~Hercegovina Gamming Community~[DANAS od 19.00H]

Započeo Hercegovina Gaming, Januar 07, 2011, 22:46:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

To je najbolji Owner,najbolji Maper,morate server da vidite to je jedan od najboljih mapera u svojem gradu..Neee nije sala poznamo se od malih nogu i on me ucio da skriptam,i ja sada lepo znam da radim,jel je on pravi covjek,Pa zato dodjite i vidite server je extra ,sva ja extra ..

Ne ovo nije sala Ovo je Hercegovina Street

Najbolji na balkanu,mozda ce da i bude na balkanskoj listi..

Dodjite i uvjerite se !!

Nemojmo pretjerivati!!Da ovdje ne lazemo!!Server nije jos gotov i nece jos biti jer namjeravamo mnogo toga dodati!!

Samo ce uvjek biti evenata,naravno ako bude i igraca!!!Sutra veliki DM evenat koji ce dugo trajati!!!Odrzat ce se ako dodete u sto vecem broju!!

cccc bar si mogo navest ko je ureÄ'ivat forum hahah

DOSLA NOVA IP NA c VERZIJI UKOLIKO NAMJERAVATE IGRAT!!!DODAJTE I NOVU ODMAH!178.63.20.199:7778~~178.63.20.199:7778Nadam se da cete posjetiti bar forum!Oko kojeg je ulozeno truda!!!Nadam se da vam se svida!
Poslednja Izmena: Januar 07, 2011, 23:52:17 POSLE PODNE od Hercegovina Gaming




Sve super...sretno sa forumom,da ste ranije dosli mozda bih htjeo mappat za vas xD
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Cobra 11

Svaka čast što se tiče foruma..... a za server ćemo vidjeti..... potrudio si se što i cijenim... doć ću na otvorenje... ;)

Zlatan_Ibrahimovic


dobar opis i to sve..ako cu imat vremena posjetit cu malo server da vidim, a forum vam je extra :)
skype: marko.pintaric1 :)

Citat: Freestyler poslato Januar 08, 2011, 07:56:04 PRE PODNE
dobar opis i to sve..ako cu imat vremena posjetit cu malo server da vidim, a forum vam je extra :)

tnx :)) doÄ'eÅ¡ vidjeh slomiÅ¡ kuk heheh


Hvala svima!!!Veceras je VELIKI DM event ukoliko nas bude bar 20ak!A bit ce i vise kako je stanje!:DDDD

By:Owner

Forum je za cistu 10-ku!
A opis moze bolje, ali je solidno!
Dodjem na otvaranje :-*