Balkan Team - Evolution RP |0.3c|

Započeo Don Vito, Januar 14, 2011, 15:57:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Server info:

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


-IP:217.79.190.156 :7856
-Forum: http://www.balkanteamevolution.smfnew.com
-Otvaranje:Danas u 19:00
-Owner:Snich_Wolf
-Co-Owner:Nidza_Haos
-Prijave za lidere u toku (na forumu)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Admin/Gm Team:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Snich_Wolf
Nidza_Haos
Gagi_Boss

(Za sada)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Zasto doci kod nas na server?

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Editovali smo mod bas dosta,Premestili smo organizacije,Napravili nove ownershipove,Izbacili par organizacija,Ostalo pogledajte sami tako sto cete doci na server i javiti se admin/gm timu ako zelite nesto da pogledate,oni ce vam pokazati.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Sistemi:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Door Sistem:

-Sistem otvaranja kapija organizacija na ALT
-Ulazak u kuce na F/Enter

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Bankomat Sistem:

-Bankomati se nalaze svuda po gradu,da bi ste podigli/ostavili pare morate kupiti pin karticu u 24/7 na kojoj je vas pin kod.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Organizacije:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Legalne organizacije:

-Police Department [PD]
-Federal Bureau of Investigation [FBI]
-Special Weapons and Tactics [SWAT]
-Hitna Pomoc
-Novinarksa Kompanija
-Hitman Agency

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Ilegalne Organizacije:

-La Cosa Nostra [LCN]
-Yacuza [Y]
-Balkan-Bikeri [BB]
-Crips [C]

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


BT Admin Team Poziva sve igrace da se registruju na nas forum kako bi dobili informacija o serveru
Pozdrav ,vidimo se na serveru


BT Admin Team

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 16:39:39 POSLE PODNE od Don Vito

Onako opis nije los a forum mi se ne svidja smfnew bar instalirajte forum

opis tu i tamo ali help ovaj forum je prelos
LOL

Za sad je forum dobar,po razvijanju servera,napravicemo i bolji forum.
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 16:03:15 POSLE PODNE od Don Vito

Reko si nam da su otvorene prijave za lidere , ko su vam admini , org i bande , i kako se otvaraju kapije , a ostalo nisi mogo opisat po cemu ste posebni , zasto kod vas da dodjemo itd.. a font 14 a malo si napiso

Sretno
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 16:04:37 POSLE PODNE od [SA]Tinu_Tuna[RCRP]

Forum nije nesto dobar ali 8/10
Opis vam je veoma dobar
Docu na server na otvorenje  ;) ;) ;) ;)

Snich

Ovako, decko je opisao u kratko, a na vama "ako zelite" da dodjete i da vidite. Sto se tice  Foruma, sad zasad nismo u mogucnosti da priustimo bolji forum ali ubrzo bit ce i bolji  ;)

Ovo je cini mi se BU edit? Ili gresim?
Msm nema veze koji je edit zavisi kakav je mozda dodjem da vidim kakav je mod

Opis je mogao malo bolje, forum nije los ;) na otwaranje dolazim :)
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Citat: TurismoDrifter poslato Januar 14, 2011, 16:23:36 POSLE PODNE
Ovo je cini mi se BU edit? Ili gresim?
Msm nema veze koji je edit zavisi kakav je mozda dodjem da vidim kakav je mod

Tacno,BU edit.

Dobar opis 7/10,ali sad mislite da ce doc igraci sto ste na kraju stavili Balkan Team "evolution" da cete uspjet kao Gigi  :D Balkan Underground "evolution"
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 16:43:15 POSLE PODNE od |BE| Al Kern

Citat: |BE| Al Kern poslato Januar 14, 2011, 16:42:38 POSLE PODNE
Dobar opis 7/10,ali sad mislite da ce doc igraci sto ste na kraju stavili Balkan Team "evolution" da cete uspjet kao Gigi  :D Balkan Underground "evolution"

omg ne mislimo ... Drugaciji je mod skoro potpuno...

Ne znam na kog vita mislis

Nisam mrer i ne znam ko je on uopste !
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 17:37:54 POSLE PODNE od Don Vitto

Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Januar 14, 2011, 17:28:34 POSLE PODNE
Ili je ovo Mrer uzeo od buraza acc pa postao..
Ili je ovo Vito odustao od igranja DMa,pa hoce da RPa  :-\

EDIT:Potpuno sam siguran da je ovo Mrer.
1.Help ima nekakav ponos,i nebi otvarao server a da mu je domena smf.com
2.Help nema vremena za skriptanje
3.Help ne pise "omg"

...Recite mi ako se lazem...bTW:Sretno sa serverom  :-\
Ima puno ljudi s takvim nickom(don_vito), opće nije originalan tako da ... Ne znam zašto si uopće prepostavio da ga kopira.
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 18:45:38 POSLE PODNE od Nik Delgad




Evo ljudi otkljucan je server mozete uci,sad je otvaranje

Zaboravio sam rec,bit ce eventa na otvaranju
Poslednja Izmena: Januar 14, 2011, 19:03:35 POSLE PODNE od Don Vitto