Oprostite :S

Započeo Mister Bean, Decembar 15, 2010, 18:58:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ja zelim da mi vi oprostite...znam sad ce bit losi komentari al slusajte:

Vi ste mene zapamtili kakav sam bio sa svojim serverima kada sam dosao...i tako se sad ponasate prema meni...al da vam kazem....u 2mjeseca su se velika cuda dogodila....al vidim da mi ovdje nitko ne vjeruje....ali dajte mi 1 sansu da vidite kaki sam ja zapravo...nemojte me cjenit po mojim rijecima...posto covjek ne zivi od rijeci nego od djela...ne zelim vas zamarat sad...al eto...ako jos 1 pogrjesim ja vam obecavam...necete me vise nikad vidjeti na balkanu...Hvala!

Samo vas molim da mi oprostite i bez spamma i vrijeÄ'anja....

Citat: Mister Bean poslato Decembar 15, 2010, 18:58:02 POSLE PODNE


...nemojte me cjenit po mojim rijecima...posto covjek ne zivi od rijeci nego od djela...

Jedno činiš, drugo radiš ? Kako se to zove -.-


Citatnecete me vise nikad vidjeti na balkanu

na balkanu ili balkan sampu ?

na cjelom balkanu....

Svi vi mene zovete djetetom...a 50% od vas su ovdje djeca...ali evo da jos ovo kazem:

Ako mislite da sam ja djete i nemogu nista...grdno se varate....

Znam ja one komentare...MreR Je deriste nemoze on nista...gadno grijesite...ja sam djete...i moj mozak vise pamti...

Vi nemate nikakvu vecu vrijednost od mene ako ste stariji....nije moguce nikako...ja sam iste rase ko i vi i isto vrijedim ko i svaki covjek....

Hvala!


Ali si NAPORAN! Kak ti to nije jasno? Ides nam svima na k...c s tvojim serverima, a i reko si NECU VISE OTVARAT SERVERE i Correlli je reko da ce te banat ak otvoris, al vidim nis od tog

ma ok...ajd zz balkane :D vidim da me terate...al ja vam ovo porucujem


VI STE TU SAD FACE STO STE STARIJI OD MENE...MISLITE DA STE BOLJI?E BOME NISTE...JA SAD ODLAZIM JEL JE TAKO NAJBOLJE...AJDE ZZZ!A TI VILKO CUJEM LI JOS JEDNOM DA SI ME VRIJEĐO VIDICES STA CU JA ZA TEBE SVE REC....

hvala

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Decembar 15, 2010, 19:08:36 POSLE PODNE
Citat: Mister Bean poslato Decembar 15, 2010, 19:04:24 POSLE PODNE
na cjelom balkanu....

Pozdravi mi Elvisa

lolcina  :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 15, 2010, 19:09:01 POSLE PODNE
Ali si NAPORAN! Kak ti to nije jasno? Ides nam svima na k...c s tvojim serverima, a i reko si NECU VISE OTVARAT SERVERE i Correlli je reko da ce te banat ak otvoris, al vidim nis od tog

a ti nemoj bit nepristojan! pusti covjeka nek radi sta sad ime veze ak ima 12 ili mozda vise godina (mozda i manje al nwm) sto se mene tice boli me Ä'on os ti otvarat servere il neces ali malo pripazi sta ces kome rec i sta ces napraviti! nemoj se ljutiti za takve stvari... kad ti budes "velik" mozda ces i ti radit to sto tebi sada neko radi...

sretno ti u zivotu i sto se tice sampa

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Gamer.Im

Sretno ti bilo u putovanju s balkana...gdje ces se presliti? u Ameriku...ili?

Citat: [CH]Vito Black poslato Decembar 15, 2010, 19:12:31 POSLE PODNE
Sretno ti bilo u putovanju s balkana...gdje ces se presliti? u Ameriku...ili?

prestani VRIJEDJAT! serete tu da on vrijedja i nesta tako a pogledaj vas! ko djeca! gori ste od njega

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 15, 2010, 19:14:08 POSLE PODNE
Citat: [CH]Vito Black poslato Decembar 15, 2010, 19:12:31 POSLE PODNE
Sretno ti bilo u putovanju s balkana...gdje ces se presliti? u Ameriku...ili?

prestani VRIJEDJAT! serete tu da on vrijedja i nesta tako a pogledaj vas! ko djeca! gori ste od njega

Kao prvo ima 10 godina, kao drugo, kako da budem fin sa nekim koji me je par mjeseci prije toga izvrijeÄ'ao, izpsovao ??



Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Decembar 15, 2010, 19:15:22 POSLE PODNE
Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 15, 2010, 19:14:08 POSLE PODNE
Citat: [CH]Vito Black poslato Decembar 15, 2010, 19:12:31 POSLE PODNE
Sretno ti bilo u putovanju s balkana...gdje ces se presliti? u Ameriku...ili?

prestani VRIJEDJAT! serete tu da on vrijedja i nesta tako a pogledaj vas! ko djeca! gori ste od njega

Kao prvo ima 10 godina, kao drugo, kako da budem fin sa nekim koji me je par mjeseci prije toga izvrijeÄ'ao, izpsovao ??




zaboravi sta je prije bilo vis da se covjek ispricao " SVIMA " bar kolko sam mogao procitat i vidjeti po naslovu teme... daj mu sansu i vidit cemo... ak tako nastavi ko sto je prije radio onda mu radite sta ocete... nije da ga branim i meni je sranja pricao i radio al nema veze...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





On nesvata sta je on uradio za to treba biti kaznjen.
I reko je da su stariji kao ovde face.EDIT:Pa jesu Mrer-u to je uvek bilo i bice zauvek bar je tako kod mene u srbiji a kod vas u hrvackoj neznam ali mislim da je isto.......
Viko ne obracaj paznju na ovog mrer-a deriste poludelo :S
MreR mislim da ces sutra ili veceras doci sa novi nikom  :-\ :-\ :-\ :D :D ;) ;)
I MRER SE SECAS KADA SI ME VREDJAO PREKO MSN-a doce mi da odem u hrvacku da te nadjem da ti lupim samar  mislis sto zivim u srbiji da nemogu tu doci xaxaaxax....

Poslednja Izmena: Decembar 15, 2010, 19:22:21 POSLE PODNE od Ryder{LCRP]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

hahaha,mrer skripter pffff ima 1001 server rekorder((Al 1001 kucni hhahaha)),ukrade mod,zamjeni ime moda i kaze mucio sam se 5 mjeseci da bi ga napravio,Kako fino pjevas,vidjecu sa ekremom jevricem da sklopite ugovor...Jednostavno oces da budes to sto nisi,a to nemoze...

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 15, 2010, 19:19:04 POSLE PODNE
On nesvata sta je on uradio za to treba biti kaznjen.
I reko je da su stariji kao ovde face.EDIT:Pa jesu Mrer-u to je uvek bilo i bice zauvek bar je tako kod mene u srbiji a kod vas u hrvackoj neznam ali mislim da je isto.......
Viko ne obracaj paznju na ovog mrer-a deriste poludelo :S
MreR mislim da ces sutra ili veceras doci sa novi nikom  :-\ :-\ :-\ :D :D ;) ;)
I MRER SE SECAS KADA SI ME VREDJAO PREKO MSN-a doce mi da odem u hrvacku da te nadjem da ti lupim samar kome ti to mislis sto zivim u srbiji da nemogu tu doci xaxaaxax....



nesvata ? hrvackoj ?

btw koliko znam ni ti nemaš više od 12 godina -.-