Los City RolePlay 29/12/2010 u 20 H

Započeo [LC]Ryder, Decembar 27, 2010, 19:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Provesces Novu godinu na serveru i to sam? Posto ne verujem da ima jos takvih non lifera koji bi i Novu godinu proveli za kompjuterom?  ??? ??? ???


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

novu godinu os na kompu provest...
xaxaxaxaxaxa  :D ja bih izludio kad bih bio za novu godinu na kompu  :D

Kao sto rekoh svaki dan najavljuje otvorenje za naredni dan ili narednih 7 dana OMG...Koliko ti covjece imas godina,prvo sredi mod pa stavi najavu...

OMG Ryder svaka ti cast ako ces za novu godinu otvarati server,neces imati vise od 10 igraca jer niko nije budala da slavi novu godinu igrajuci gta.Pa cak i tih 10-ak koji ce doci su neki koji nemaju gde ili nemaju para da proslave u nekoj diskoteci ili splavu.Cisto sumnjam da ces ga otvoriti i sutra,ko zna sta ces jos da izmislis..srecno

Monk ja i ti smo stari priljatelji i poslusacu tvoj savet otvoricu server 1 januora oko 12 H popodne....
mislim ko bi otvorao za novu godinu :S
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

cristiane

Citat: Ryder[Los-City] poslato Decembar 30, 2010, 21:22:49 POSLE PODNE
Monk ja i ti smo stari priljatelji i poslusacu tvoj savet otvoricu server 1 januora oko 12 H popodne....
mislim ko bi otvorao za novu godinu :S

Ni taj termin ti nije dobar svi ce spavati,dok neki ce traziti kucu

ajde evo vam u 2 H popodne tada valjda necete spavati -_-
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

black_dota

Citat: Ryder[Los-City] poslato Decembar 30, 2010, 21:22:49 POSLE PODNE
Monk ja i ti smo stari priljatelji i poslusacu tvoj savet otvoricu server 1 januora oko 12 H popodne....
mislim ko bi otvorao za novu godinu :S

hahaha tek tad neces imati

a ni u 14:00 lol

hmmm 1 januar...tad se ne radi,a i januar je pun praznika :D :D salim se bre,sto se mene tice mozes i sutra da otvoris ;)
EDIT:
@cristiane    hahahaah verovatno cu biti ja taj koji ce traziti kucu :D upravu je covek,nemoj 1-og :D

Otvoris 3/1/2011 u 20h i kraj. ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



:D Pa dobro ovaj put mislim da je stvarno posto mod kupuje od Alena.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


1 januora u 2 H tacka.

Djea Djea aj na MSN>
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Preko telefona sam nesto me hebe net,sad cu da probam da udjem.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Vidite, nije do njega, jer ja trebam da mu poÅ¡aljem račun na koji on treba da uplati.  Ja nikako ne stižem da mu taj račun nabavim, zapravo dao sam mu već jedan ali ne može da uplati jer nije punoljetan  -.-'  Ovih dana je bila nova godina i tako to, tako da nisam stizao, danas/sutra će dobiti račun tako da server možete očekivati narednih dana.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265