Balkan Team - Evolution RP |0.3c|

Započeo Don Vito, Januar 14, 2011, 15:57:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sretn sa serverom..ali forum nije bas :S..

Hvala.
Vec sam vam rekao.Ima vremena ,ako se budemo dobro razvijali installirat cemo i dobar forum..
Poslednja Izmena: Januar 15, 2011, 12:12:08 POSLE PODNE od Don Vitto

black_dota

mogu misliti kakav ce server biti kad je snich wolf i ovaj nidza head il sta su vec

sretno ???

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 15, 2011, 14:42:38 POSLE PODNE
mogu misliti kakav ce server biti kad je snich wolf i ovaj nidza head il sta su vec

sretno ???

Dodji pa se i sam uveri kakav je

mogli ste malo duzi opis sve u svemu srecno  :)

bio sam nocas na server ovo je obicni BU mod nikakvog edita, ima bugo na eventima itd....mozda se popravite

Srecno ;)


Citat: Frile poslato Januar 15, 2011, 23:20:18 POSLE PODNE
bio sam nocas na server ovo je obicni BU mod nikakvog edita, ima bugo na eventima itd....mozda se popravite

Srecno ;)

Nema nikakvog edita? Onda si ti bolestan majke mi! Jel si pogledo baze mozda? Sve su promenjene,i dodan je event jos jedan a bugovi su se ispravili navece...
I uskoro ownership
btw hvala svima
Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 11:22:17 PRE PODNE od Don Vitto

Vec ponasanje i rjecnik vlasnika sve kaze....
Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 11:27:51 PRE PODNE od |BU| Liam Clark

Obican BU nistha niste dodali..
Lako je da se preko MTA napravi baza i tu namestis spawn, premestis vozila i promenis ime bande ;)  :-\ :-*
I dodali ste 1 event...Pa mislite da cete tako uspet ako uspete da vam 100 e  :-* :-*
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Vi sa Los-Cityja nesto da kazete otvarate server 1 godinu.Lazete da cete ga otvoriti i nikako ahhahhaahh!!

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 16, 2011, 12:11:26 POSLE PODNE
Obican BU nistha niste dodali..
Lako je da se preko MTA napravi baza i tu namestis spawn, premestis vozila i promenis ime bande ;)  :-\ :-*
I dodali ste 1 event...Pa mislite da cete tako uspet ako uspete da vam 100 e  :-* :-*


Uskoro ownership ce bit,sredjeni bugovi,jedan event,promenjene baze,Neke sitnice jos,i sta vise hoces ?

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 16, 2011, 12:11:26 POSLE PODNE
Obican BU nistha niste dodali..
Lako je da se preko MTA napravi baza i tu namestis spawn, premestis vozila i promenis ime bande ;)  :-\ :-*
I dodali ste 1 event...Pa mislite da cete tako uspet ako uspete da vam 100 e  :-* :-*


Kritiziras narod a jedan si od tih koji je koristio taj bu mod...
Kao prvo ni prosli mod a ni ovaj s kojim ces otvoriti uskoro server(AKO OTVORIS)nisi sam radio,vec dobio gotov
Postedi nas [cenzura]ih komentara,kad budes svojim trudom mod odradio,onda se javi  :D
Poslednja Izmena: Januar 17, 2011, 01:36:40 PRE PODNE od Classico

Citat: Classico poslato Januar 17, 2011, 01:33:20 PRE PODNE
Citat: [LC]Ryder poslato Januar 16, 2011, 12:11:26 POSLE PODNE
Obican BU nistha niste dodali..
Lako je da se preko MTA napravi baza i tu namestis spawn, premestis vozila i promenis ime bande ;)  :-\ :-*
I dodali ste 1 event...Pa mislite da cete tako uspet ako uspete da vam 100 e  :-* :-*


Kritiziras narod a jedan si od tih koji je koristio taj bu mod...
Kao prvo ni prosli mod a ni ovaj s kojim ces otvoriti uskoro server(AKO OTVORIS)nisi sam radio,vec dobio gotov
Postedi nas [cenzura]ih komentara,kad budes svojim trudom mod odradio,onda se javi  :D

Tako je care,potpis
btw,ako ti se ne svidja kako smo uradili ne moras ni igrati

Kako vi mozete samo tako blatit servere ko da ti mozes iz opisa ista saznat o modu to je nemoguce... Opisi se stavljaju da te privku da odes i u "Praksi" vidis taj isti....

A sada da vam obijasnim razlike izmeÄ'u teorije i prakse!

Uzmimo za primjer Steker a struju

U teoriji tebe nebi trebala strest struja ako stavis prst u jednu od dvije rupe ali ajde to napravi u praksi mrtav si, tj. male su sanse da prezivis...

:-)