[Pomoc] FS.

Započeo Darko, Decembar 24, 2010, 01:07:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako...

radim jedan FS , i sada mi dodje error ovakav :

CitatC:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EDITOR\CroMafia 0.3b - V1.1\gamemodes\k1.pwn(55) : error 001: expected token: ")", but found "["
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EDITOR\CroMafia 0.3b - V1.1\gamemodes\k1.pwn(55) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EDITOR\CroMafia 0.3b - V1.1\gamemodes\k1.pwn(55) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EDITOR\CroMafia 0.3b - V1.1\gamemodes\k1.pwn(55) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EDITOR\CroMafia 0.3b - V1.1\gamemodes\k1.pwn(55) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.

I evo red 55....

Citatif (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 1)

Ovo je moja prva FS.... a inace sam b00t u tome :D

cristiane

Daj liniju 54 55 i 56 sve zajedno kopiraj

{
        if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 1)
    {

cristiane

}
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 1)
{

Ovaj kod stavi umjesto toga
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2010, 01:24:22 PRE PODNE od cristiane

cristiane

Neznam ja o cemu govoris niti zelim novu raspravu bez potrebe ja samo rjesavam error a error je bio u zagradama ako nisi primjetio

black_dota

Citat: cristiane poslato Decembar 24, 2010, 14:00:03 POSLE PODNE
Neznam ja o cemu govoris niti zelim novu raspravu bez potrebe ja samo rjesavam error a error je bio u zagradama ako nisi primjetio
pa jel je lik rekao da radi fs??

a u fs moras napraviti svoj enum PlayerInfo da bi ti radilo to sto on hoce

A jel moze netko pojasniti kako to napraviti ?...

Inace novi sam u ovome , a i zanimaju me te stvari... izgledaju zabavno , bar za sad :D

black_dota


Ja ovo nisam nista skuzio :D

Ja sam mislio napraviti FS u kojem je : prozivka na event , portanje do eventa , help komanda ( slicno kao /help tj. drugi text ).....

black_dota

jao ja u pogresan topic postao xDDDD

Jel moze netko onda pomoci ?...

Posto je on u krivu temu dao....

Zelio bih nauciti ovo raditi , ali mi neide...

Nauci koristiti PVarove prvo,pa onda napravi takvu FS kao sto si ti htio..

De mi linkove ovdje , za TUTove o tim PVarovima..

Nedam,nauci koristit trazilicu!

Citatif (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 1)

Onda trebas napraviti cijeli adm sistem u tu FS, jer ti nece ocitati adm sistem iz Moda.

Stavi da ako je RCON admin da moze tu komandu :D  ;D

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.