iLife RolePlay 2.7 UPDATE

Započeo [iL:RP] Tom_Bourne, Januar 05, 2011, 17:02:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sve je to dobro, ali idete po drugim serverima i njihovim forumima i reklamirate svoj server, to se tako ne radi.  ;)

Citat: Mr.Jurica poslato Januar 06, 2011, 10:32:10 PRE PODNE
Sve je to dobro, ali idete po drugim serverima i njihovim forumima i reklamirate svoj server, to se tako ne radi.  ;)

ja to nisam radio, niti neznam ko to radi :S


iLife RolePlay
91.121.150.132:7783
FORUM OVDJE


Sve je to dobro, ali idete po drugim serverima i njihovim forumima i reklamirate svoj server, to se tako ne radi.

Tocno tako... na moj forum www.crostreets-rp.com se registrirao neki clan po imenu "mish" i napisao je meni i svima PM da dodemo na ovaj server, e pa tako da nemojte se izvlaciti...

I neradi vam forum hahahahhahaaahaaaahahahahahahhaahah

To ste i zasluzili... haha free sranje..
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

Inace ja sam MisH ali ja nisam reklamirao po serverima i forumima,,, Osim ako je netko uzeo moj nick pa da se misli da sam to ja... A o forumu necemo inace hakiran je nemam vise sta reci bice sredjeno..
RazZer Roleplay!!! 78.46.78.118:7777

sretno sa tim update i sa tim serverom  ;) , ali eto to oko reklamiranja to nije dobro za vas server  ::) ::) igrace privucite cooole eventima i necim sto drugi serveri nemaju moj savjet  :)

Edi

*

Kallu ti dobro znas da mi ne reklamiramo...igrao si kod nas kao i dosta ljudi.....nikad nisam reklamirao server poo drugim serverima jer to nije uredu......mislim da ce igraci doc na nas server...jer je stvarno super.....i jos sada dolazi novi update sa novi sttvarima....:D  8)

Kallu ti dobro znas da mi ne reklamiramo...igrao si kod nas kao i dosta ljudi.....nikad nisam reklamirao server poo drugim serverima jer to nije uredu......mislim da ce igraci doc na nas server...jer je stvarno super.....i jos sada dolazi novi update sa novi sttvarima....   ;D 8).........ovo je ime bolje....krivo sam prvo stavio :P

Sretno sa serverom , pa nisi moro pravit novi acc mozes promenit ime i na starom xD , samo sbezveze spammas

cristiane

Citat: Edi poslato Januar 31, 2011, 11:26:41 PRE PODNE
Kallu ti dobro znas da mi ne reklamiramo...igrao si kod nas kao i dosta ljudi.....nikad nisam reklamirao server poo drugim serverima jer to nije uredu......mislim da ce igraci doc na nas server...jer je stvarno super.....i jos sada dolazi novi update sa novi sttvarima....:D  8)
Citat: Edi_Dogg poslato Januar 31, 2011, 11:47:58 PRE PODNE
Kallu ti dobro znas da mi ne reklamiramo...igrao si kod nas kao i dosta ljudi.....nikad nisam reklamirao server poo drugim serverima jer to nije uredu......mislim da ce igraci doc na nas server...jer je stvarno super.....i jos sada dolazi novi update sa novi sttvarima....   ;D 8).........ovo je ime bolje....krivo sam prvo stavio :P
Dupli acc?

Sory ekipa zbog spama novi sam na bs-u ali stari na sampu :)..uglavnom se shvatilo sta ocu rec...nadam se da se vidimo na ilife-u jer server je super samo nam treba podrska i vasa prisutnost :)

ma kako ti znas da je super? ko ti je to reko xD... opis je ok ajde moze proc :) mozda i naletim pa da vidimo sta se tu radi!

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Hahaha nije da sam admin tamo al ok  ;D
Al dodi  :) i povedi ekipu ;)

ma server se jos usavrsava al malo po malo bit ce najbolji =)

refreshas temu staru mjesec dana
RazZer Roleplay!!! 78.46.78.118:7777

meni se ovako server cini dobar,i posjetit cu ali mislim da je on ode poskidao puno FS-a i editao malo! I to je to.Pozz