Zasto je BU na sluzbenu listu kad ima samo 10-15 igraca ?

Započeo Wooden, Januar 15, 2011, 14:45:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sam naslov kaze sve !
A vidio sam da u prijave za sluzbenu listu pise da server mora dnevno imate najmanje 30 igraca !
cekam odgovor
jos jednom stavi taj server u potpis i ban ces dobit!


Mikic95

Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:45:07 POSLE PODNE
sam naslov kaze sve !
A vidio sam da u prijave za sluzbenu listu pise da server mora dnevno imate najmanje 30 igraca !
cekam odgovor

A zašto je to tvoj problem ?

Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 15, 2011, 14:50:27 POSLE PODNE
Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:45:07 POSLE PODNE
sam naslov kaze sve !
A vidio sam da u prijave za sluzbenu listu pise da server mora dnevno imate najmanje 30 igraca !
cekam odgovor

A zašto je to tvoj problem ?

meni je jako krivo zasto su izbacili ST koj je barem imao po 30 igraca a ovaj BU nema ni 15 igraca a njega NIKO GA NECE TRGNUTI zasto ?
sigurno je neko zapretio Correlliu pa....
jos jednom stavi taj server u potpis i ban ces dobit!

black_dota



Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 15, 2011, 15:16:02 POSLE PODNE
Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:55:51 POSLE PODNE
sigurno je neko zapretio Correlliu pa....
Hahaha, de nemoj se sramotit bezveze. :'( :'(
xD
pa stvarno , da je bio neki drugi server on bi to sredio odma a ovaj nece dirati :D
jos jednom stavi taj server u potpis i ban ces dobit!

De nemojte se blamirat sa ovako glupim temama!
Svako ima sansu,BU je jako dobar server,prije je takodje bio na sluzbenoj listi(ako se ne varam),pa su zatvorili server i td..
I Correlli je napisao u njihovoj prijavi za sluzbenu listu,da ce im dati priliku zato sto su vec bili na listi..

poznaticovik

Ljudi ST nije propao. Samo se stanje jako pogorsalo , Dajgoro nema uopce vremena za skriptat jel ide u jedan od najtezih faksova , cijele dane uci , pa nema vremena. Popricali samo sa njim prije 2 dana i poceo je skriptat , zasada je samo ispravio nekoliko bugova i ubacio par komandi. Trenutna verzija je ST92 u radnji je ST95 koji bi se mogo zavrsit za 1mj i manje , u novoj ST95 verziji ce se cijeli gamemod izvrnut znaci dodat ce se puno novih komandi i punooo novog svega ... Tako da ocekujte ST uskoro u novom sjaju !

Ontopic : Ako BU nastavi sa ovako malo igraca neka se makne sa liste

Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:55:51 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 15, 2011, 14:50:27 POSLE PODNE
Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:45:07 POSLE PODNE
sam naslov kaze sve !
A vidio sam da u prijave za sluzbenu listu pise da server mora dnevno imate najmanje 30 igraca !
cekam odgovor

A zašto je to tvoj problem ?

meni je jako krivo zasto su izbacili ST koj je barem imao po 30 igraca a ovaj BU nema ni 15 igraca a njega NIKO GA NECE TRGNUTI zasto ?
sigurno je neko zapretio Correlliu pa....

Pa kad na ST-u owneri dodju jednom u 4 meseca,a ovde bar owneri vode racuna o serveru...

Kvalitet Balkan Undreground servera ne moze niko da porekne,ali igraci su ono sto im fali. Evo sada gledam i vidim 2 balkanska servera koja nisu na listi a imaju vise igraca od BU-a,ali ipak svakome treba dati sansu,posebno ako je rec o kvalitetu koji poseduje BU.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Zasto nebi bio na sluzbenoj listi? Imaju oko 30 igraca navecer, kad pogledam... ST nije imao 30 igrača, tj. je prije pola godine, ali je propao...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

poznaticovik

Cool aj stvarno jel ti znas citat? Napisao sam da je pocela prije 2 dana reforma ST-a , gamemod ce se totalno editat nadodavat ce se pun k** toga. Tek je pocelo , njima se na ljeto nije dalo dolazit na server , a sad preko skole jedini Dajgoro nes moze jel on jedini skripta ali ga faks uvijek vuce , pa navecer nes malo stigne

ajde razgulite sa raspravom... sta to vas briga jel bu na listi ili nije... a sto se tice st-a, oni su bili pola godine na listi sa manjim brojem igraca od 20 tako da...

lock

Correlli

Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:55:51 POSLE PODNE
sigurno je neko zapretio Correlliu pa....
Hehe, u tvojim snovima. ;) :D

Citat: Wooden poslato Januar 15, 2011, 14:55:51 POSLE PODNE
meni je jako krivo zasto su izbacili ST koj je barem imao po 30 igraca a ovaj BU nema ni 15 igraca
ST je imao po 30 igrača nekad, a sad ne znam da li je još server upaljen, a BU dobije do 30 igrača - ne svaki dan, ali to ne znači da ću neki server skinuti sa liste ako ne bude svaki dan imao barem 30 igrača.

Citat: | ~ Djea ~ | poslato Januar 15, 2011, 15:40:42 POSLE PODNE
Evo sada gledam i vidim 2 balkanska servera koja nisu na listi a imaju vise igraca od BU-a
Neka se slobodno prijave za SL.
Poslednja Izmena: Januar 19, 2011, 10:41:07 PRE PODNE od Dux Correlli