pomoc oko streamera

Započeo [PL]Xx_KiCo_x3, Oktobar 12, 2009, 19:49:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E poz ekipa eto opet ja dosaÄ'ujem xD

Mozel neko pojasnit malo kak da objekte ubacim u streamer ono...

Iam xStreamer i kaze da podrzava 4.000.000 objekata sta je istina samo sto je neznam ubacit objekte u streamer, moze pomoc plz  :-\
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

r4z0r

Hahahha   :D pa ubacis downloadani xOstreamer u include i otvoris server.cfg i tamo samo napises ime tog i gotav posao ! haha ..

ma Ä'e ta to piÅ¡em xD i nije xOstreamer nego pise xClient.inc i filterskripta xCore.pwn
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

r4z0r

Hah imas mali button koji se zove trazi u desnom gornjem uglu foruma .. vec postoji tema o streamerima pa tu sve procitaj .. pozz

vidio sam to al nepise za moj streamer jbttt xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

r4z0r

Ma imas temu i download .. taj tvoj sta si downloado mi je malo cudan .. skini ovaj ista verzija sve isto 4 mil objecata i imas upustva kako instalirat ! ..

fala ti naso sam tamo kod onog stunt servera xD thx thumbsup
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012