Edimax opet ide istim koracima

Započeo |GG|Vlado, Januar 06, 2011, 16:12:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo dosli nam na forum i reklamiraju :S
Link http://www.genius-gaming.com/forum/index.php?topic=284.0
Ovaj IP je reklamirao  93.136.169.7
http://slike.hr/slike/reklamacija_0ce09.jpg.html za one koje ne zele na forum
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 16:15:49 POSLE PODNE od |GG|Vlado

Sad ću da doÄ'em ja i reklamiram Balkan Express na kojem ne igram i ti ćeÅ¡ da otvoriÅ¡ temu? Mogao je da bude bilo ko ko ne voli Edimax!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ovo je vise stvarno vise nego smjesno.

Imali smo server prije, dolazi su stalno reklamirati, eto otvorili server opet i opet ovi sa Edimaxa dolaze i reklamiraju, ovom se treba stati na kraj.

Vec ste rekli da cete ih iskuljuciti sa ovog foruma zbog reklamacija.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Citat: Djea_Djea poslato Januar 06, 2011, 16:14:22 POSLE PODNE
Sad ću da doÄ'em ja i reklamiram Balkan Express na kojem ne igram i ti ćeÅ¡ da otvoriÅ¡ temu? Mogao je da bude bilo ko ko ne voli Edimax!

U redu , neka se provjeri tu na forumu ovaj IP , i na njihovom forumu pa cemo vidjeti dali je sa edimaxa ili nije

Citat: Djea_Djea poslato Januar 06, 2011, 16:14:22 POSLE PODNE
Sad ću da doÄ'em ja i reklamiram Balkan Express na kojem ne igram i ti ćeÅ¡ da otvoriÅ¡ temu? Mogao je da bude bilo ko ko ne voli Edimax!
uvijek kada netko otvori ovakvu temu onda neki poput tebe pocnu pricati"pa mozda je bio neko s drugog servera bla blas bla"..pa ajde onda neka se to provjeri da budemo sigurni nemozes ni ti reci ko je to tocno radio ali 90% da je to bio neko s edimaxa

Mislim da znam tko je rekamirao.

E-Mail mu je bio [email protected]

Evo gledam igrace na Edimaxu i vidim da igra neki Dorian_Peco, to bi trebao biti taj covjek.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Ova zajednica nema veze sa takvim vasim sranjima! 0.0

Pozdravio vas Corelli  ;)

Citat: Dux Correlli poslato Decembar 29, 2010, 12:08:59 POSLE PODNE
Došao vam je netko reklamirati neki server?
Pa Å¡ta ako je doÅ¡o, Å¡ta to treba da znači da ga on stvarno predstavlja? Sad se mogu ja naprimjer registrirati na vaÅ¡ server i imat ću isto level 1 i reklamirat ću neki drugi server, zar to znači da sam ja sa tog servera? Neki rade to namjerno da zavade odnose izmeÄ'u dviju ili viÅ¡e servera.

I na kraju, šta ovo ima sa ovom našom zajednicom? To da uvijek netko reklamira znamo, nije to ništa novo na Balkanu, ali to nema nikakve veze sa ovom zajednicom. Sami ćete morati da riješite taj vaš problem.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ma ovakim serverima nije mjesto na Balkanu.

Samo zelimo da im zabranite reklmacije na Balkan SA ; MPu, nekad je to bilo pravilo.
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 16:26:34 POSLE PODNE od |GG| Filipo
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Čime misliš da su oni to zaslužili? Zamisli i da se kod tebe pojavi takva budala i ode na nečiji server i reklamira Genius? I šta treba,i vas da ukinemo? Uvek je bilo i biće takvih neandertalaca.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


To niej budala, najzalosnije je sto je to njihov stalan igrac, level 27 -.-'
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

A sta ako lik koristi proxy,kako bi to mogao dokazati...Nikako :D

Evo ti cist primer kako se to radi kad oces nekome da unistis server:

Vidis na GG neko ime,evo na primer Skyler_Black i registrujes se na forum pod nickom Skyler i napises IP od GG i forum (reklamiras) i postavis na BS forum i to je to,ode GG..To ti je samo primer,al ako si ovo uradio onda ima ona poslovica "Ljubomorne duse mogu da ga puse" izvinite zbog ovoga ali samo govorim da sve ovo moze da bude namestaljka,ne kazem da ovo nike ali moze da bude.
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 17:07:36 POSLE PODNE od [BF]Monk

ZicMortal

Ovo je cisti primjer kako se nadje neka budala u mnostvu i nadje reklamirat. Naravno ovo je 1. put da se to dogodilo i vi odma meni pljujete po Edimaxu, nemojte da ja vama opet vratim starim koracima. Taj lik se zove Dorian Peco i dobio je warn danas od mene i to vise nece radit.

@ umjesto da vi samo cekate kad ce nesto takvo naletit; vi se zalite ko pickice, dok je vlasnik servera: Luksa prakticki mogao doci Dorianu tamo u RL (blizu si žive sta je jos gore) i reci - "hej sinko nemoj reklamirati na mome serveru"

I pardon. Vi ste tako savršeni pa se to vama nije dogodilo.


@ nekakva suradnja ownera u takvim situacija je ravna nuli.. I sve to zbog burne proslosti,.. ma necu se vise ni zamarat vama, odavno sam prestao, dodite mi na server jos jednom nes reci, ja cu isto kao vi, odma cu vas na BS okacit: Vau vidite GG sramota, njih treba iskljucit. -.-'

Correlli

Citat: m@rio poslato Januar 06, 2011, 16:17:54 POSLE PODNE
uvijek kada netko otvori ovakvu temu onda neki poput tebe pocnu pricati"pa mozda je bio neko s drugog servera bla blas bla"..pa ajde onda neka se to provjeri da budemo sigurni nemozes ni ti reci ko je to tocno radio ali 90% da je to bio neko s edimaxa
I uvijek se naÄ'e netko kao ti koji zagovara ovakav komunjarski stav: "kriv dok se ne dokaže suprotno". Na ovom forumu je "nedužan dok se ne dokaže suprotno" i nikako drukčije. Prvo naÄ'i neki dokaz da je taj korisnik pravi Edimax igrač, pa ga onda možeÅ¡ radi mene optuživati joÅ¡ 14 dana poslije njegovog bana ako se iskaže da je stvarno to neki Edimax igrač.

Citat: |GG| Filipo poslato Januar 06, 2011, 16:26:09 POSLE PODNE
Samo zelimo da im zabranite reklmacije na Balkan SA ; MPu, nekad je to bilo pravilo.
U pravu si, i obrati pažnju na rečenicu "nekad". Zato i jest mnogo korisnika bilo banovanih bez pravog razloga. I da taj korisnik JEST sa Edimaxa, onda ni tada ne planiram ukloniti njihov a ni čiji drugi server zbog toga što igra tamo. U tom primjeru će te popričati sa vlasnikom/su-vlasnikom Edimaxa da on popriča sa tim korisnikom i neka mu objasni da to nije dozvoljeno ili neka mu da ban po kratkom postupku. A ako vlasnik odobrava to što je taj korisnik napravio, tek onda dolazi do druge priče i do uklanjanja servera sa ovog foruma.

Citat: |GG| Filipo poslato Januar 06, 2011, 16:45:08 POSLE PODNE
To niej budala, najzalosnije je sto je to njihov stalan igrac, level 27 -.-'
Taj IP kojeg je naveo autor ove teme ne pripada nikome a ni email kojeg si naveo ti, riješite to sa vlasnikom/su-vlasnikom Edimaxa.

Nemojte misliti da se ista stvar ne može desiti i vama a i svim ostalim vlasnicima SA:MP servera. Iste stvari očekujem i kad ja otvorim svoj RP server. Možeš misliti, već se je našlo par pacijenata koji su mi rekli da će reklamirati moj server ko ludi.. kao da će im to donijeti nešto posebnog.

I za kraj ću citirati korisnika Djea_Djea koji je citirao mene:
Citat: Djea_Djea poslato Januar 06, 2011, 16:22:10 POSLE PODNE
Pozdravio vas Corelli  ;)

Citat: Dux Correlli poslato Decembar 29, 2010, 12:08:59 POSLE PODNE
Došao vam je netko reklamirati neki server?
Pa Å¡ta ako je doÅ¡o, Å¡ta to treba da znači da ga on stvarno predstavlja? Sad se mogu ja naprimjer registrirati na vaÅ¡ server i imat ću isto level 1 i reklamirat ću neki drugi server, zar to znači da sam ja sa tog servera? Neki rade to namjerno da zavade odnose izmeÄ'u dviju ili viÅ¡e servera.

I na kraju, šta ovo ima sa ovom našom zajednicom? To da uvijek netko reklamira znamo, nije to ništa novo na Balkanu, ali to nema nikakve veze sa ovom zajednicom. Sami ćete morati da riješite taj vaš problem.
:( 8)