Pozdrav,stigao je i taj dan!

Započeo SlicK, Decembar 26, 2010, 12:55:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zelim vam ugodne blagdane i sretnu novu 2011! Odustao sam od sampa jer mi je jednostavno dosadio i moram se posvetiti malo RL-u! Hvala onima koji su mi tjekom ovog vremena pomagali i onima koji su me hvalili. Ne bih vas sad izdvajao!

Veliki pozdrav! SlicK!
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2010, 12:55:19 POSLE PODNE od Slick Crack
Mysterious roleplay

Pozdrav zelim ti puno srece u daljem zivotu naravno navrati! Zasto svi idu sa foruma LoL

Citat: Slick Crack poslato Decembar 26, 2010, 12:55:03 POSLE PODNE
Zelim vam ugodne blagdane i sretnu novu 2011! Odustao sam od sampa jer mi je jednostavno dosadio i moram se posvetiti malo RL-u! Hvala onima koji su mi tjekom ovog vremena pomagali i onima koji su me hvalili. Ne bih vas sad izdvajao!

Veliki pozdrav! SlicK!


Daj mi svoju skripting pamett :D Jeste malo glupo,svi zapeli da odu...Srecno u RL i nadam se da ces se uskoro vratiti :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Nemoj da se*es ?
Sta je ovo sve najbolji skripteri idu jbt.. Luka jedan od najboljih, sad ti -.-'

Pozdrav i tebi!  >:(
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

ZicMortal

Sretno dalje u RL. Takodjer Sretan Božić i nva godina. Pozdrav !


Sretno u RL,nazalost svi dobri skripteri idu,sta je ovo ???
Sretna 2011


Tebi takoder ugodni blagdani i nova godina :D Sretno u RL :D Mnogi napuštaju SAMP u zadnje vrijeme :(
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

...Neno...

Sretno dalje u RL i sretna ti nova 2011 ...
Navrati ponekad !  ;) :-\ :P 8) :(

sretno u rl...ako djuro ode sa ch bit ce 0/350 xD
skype: marko.pintaric1 :)

...Neno...


black_dota

Citat: Slick Crack poslato Decembar 26, 2010, 12:55:03 POSLE PODNE
Zelim vam ugodne blagdane i sretnu novu 2011! Odustao sam od sampa jer mi je jednostavno dosadio i moram se posvetiti malo RL-u! Hvala onima koji su mi tjekom ovog vremena pomagali i onima koji su me hvalili. Ne bih vas sad izdvajao!

Veliki pozdrav! SlicK!

vatafak ja taman mislio o tvom pandora roleplay a ono ti ides

a najmanje sam za tebe mislio da ides :S

e bas mi zao :(

Jbg ljudi tako je to dok igras samp 3 godine,jednostavno ti dosadi! Nemam volje za pravljenje svojeg servera dalje niti nista.Hvala vam svima,i u naprijed,Sretna nova godina! Molim administratore da mi maknu moda! Hvala!  :)
Mysterious roleplay