Novi race!

Započeo Cobra 11, Decembar 26, 2010, 21:56:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Cobra 11

- Ime mappe - Race !
- Ideja - Cobra 11 & Roso (( http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=4058 ))
- Napravio - Cobra 11 & Roso
- Vrijeme izrade - oko 5h
- Objekata - 428
- Vozila - Puno !
- Video - http://www.xfire.com/video/3db7ba/

Komentirajte.. ;)

Mikic95

Bravo, svaka čast, sviÄ'a mi se ovo kada mijenjaÅ¡ vozilo  :D

OMG!! Ovo je najbolja race mapa koju sam do sada video,toliko ulozenih objekata,ideja...svaka ti cast!
10/10

Cobra 11

Za ovu smo se mapu stvarno potrudili,malo je on radio,pa kad je "izgubio živce" onda sam ja preuzeo,pa kad sam ja "izgubio živce" onda je on...i tako malo po malo...  ;)
Hvala na komentarima.... ;)

Predobro,stvarno odlican rad....Svaka cast .. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


predobro nista slicno nisam vidio

10/10



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Cobra 11

Hvala ljudi,drago mi je da vam se sviÄ'a.... Naime,ova je mapa za jedan server kojeg ćemo ubrzo predstaviti....

black_dota

Extra si uradio

Ali se bojim da ce vlasnici CH-a da ti obrisu temu i daju ti ban jer si smislio nesto unikatno i mozda preti njihovom serveru!

Cobra 11

Citat: black_dota poslato Decembar 27, 2010, 00:01:40 PRE PODNE
Ali se bojim da ce vlasnici CH-a da ti obrisu temu i daju ti ban jer si smislio nesto unikatno i mozda preti njihovom serveru!
Dobar odgovor...No,nadam se da me neće banat jer sam se potrudio,NISAM kopirao njihovo,a neznam ni da ima ko ovo.... tako da.... ;)
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2010, 00:21:49 PRE PODNE od Cobra 11

ja samo mogu rec xd da ce ovo biti na Weberu :)

Cobra 11

oće ili neće.... xD... ak neće bit... objavit ću tu kod..... naravno,moram se dogovorit s Rosom za kod....a ak bude na Weberu,onda ništa od ovog koda... :D

Nije bas previse RP, ali mi se svidja ideja i sve :DD U pocetku sam mislio da ce biti kopija onog racea po aeru sa BU, al sam se kasnije iznenadio :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Svidjami mi se jako...

Premocno je 10/10
Respect to:mafica .pwn




Cool Mapa, jedino mogli ste malo preciznije ubacit objekte ali i ovako je EXTRA

10/10

Prvo 10 infernusa,pa 10 NRG...I onda kad dodje ono dio s brodovima ima samo 4 broda (svi poginuli) i onda opet 10 inf...Inace je super ;)