Novi SA:MP Projekt Game-HR & Base-Host

Započeo gvozdeni, Decembar 11, 2010, 22:29:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: tWix poslato Decembar 12, 2010, 17:12:43 POSLE PODNE
Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 12, 2010, 17:09:41 POSLE PODNE
Pazi Sta pricas za mog oca mozes uci u probleme samo te Upozoravam!
Kome ti to ?
Citat: RedMan poslato Decembar 12, 2010, 17:39:56 POSLE PODNE
Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 12, 2010, 17:09:41 POSLE PODNE
Pazi Sta pricas za mog oca mozes uci u probleme samo te Upozoravam!
Kome ti ? LOL!
ONTOPIC: Odlična ideja! :)

Meni vjerovatno. Nisam ja ništa ružno rekao, to što sam rekao u našem mahalskom znaći bogataš ili nešta slično.


Ima tu i losa i dobra strana.
Jedna od losih strana je sto ce sad svi uzimati te free serveri pa cak i deca od 8 godina i onda ce ici po drugim serverima i reklamirace ip servera da bi napunili svoj server (Totalno GEJ).

Dobra strana je sto ce sad neki koji do sad nisu imali prilike da zakupe server zbog finansijskih problema a stvarno se razumeju u samp dobice svoj server i priliku da  pokazu svoje znanje ali opet tu ce se stvarati prevelika guzva igraci nece znati gde treba da idu i sve ce biti rasulo isto kao i sa CS 1.6 serverima.

tooo imam web hosting imam domenu, imam forum, imam sve a nema mserver tacnije nisma imao priliku dosad imat jupiii :))))))) znam dizajnirat radit bannere imam oko 20-30 igraca za samp sve ce biti zavrseno akda se ovo otvori
//koji sam ja kreten

cristiane

Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 22, 2010, 11:14:21 PRE PODNE
tooo imam web hosting imam domenu, imam forum, imam sve a nema mserver tacnije nisma imao priliku dosad imat jupiii :))))))) znam dizajnirat radit bannere imam oko 20-30 igraca za samp sve ce biti zavrseno akda se ovo otvori
Kako ce se zvati samp server?

Citat: cristiane poslato Decembar 22, 2010, 11:26:42 PRE PODNE
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 22, 2010, 11:14:21 PRE PODNE
tooo imam web hosting imam domenu, imam forum, imam sve a nema mserver tacnije nisma imao priliku dosad imat jupiii :))))))) znam dizajnirat radit bannere imam oko 20-30 igraca za samp sve ce biti zavrseno akda se ovo otvori
Kako ce se zvati samp server?

DMZ xD to je od markony i laksa ... oni su mi drugovi :)))
//koji sam ja kreten

Ja sam za NE! A zasto? E pa zato jer ce opet nahrlit djeca koja nemaju pojma o skriptanju, kao ni serveru, pa preopterecenje dedi-eva, a reklama sa bannerom nece bas previse pomoci oko novih korisnika, pitanje je: Ti sa tom reklamom zelis vise zaradit jer zelis privuci nove kupce, ali kako ces zaradit kad dajes besplatno? Znam ja da to nece trajati zauvijek ali opet... Najveci problem oko ovog su djeca tipa Mrer i sl.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Decembar 22, 2010, 17:30:39 POSLE PODNE
Ja sam za NE! A zasto? E pa zato jer ce opet nahrlit djeca koja nemaju pojma o skriptanju, kao ni serveru, pa preopterecenje dedi-eva, a reklama sa bannerom nece bas previse pomoci oko novih korisnika, pitanje je: Ti sa tom reklamom zelis vise zaradit jer zelis privuci nove kupce, ali kako ces zaradit kad dajes besplatno? Znam ja da to nece trajati zauvijek ali opet... Najveci problem oko ovog su djeca tipa Mrer i sl.

Da to je istina ali ovo je bas prava stvar imam zato resenje!

Nek daju servera naprimer daju 50 servera i dobiju malo kupaca ovo ono i onda zatvore ti sto su uzeli servere ostaju im ako nekom opadne igraca ugase server ako neko pravi probleme ugasi server i sve tako i spadnu serveri!!! ili pak nek provere godiste i to neka slikaju licnu ili nesto ..... sad neznam kako i sta...!! MISLJENJE :)!!
//koji sam ja kreten

Citat: LuKsA poslato Decembar 22, 2010, 17:30:39 POSLE PODNE
Ja sam za NE! A zasto? E pa zato jer ce opet nahrlit djeca koja nemaju pojma o skriptanju, kao ni serveru, pa preopterecenje dedi-eva, a reklama sa bannerom nece bas previse pomoci oko novih korisnika, pitanje je: Ti sa tom reklamom zelis vise zaradit jer zelis privuci nove kupce, ali kako ces zaradit kad dajes besplatno? Znam ja da to nece trajati zauvijek ali opet... Najveci problem oko ovog su djeca tipa Mrer i sl.

Citat: gvozdeni poslato Decembar 11, 2010, 22:29:53 POSLE PODNE
*posjecenost igraca - u obilazak servera bi se islo svaih 10-14 dana te bi se pregledavala posjecenost. Ukoliko server ima malu posjecenost jednostavno ga gasimo.

Sumjnjam da će ljude privući takav server :D Zagasili bi ako ima malu posjecenost :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

black_dota

ovo je i dobro i nije

trebate dati ljudima koji po vama imaju dobru skriptu za samp a ne nekim botovima skinu ravens preveden i trce da hostaju

neka neko kod vas preko srv ubaci ovaj amx file i pogledate kakav je gm
ako je nesto skinuto i nimalo editano jebes njih gledaj druge xD
ali bilo bi jako puno posla onda

Citajte 10-14 igraca dnevno
Ako ima glupu Skriptu nece niko doci i server se gasi :D
Zelis zaraditi sa iUreÄ'ajem ili Androidom?
Posalji mi svoj e-mail i prati upustva


www.speedtouch-samp.com

black_dota