[Pomoc] Zvuk na Windows 7

Započeo monkeypantzz, Decembar 24, 2010, 19:01:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,sad sam posle 10-og puta uspeo da instaliram Windows 7 ... E sad,onaj CD od maticne ploce vise ne mogu da koristim jer je bio namenjen za XP. Ne znam koju zvucnu karticu imam a zvuk na kompjuteru nemam,iako mi u donjem desnom uglu ekrana postoji mini ikonica sa zvukom na kojoj je sve podeseno na max... Predpostavljam da treba da skinem drivere,ali kako da znam koju zvucnu karticu imam? Znam samo da je Realtek...Da li postoji samo jedna vrsta drivera za sve Realtek zvucne kartice ili ima za svaku vrstu zvucne kartice poseban? Ako neko zna,moze li mi pomoci? Unapred hvala.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Windows Updater > Označi sve > Skini update
Sve ce ti sam skinut

A gde se tacno nalazi taj Windows Updater,moram li da ga download ili sta? Ili si mislio na ono Windows Update,sad sam to ukljucio...:)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Skinuo sam sve,updateovalo se,restartovao se komp i opet nista :( Neko drugo resenje?
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2010, 19:46:21 POSLE PODNE od Djea Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


ako imas ikonicu imas i driver -.-"

kod meni kad neam driver nemam ikonicu..
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2010, 21:27:28 POSLE PODNE od Derekonja



Stvar je u tome sto driver jeste instaliran,proveravao sam..Cak sam ga brisao i instalirao opet i nista...Znaci samo se zvuk ne cuje...Nije do zvucnika,to sam proverio... :-[ :-[ :-[


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane


Nemam pojma,video sam da se to cesto desava ljudima a ja nemam zivaca da se smaram sa tim pa sam vratio na XP i svi srecni i sve radi...:) Moze lock..:)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.