn, Januar 22, 2011, 10:19:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ae napravi treba mi camhack hitno fraps je glup mos malo snjimati  :'(

black_dota

skini piratski i moces koliko oces
nemozes sa camhackom da snimas samo mozes da pomeras kameru btw fraps ti zauzima jedan snimak oko 2gb pa ces morati da convertujes sa programom Easy Converter tako nesto

Mikic95

Ja sam imao isti problem sa CamHack, ali sam 2 sata tražio na Google i napravio sam. MoraÅ¡ skiniti dll fajl i regsvr32.DLL  ubaciÅ¡ to u windows/system32 i onda upaliÅ¡ konzolu i moraÅ¡ je pokrenuti ono "Run as Administrator" i u konzolu upiÅ¡eÅ¡: "regsvr32 dx8vb.dll" i onda možeÅ¡ pokreniti CamHack. Radit će 100%

Download regsvr32.DLL:

http://www.2shared.com/file/I677rPnu/regsvr32.html
Poslednja Izmena: Januar 25, 2011, 11:26:28 PRE PODNE od >> |Hawks| <<

black_dota

jaoo da to je trebalo ja sam totalno zaboravio na to

znaci moras ono u cmd da ukucas ovo sto je reko hawks

samo ja mislim da sam morao nesto ulaziti u korisnike preko cmd i raditi cuda xD da bi radilo

Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 25, 2011, 11:15:54 PRE PODNE
Ja sam imao isti problem sa CamHack, ali sam 2 sata tražio na Google i napravio sam. MoraÅ¡ skiniti dll fajl i regsvr32.DLL  ubaciÅ¡ to u windows/system32 i onda upaliÅ¡ konzolu i moraÅ¡ je pokrenuti ono "Run as Administrator" i u konzolu upiÅ¡eÅ¡: "regsvr32 dx8vb.dll" i onda možeÅ¡ pokreniti CamHack. Radit će 100%

Download regsvr32.DLL:

http://www.2shared.com/file/I677rPnu/regsvr32.html
znaci ovako ja sam ovo radio:
1.Korak - Skinuo sam ponovo CamHack i raspakovao u foler.U njemu sam dobio 2 Filea koja su prikazana gore na slici.
2.Korak - Skinuo sam ponovo dx8vb.dll file zajedno sa ovim koji si mi ti rekao a tj. regsvr32.dll
3.Korak - To sam Save-ao na Desktop,zatim sam sa Desktopa izrezao i prenijeo u Computer/Local Disc (C:)/Windows/System32 i tu sam zalijepio.
4.Korak - U Search sam kucao cmd i ukucao sto si naveo gore regsvr32 dx8vb.dll.
5.Korak - Izbacilo mi je ovaj Error.
Slika:

6.Korak - Ok to.Odem u onaj Folder CamHack gdje sam raspakovao CamHack i pokrenem ga i onda mi izbaci ovaj Error:

POMAZITE!!![/s][/u][/i][/b]