[HLRP] HighLights RolePlay OTVORENJE [SUTRA u 14:00h]

Započeo [HL]Filyx, Januar 04, 2011, 21:08:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

haha imala jos 4 lika!si ti [cenzura]
Ja sam prvi kupio bu mod..
Ali posle je igor prodao jos jednom isto valjda za 40 e
Pa je prodao jos dvojici valjda ali im je snizio cenu na 10 e :) tako mi je taj rekao.
A sto se tice samp arene ja i djuro smo razmisljili dogovarali ali nikako da smislimo nacin kako da posaljem pare jer nemam 18 god da mogu slat u drugu drzavu :) samo mogu u moju..
Pa sam zato naso alena i njegov gm da kupim on ima nekog ujka u srbiji pa cemi dat njegov ziro racun pa na njegov racun da uplatim..

:-\ :-\ :-\ :-\

EDIT: Ako imate jos neka pitanja slobodno pitajte!
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 12:08:40 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


BU je edit GTA RP,pa sad bolje skinuti i urediti obicni GTA RP nego taj vas famozni BU,jer ionako je zbugovan :)
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 12:21:55 POSLE PODNE od Classico

Ako neko misli se moze uspe sa BU modom dacu mu 100 evra.!
Ali mozes da uspes ako bas oces GTARP samo ga prevedes i editiras kolko mozes i eto tebi tvoj GM :)
I niko ti nemoze kazat to je BU mod kao sto sam ti ja reko.........
:D :D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Hahahaha Aleksandre lepo si me nasmejao,bravo :D

A da malo odemo u ontopic,ovo je tema o HighLights serveru a ne o modovima i Los City-ju. Svi ti serveri sa Lights u imenu su nekako baksuzni :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

Citat: Djea Djea poslato Januar 05, 2011, 12:50:24 POSLE PODNE
Hahahaha Aleksandre lepo si me nasmejao,bravo :D

A da malo odemo u ontopic,ovo je tema o HighLights serveru a ne o modovima i Los City-ju. Svi ti serveri sa Lights u imenu su nekako baksuzni :D
Ovdje se nesmije vrijedjati ni jedan server a ti govoris da su svi serveri sa Lights baksuzni LOL  ;D :D

To je uvreda? Sećaš se one kopije CH-a? Kako je završio? Nisam u pravu? I to nije uvreda već moje mišljenje. ;)

EDIT: Naravno to ne mora da znači da će i ovaj biti takav.
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 13:04:11 POSLE PODNE od Djea Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Citat: Djea Djea poslato Januar 05, 2011, 10:11:28 PRE PODNE
Neno ovo za SampArenu nisi u pravu. Nije on hteo da sjebe Djuru,Å¡taviÅ¡e spremio je i 40e koliko je mod koÅ¡tao,ali jednostavno je Djuro prestao da odgovara na njegove poruke i nije doÅ¡lo do realizacije. Å to se tiče BU moda,takoÄ'e ga je Ryder imao pre svih vas jer ga je iskeÅ¡irao Gigiju. E sad,ova komanda /makegm je prekopirana jer znam da sa skriptanjem pojma nema,jednom je probao da ubaci OOC chat u Grand L. mod i nije znao.  ???

gluposti pricas, jos jednom izmisli nesto i brisem ti acc, kak mrzim balavce koji seru gluposti koje veze s vezom nemaju!

malo je on lagao 2 puta da je poslao pare, mos mislit...

jedostvarno nije bilo nacina da se posallju pare u hrvacku...preko uplatnice nemogu jel mi treba 18 godina,  postom nemogu jel gledaju u koverti...
A zna i sam djuro  ;D
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 14:52:15 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


Citat: [LC]Ryder poslato Januar 05, 2011, 14:50:14 POSLE PODNE
jedostvarno nije bilo nacina da se posallju pare u hrvacku...preko uplatnice nemogu jel mi treba 18 godina,  postom nemogu jel gledaju u koverti...
A zna i sam djuro  ;D

lega bolje suti, lazes cim zines... pet puta si slao "dokaze" da si poslao pare samo da ti dam na povjerenje mod.... samo pisni jos i brisem i tebe i tvoje los sranje s balkan sampa...

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 05, 2011, 14:50:14 POSLE PODNE
jedostvarno nije bilo nacina da se posallju pare u hrvacku...preko uplatnice nemogu jel mi treba 18 godina,  postom nemogu jel gledaju u koverti...
A zna i sam djuro  ;D
ne kaze se "u hrvacku" nego "u Hrvatsku" ;D

Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 14:47:25 POSLE PODNE
gluposti pricas, jos jednom izmisli nesto i brisem ti acc, kak mrzim balavce koji seru gluposti koje veze s vezom nemaju!

malo je on lagao 2 puta da je poslao pare, mos mislit...

Pare su bile tu,a to da si ti prestao da odgovaraš je bila njegova priča,poverovao sam mu i šta sad? Izbrisaćeš mi accaunt? Tragedija. Daleko sam od balavca tako da bih te zamolio da me ne oslovljavaš tako,ustvari zamolio bih te da me ignorišeš kad vidiš moj post. Hvala! A sad bi stvarno mogli malo da idemo ontopic.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.