[pomoc] login

Započeo *Ivan*, Januar 05, 2011, 22:27:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kad se idem registrirat na server i registriram se sad pise da upisem login ja upisem i onda mora da dodje ono musko zensko,godine,datum itd....AL men to nedodje ja upisem login i Å¡uti onda nikako da dodje moram onda izac,iz igre pa uc,da bi doslo ,a nekad moram 2-3 puta izac uc ,da bi doslo,a kako to ispraviti da dodje odma jel neki igraci neznaju,pa nemogu da udju,kako ispraviti !!

Da ti se nikada ne pojavljuje, rekao bih da ti je do ondialogresponse-a ( ako je u dialogu ) ili do /login komande ako je u komandi...  Ali, ako ti se nekada pojavi nakon 2-3 puta izlaska-ulaska...  nezz Å¡ta da ti kažem.   Jel' ti to na kućnom serveru ?
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ma to je 100% kucni server...

Nije kucni Hostan je !! Nego kad ocu da se regam , registrujem se i onda mi dodje login , onda se login ,e sad treba da dodje da odaberem spol ,a men ne dodje samo se zasteka,i moram da izadjem ,pa udjem ,pa ukucam login,i onda mi dodje musko,zensko itd ,radi samo akd izadjem ,pa udjem,a ja ocu da radi odma ,cim se regas,i logujes,da se odma pojavi,a ne da moram izlaziti...

Bice neiÄ'e gamemode   :D ;D xD xD
Citat: Eldin_Tz poslato Januar 05, 2011, 22:21:39 POSLE PODNE
mozel bit nick kao Eldin_Tz jer nisam znao da treba ici prezime pa nezz sad promjenit  >:(
:D :D :D :D xdxdxdxdxdxdxdxGloowwwingg!!! glowing on the river !!!
Misli da ima server Balkan Samp xD