Los City RolePlay 29/12/2010 u 20 H

Započeo [LC]Ryder, Decembar 27, 2010, 19:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [CH]Sam Zero poslato Decembar 29, 2010, 23:12:33 POSLE PODNE
jadni ste...

http://slike.hr/slike/samp211_6dab4.png.html


Citat: Dux Correlli poslato Decembar 29, 2010, 12:08:59 POSLE PODNE
Došao vam je netko reklamirati neki server?
Pa Å¡ta ako je doÅ¡o, Å¡ta to treba da znači da ga on stvarno predstavlja? Sad se mogu ja naprimjer registrirati na vaÅ¡ server i imat ću isto level 1 i reklamirat ću neki drugi server, zar to znači da sam ja sa tog servera? Neki rade to namjerno da zavade odnose izmeÄ'u dviju ili viÅ¡e servera.

Toliko od mene.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

hahahahahaahhahahahahaahhaah pa si ti lud?
Da delim ownera haha lelele ma dal si ti?
to su samo neki ljubomorni na mene a ima ih vise naprimer udjem ja na neki server lik me banuje idi ti na tvoj los-city znachi moram uci na nick bla_bla da bi me nemogli banovati pa mislim stvarno kako neki ljudi mogu biti ljubomorni to je strasno.

EDIT; Server se otvara 30/12/2010 u 18 ili 19 H sve zavisi...
Tolko od mene.


Poslednja Izmena: Decembar 29, 2010, 23:24:17 POSLE PODNE od Ryder[Los-City]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Cobra 11

Ryder,ajd reci da i na Weberu nisi reklamiro.... :S
sretno sa serverom...koliko vidim mod je dobar...

Citat: Ryder[Los-City] poslato Decembar 29, 2010, 23:20:49 POSLE PODNE
hahahahahaahhahahahahaahhaah pa si ti lud?
Da delim ownera haha lelele ma dal si ti?
to su samo neki ljubomorni na mene a ima ih vise naprimer udjem ja na neki server lik me banuje idi ti na tvoj los-city znachi moram uci na nick bla_bla da bi me nemogli banovati pa mislim stvarno kako neki ljudi mogu biti ljubomorni to je strasno.

EDIT; Server se otvara 30/12/2010 u 18 ili 19 H sve zavisi...
Tolko od mene.
Pravi se javio -.-
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

OMG pa ti covjece taj server nikad u zivotu otvoriti neces hahaha  :D...Zasto najavljues otvorenje vec 1,5 mjesec kad nisi siguran da ces ga otvoriti...Halalim ga for all time  :)
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2010, 01:30:18 PRE PODNE od Classico

Zlatan_Ibrahimovic

ovo se nikad otvoriti nece evo rekli ste jucer i nije otvoren...tako je i prije, a sad jos LV i opis ukraden jos + reklamirate...

Sjecam se ono na forumu: Otvorit ce se sutra zasigurno evo ako ne otvorim banat cu se... i jos mnogo toga hoce hoce otvorit ce se sigurno pa ljudima to dosadi vise tako sam i ja hajd da vidim samparenu mod i na kraju nista i normalno na kraju ih slabo dolazilo jer si govorio da ce biti cas 24.11 cas 26.11 i tako je to bilo u citavom novembru.

Ali hajd SRETNO ako Bog da.
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2010, 07:26:17 PRE PODNE od [BC]Luis Mendoza

e otvara ga 1,5 mjeseci, nego 7 mjeseci.....da se zna xD xD
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

ja najavljujem otvorenje kada mi se najavljuju ako se ne otvori sta je tu vas problem otvaram server kada mi se otvara.........
Ja mislim da ce se los-city veceras otvorit neznam bre.
Videcu imam jos toga da obavim.
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Onaj acc gore sinisa_kotarski je bio moj acc dok mi neko nije ukro pass..Sad nemogu uci...
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2010, 10:18:31 PRE PODNE od Don_Sergio
/

Citat: [BC]Luis Mendoza poslato Decembar 30, 2010, 07:23:15 PRE PODNE
ovo se nikad otvoriti nece evo rekli ste jucer i nije otvoren...tako je i prije, a sad jos LV i opis ukraden jos + reklamirate...

Šta fali LV-u? I mogao bi jednom da pročitaš od 1. stranice,opis nije ukraden već je kupljen mod a teško da je moglo bolje od ovog opisa. Nije da branim server,ali mrzim kad se neko pravi pametan a ne uvidi sve činjenice. Srećno!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Dobar opis, ali na svom forumu imas banner od CroHerze  :D :D

Sutra ce 31. jos nije otvoren....Zasto najavljujes ako neces otvoriti ?

PS: Odlican opis! Sretno

evo konacno mi je hoster odgovorio...
31 je otvorenje u 19 H dacu vam novi ip..........
Baner Chroherze sam stavio razlog je to je uspesan server.
Server cemo otvorit ali ovih dana je bila problema cak hoster jebe cak sam moro ic alenu da uplacujem svasta je bilo...
OPIS ukrali si ti decko?
Aha sada se secam ja sam te banovo sa mog foruma pa sad ovde nestho izvodis.
kada bude 12 H nocu na nasem serveru palicomo vatromet...palimo novine to isto imamo u modu svasta..
A i stavicemo snimak kako ja i neki frendovi moji palili vatromet i bacamo najace petarde -_-.

:D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D