RP Factory | Online Gaming Community

Započeo ...Neno..., Januar 07, 2011, 23:54:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Haha pa to su najcesci slucajevi,sto bi reklamirao neki skroz tamo? Kad biste to davanje admina za dovodjenje igraca ukinuli bilo bi mnogo manje reklamiranja. ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: [RP-Factory]...Neno... poslato Januar 20, 2011, 12:18:40 POSLE PODNE
ti majke mi nisi sav svoj,gde ce VLASNIK Servera reklamirat oMG  :D
Pa zato sto ste jadni,ni jedan igrac nije glup toliko da po 6 puta ide na edimax vama dovoditi raju na server,i ne samo na edimax vidim jos zalbi to vama sve ide u prihod normalno pisete tu "ne zanima me" "sta postas ovdje pisi na pm" "dobit ce warn" i sl...Mnogo je servera uklonjena sa BS zbog reklama jos prije zasto bi vi bili izuzetak ako cemo realno i nemojte se puno opustati da ovaj forum nema nista sa reklamama,veoma lahko se moze naci cvrst dokaz da bas vi reklamirate!!

Cobra 11

Citat: ZicMortal poslato Januar 19, 2011, 15:21:26 POSLE PODNE
Danas su opet neki mentoli sa vaseg servera dosli reklamirti na ED. Ovo vam je 6-7 put, smirite to.

Imena su: Stefan Black, Rikica Nikica/Rikica Pičkica (nezz tocno), te jos neka.

EDIT: @ evo sad vidim o cem je rijec, server vam neradi pa neki nemaju zivot i rade gIuposti.

Rikica_Kikica... on je takoÄ'er reklamirao Edimax na Weberu....

CitatNe zanima tebe jer sigurno si ti reklamirao i ima pravo postati vasu sramotu servera,.Zic sljedeci put kopiras ip i stavis ovdje ;)
Bojim se da tebe niko nista nije pito!
i necu vise odg na ove gl*pe optuzbe za reklamiranje jer na nemam veze sa tim kao i ova tema!

ZicMortal

Citat: cristiane poslato Januar 20, 2011, 11:57:59 PRE PODNE
Ne zanima tebe jer sigurno si ti reklamirao i ima pravo postati vasu sramotu servera,.Zic sljedeci put kopiras ip i stavis ovdje ;)
Ma stavio sam tu bar trojicu igraca sa njihovim IPom, oni kurcem mrdnuli nisu.

Citat: [RPF] K4r!k3 ≡ Ö poslato Januar 20, 2011, 13:48:06 POSLE PODNE
CitatNe zanima tebe jer sigurno si ti reklamirao i ima pravo postati vasu sramotu servera,.Zic sljedeci put kopiras ip i stavis ovdje ;)
Bojim se da tebe niko nista nije pito!
i necu vise odg na ove gl*pe optuzbe za reklamiranje jer na nemam veze sa tim kao i ova tema!
Nemas veze sa time, a tamo si admin pitaj boga koji lvl? Svakodnevno vidis sve igrace i znas situaciju na serveru. To te ne zanima??? E pa trebalo bi.

Vec sam reko, dobro znam da Edimax i sam reklamira, takoder da i RP Factory reklamira i svi reklamirate, tako da me bas briga za to i ne pisite to u ovu temu nego rjesavajte preko PMa ili neceg drugog. A i sam Zic ti znas da tvoji igraci reklamiraju po drugim serverima, ne branim ja tu nikog, ali je istina, samo se sjeti kad ste bili uklonjeni s balkan sampa i slicno.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

...Neno...

Citat: LuKsA poslato Januar 20, 2011, 14:59:06 POSLE PODNE
Vec sam reko, dobro znam da Edimax i sam reklamira, takoder da i RP Factory reklamira i svi reklamirate, tako da me bas briga za to i ne pisite to u ovu temu nego rjesavajte preko PMa ili neceg drugog. A i sam Zic ti znas da tvoji igraci reklamiraju po drugim serverima, ne branim ja tu nikog, ali je istina, samo se sjeti kad ste bili uklonjeni s balkan sampa i slicno.
ma pusti ga luksa,on mislis da njegovi igraci NEreklamiraju !!!

EdiMax-ovi igraci ne reklamiraju,oni su zlatni xDDDDDDDDD


http://img691.imageshack.us/i/samp017nz.png/

Evo ti Zic,pljujes po RP Factory,a i tvoji igraci vamo reklamiraju


ZATO TISINA

ZicMortal

Ovo je kur@c, a ne neki dokaz da ED reklamira.
Poslednja Izmena: Januar 20, 2011, 21:58:07 POSLE PODNE od ZicMortal

Citat: ZicMortal poslato Januar 20, 2011, 18:21:37 POSLE PODNE
Bas je smijesan taj /ad. Daj bar IP od tog mentola. I sigurno se nasao neki mentol sa EDa kad je vidio sve one [cenzura]osti koje su vasi igraci pisali te isao to raditi.

a jesi naivan ko čeÅ¡ka sobarica -.-     :D :D :D :D :D

Hahah! To za oglas si mogao i ti sam da napises ili da se dogovoris snekim o.O

A ovo sto RPF reklamira na Edimax non stop (ce da vidi) :)

Reko sam, dosta ovakvih rasprava, to rjesavajte na PMove, jer cu pocet djelit banove..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Cobra 11

Citat: ZicMortal poslato Januar 19, 2011, 15:21:26 POSLE PODNE
Danas su opet neki mentoli sa vaseg servera dosli reklamirti na ED. Ovo vam je 6-7 put, smirite to.

Imena su: Stefan Black, Rikica Nikica/Rikica Pičkica (nezz tocno), te jos neka.

EDIT: @ evo sad vidim o cem je rijec, server vam neradi pa neki nemaju zivot i rade gIuposti.

To je bio Rikica Kikica ... reklamirao je i na Weberu...
I da... Promijeni ovo Nikica... To mi je RL ime.. :S xd

ZicMortal

[7]Oglas: 188.40.66.75:7703 DODJITE VIMO SE EDIMAX , Nazovi: Nenad_Skillz Ph: 3606

Koja ste vi sramota -.-'

black_dota

lol nemoj reci da je to njihov igrac koji reklamira tudje servere?