[UF]UnitedForce -RolePlay

Započeo Nxidza, Novembar 26, 2010, 17:55:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

necu doci jer mi se ne svidja opis

sve jedno nebi ni dosao

lol udjem na server admini dm-aju... ma nesvidja mi se nimalo... GTARP mod editan

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Da u pravu je mod nikakav iskreno ocekivo sam bolje ali ajde, admini se iskreno sprdaju na serveru popravi to malo :)

Hm...zanimljiva situacija,udjem na server,kad ono registracija...ja da upisem da sam musko,kad ono "Oduzeto ti je pravo govora"...E pa hvala lepo,dovidjenja,nek vam je sa srecom! - evo cisto mali dokaz ... lepota  ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.





Citat: Djea Djea poslato Novembar 27, 2010, 09:20:20 PRE PODNE
Hm...zanimljiva situacija,udjem na server,kad ono registracija...ja da upisem da sam musko,kad ono "Oduzeto ti je pravo govora"...E pa hvala lepo,dovidjenja,nek vam je sa srecom! - evo cisto mali dokaz ... lepota  ;)

Ja sam ti oduzeo,znas li sta si radio ? Na /p ili /pitaj (jedno te isto) spamao si "IMA LI ADMINA" I tako jedno 30puta dok te posle nismo kickali ..

Opis nije los ali admini su mnogo losi ja pitam na /p on mi kaze ae nesmaraj a gm nije bas extra al za pocetak dobar. Sretno :-X

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

Citat: Nxidza poslato Novembar 27, 2010, 12:39:42 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Novembar 27, 2010, 09:20:20 PRE PODNE
Hm...zanimljiva situacija,udjem na server,kad ono registracija...ja da upisem da sam musko,kad ono "Oduzeto ti je pravo govora"...E pa hvala lepo,dovidjenja,nek vam je sa srecom! - evo cisto mali dokaz ... lepota  ;)

Ja sam ti oduzeo,znas li sta si radio ? Na /p ili /pitaj (jedno te isto) spamao si "IMA LI ADMINA" I tako jedno 30puta dok te posle nismo kickali ..

Ti si ozbiljan? o.O Malo si me pomesao sa nekim,niti sam pitao za admina niti sam bio kickan,sam sam izasao jer nisam mogao da se registrujem...Veoma ste mi zanimljivi,ali ozbiljno...Takve likove jos uvek nisam video...Prave ste nindze-admini...-.-

Jos nesto,sledeci put nadji neki malo normalniji razlog,a i na slici bi se videlo,tj. pisalo bi "Poslali ste pitanje adminima" ili sta vec -.-
Poslednja Izmena: Novembar 27, 2010, 13:15:53 POSLE PODNE od Djea Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Novembar 27, 2010, 13:14:16 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Novembar 27, 2010, 12:39:42 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Novembar 27, 2010, 09:20:20 PRE PODNE
Hm...zanimljiva situacija,udjem na server,kad ono registracija...ja da upisem da sam musko,kad ono "Oduzeto ti je pravo govora"...E pa hvala lepo,dovidjenja,nek vam je sa srecom! - evo cisto mali dokaz ... lepota  ;)

Ja sam ti oduzeo,znas li sta si radio ? Na /p ili /pitaj (jedno te isto) spamao si "IMA LI ADMINA" I tako jedno 30puta dok te posle nismo kickali ..

Ti si ozbiljan? o.O Malo si me pomesao sa nekim,niti sam pitao za admina niti sam bio kickan,sam sam izasao jer nisam mogao da se registrujem...Veoma ste mi zanimljivi,ali ozbiljno...Takve likove jos uvek nisam video...Prave ste nindze-admini...-.-

Jos nesto,sledeci put nadji neki malo normalniji razlog,a i na slici bi se videlo,tj. pisalo bi "Poslali ste pitanje adminima" ili sta vec -.-

Da, pisalo bi ...ali si ti pre toga poslao ...posle su admini ocistili chat i oduzeli ti pravo govora .
pisao si na /p IMA LI ADMINA  i tako spamao,admini su obrisalli chat i /mute te ..

black_dota

Nikola jadan si admin to znam ja i jos njih 10

stalno se svadjas

vredjas

i kopirate nesto sa drugih servera

zato ti nemas igraca i neces imati -.-

Da si obrisao chat pisalo bi...Ali ne...Ti se i dalje nastavljas i lazes...Ali ok je to...Pravdas se da ne bi ispao jadan...Eh,deca ovih dana...Server nikada nece uspesti zbog ovakvih gluposti...Ali sta je tu je,vazno da si ti admin i da mozes da radis sta hoces,jel da? Ok,onda nek ti je sa srecom..  :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Novembar 27, 2010, 13:33:20 POSLE PODNE
Da si obrisao chat pisalo bi...Ali ne...Ti se i dalje nastavljas i lazes...Ali ok je to...Pravdas se da ne bi ispao jadan...Eh,deca ovih dana...Server nikada nece uspesti zbog ovakvih [cenzura]osti...Ali sta je tu je,vazno da si ti admin i da mozes da radis sta hoces,jel da? Ok,onda nek ti je sa srecom..  :)

Evo ovako,ne bi pisalo ...dodji na server dam ti gm da obrises chat i nece pisati ...Ali brate necu da se svadjam ! :P

black_dota