[Map] Kafic blizu burga

Započeo Ivkeee, Decembar 15, 2010, 20:41:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

-\-
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 21:34:41 POSLE PODNE od [BM]Ivan_Ilic



Jaooooo matori sto je dobroo,koristicu ovo na svom serveru ako moze,bas je dobro uradjeno,ali samo mi se ne svidja ovo sto stepenice malo idu ka ulici ali ok je  :-*
9.97/10

Al mi je ovo prva mapa  ;D ;D moram malo da se "PALIM" sada :) , evo sada cu da napravim mapu za k1 :) E , naso sam problem , sada kad sam usao ono mi se stakla pola vide pola nevide , al videcu u cemu je problem idem popraviti
Poslednja Izmena: Decembar 15, 2010, 21:03:35 POSLE PODNE od [BM]Ivan_Ilic

Citat: [BM]Ivan_Ilic poslato Decembar 15, 2010, 21:02:26 POSLE PODNE
Al mi je ovo prva mapa  ;D ;D moram malo da se "PALIM" sada :) , evo sada cu da napravim mapu za k1 :) E , naso sam problem , sada kad sam usao ono mi se stakla pola vide pola nevide , al videcu u cemu je problem idem popraviti
Kliknes na objekat , F3 i nadjes Doubleside:False to promenis u True i resen prob

E super sad rade slike :D
10/10,idu stepenice na cestu ali nema to nikakve veze ;)
Bravo care,samo tako nastavi

Al je problem , u MTA odlicno radi , al kada ga stavim u SAMP na house server (Buducu server) vide mi se samo sa 1 strane , sta da radim?


Citat: [BM]Ivan_Ilic poslato Decembar 15, 2010, 21:29:12 POSLE PODNE
Al je problem , u MTA odlicno radi , al kada ga stavim u SAMP na house server (Buducu server) vide mi se samo sa 1 strane , sta da radim?

kopiraj ih xD

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




N I S T A   M I   N I J E  J A S N O
Zasto me zeza , kada sam u mta odlicno radi vidi se sa obe strane , a kada ga stavim u samp ne vidi se sa obe strane.

ma mta kenja... nesvidja mi se jedino sto stepenice idu preko ceste

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Postao sam vec u temi ali...Koji je id stepenica?

Stavicu kasnije , nisam kuci .... Eh da , a kako da popravim da mi es vide objekti sa obe strane?

...Neno...