Gdje igrati GF or CH or BU

Započeo ozirisa, Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kat5

Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 20, 2010, 21:57:06 POSLE PODNE
Citat: ozirisa poslato Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE
Ovako igram na Speedtouch Roleyplay serveru i dopizdilo mi je igrat kad igra 9 igraca skoro pa najvise 1 admin na serveru 1 gm ownere server neinteresuje.

Mislio sam preci na neki od ta 3 servera pa me zanima na kojem je bolja raja? I koji server je jednostavniji za naučit koristit se njim. Pošto je svaki GM drugačiji...
Hh bakir ako ovako nastavi ST i ja cu otic..Ja sam Cortez sam da znas xD
Btw Pola STovaca je na GF i BU
xD Ma ipak ostajem na ST nemogu navikao sam se na ovu ekipu jbg..Tako sam jednom oso na GF i vratio se na ST za 2dana

Zlatan_Ibrahimovic


Gamer.Im


Zlatan_Ibrahimovic

CH i ST su mi bili prvi serveri ali naj prvi CH vec odavno otkako je postojao...a ne znam ni imena kakav sam imao hahah..xD

cristiane

CH-[cenzura]i admini do bola,previse ufurani  svojom pozicijom (pr.ja kad sam prije globala dosao igrati na ch kad sam tek poceo sa lvl 1,samo sto sam presao cestu sa biciklom dobio sam areu 3sata nidje veze jarane i dok sam bio u  cnn vodim news admini se portaju  do mene i ubiju me,zalosno)
GF-Najbolji
BU-Za taj server neznam,mislim ekipu i tak to


EDIT:Nigdje ne igram  al preporucujem ti  GF
Poslednja Izmena: Novembar 21, 2010, 10:32:59 PRE PODNE od cristiane

Ova tema je realno gledajuci besmislena, uvijek ce prvi biti za GF, drugi za CH, a treci za nesto deseto. Naravno da ce svako hvaliti server na kojem igra i njega preporuciti, al na otvaracu teme je na kraju da odluci gdje ce igrati.


Iskreno me nebi cudilo da se  nadje neki nadobudni i da ova tema preraste u svadju!

Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 21, 2010, 09:55:07 PRE PODNE
Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 20, 2010, 21:57:06 POSLE PODNE
Citat: ozirisa poslato Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE
Ovako igram na Speedtouch Roleyplay serveru i dopizdilo mi je igrat kad igra 9 igraca skoro pa najvise 1 admin na serveru 1 gm ownere server neinteresuje.

Mislio sam preci na neki od ta 3 servera pa me zanima na kojem je bolja raja? I koji server je jednostavniji za naučit koristit se njim. Pošto je svaki GM drugačiji...
Hh bakir ako ovako nastavi ST i ja cu otic..Ja sam Cortez sam da znas xD
Btw Pola STovaca je na GF i BU
xD Ma ipak ostajem na ST nemogu navikao sam se na ovu ekipu jbg..Tako sam jednom oso na GF i vratio se na ST za 2dana
Ovo sigurno ima veze s mojim postom na ST al eto naviko sam na svasta od tebe tako da me nista ne cudi sto se tice tebe....

kat5

Citat: [ST]Ivan poslato Novembar 21, 2010, 10:57:30 PRE PODNE
Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 21, 2010, 09:55:07 PRE PODNE
Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 20, 2010, 21:57:06 POSLE PODNE
Citat: ozirisa poslato Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE
Ovako igram na Speedtouch Roleyplay serveru i dopizdilo mi je igrat kad igra 9 igraca skoro pa najvise 1 admin na serveru 1 gm ownere server neinteresuje.

Mislio sam preci na neki od ta 3 servera pa me zanima na kojem je bolja raja? I koji server je jednostavniji za naučit koristit se njim. Pošto je svaki GM drugačiji...
Hh bakir ako ovako nastavi ST i ja cu otic..Ja sam Cortez sam da znas xD
Btw Pola STovaca je na GF i BU
xD Ma ipak ostajem na ST nemogu navikao sam se na ovu ekipu jbg..Tako sam jednom oso na GF i vratio se na ST za 2dana
Ovo sigurno ima veze s mojim postom na ST al eto naviko sam na svasta od tebe tako da me nista ne cudi sto se tice tebe....
Evo pa vidi xD:
http://www.speedtouch-samp.com/forum/index.php?topic=12705.0

Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 21, 2010, 11:18:22 PRE PODNE
Citat: [ST]Ivan poslato Novembar 21, 2010, 10:57:30 PRE PODNE
Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 21, 2010, 09:55:07 PRE PODNE
Citat: [ST]XundeR poslato Novembar 20, 2010, 21:57:06 POSLE PODNE
Citat: ozirisa poslato Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE
Ovako igram na Speedtouch Roleyplay serveru i dopizdilo mi je igrat kad igra 9 igraca skoro pa najvise 1 admin na serveru 1 gm ownere server neinteresuje.

Mislio sam preci na neki od ta 3 servera pa me zanima na kojem je bolja raja? I koji server je jednostavniji za naučit koristit se njim. Pošto je svaki GM drugačiji...
Hh bakir ako ovako nastavi ST i ja cu otic..Ja sam Cortez sam da znas xD
Btw Pola STovaca je na GF i BU
xD Ma ipak ostajem na ST nemogu navikao sam se na ovu ekipu jbg..Tako sam jednom oso na GF i vratio se na ST za 2dana
Ovo sigurno ima veze s mojim postom na ST al eto naviko sam na svasta od tebe tako da me nista ne cudi sto se tice tebe....
Evo pa vidi xD:
http://www.speedtouch-samp.com/forum/index.php?topic=12705.0
bolje da si rekao vidi datum kad je ovo bilo pa tu ima mjesec dana :D....

Ch-nebih preporucio,previse igraca,nolifera,admini se prave face,mod je super al nije to to...
Gf-osrednji broj igraca,RP,iam admina i svega koji su voljni pomoc,mozes se ukolpit lako,mod nije los...
Bu-nesvidja mi se bas,nije mi nesta,jedino kao nevolis guzve onda ce ti po danu porsijek 20-30 igraca na serveru odgovarat...

Ja igram na CH i meni je dobro , ekipa mi je super al naravno ( odreÄ'ena ekipa) ima i botova al to je manji problem :)

GF - dobro ali meni se nesviÄ'a zbog preteranog RPa...

BU- nemam mišljenja....
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

CH - Previse igraca
GF - Ne
BU -Igraj ovde ti je najlakse super mod sve je lijepo odradjeno i na serveru je veoma dobar RP..

CH - Pun botina, admini ima dobrih ali ima i losih, mod nije kompliciran, svaki dan ili svaki drugi odrzavanje i nesteka
GF - Strogi RP po meni najjaci server na balkanu
BU - Odlicna ekipa, vole se zajebavati
i.. balkan express - Vole se zajebavati, uvijek neko od admina tu, nebanaju chitere vec ih stave u kaznionicu ili kickaju, i imaju dobar mod

Ovaj BE sam dodao jer mi je lijep server, i mogo bi igrati na njem ;)

Citat: [SGRP]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Novembar 21, 2010, 13:34:20 POSLE PODNE
CH - Pun botina, admini ima dobrih ali ima i losih, mod nije kompliciran, svaki dan ili svaki drugi odrzavanje i nesteka
GF - Strogi RP po meni najjaci server na balkanu
BU - Odlicna ekipa, vole se zajebavati
i.. balkan express - Vole se zajebavati, uvijek neko od admina tu, nebanaju chitere vec ih stave u kaznionicu ili kickaju, i imaju dobar mod

Ovaj BE sam dodao jer mi je lijep server, i mogo bi igrati na njem ;)
AKO JE TEBI DOBRO STO OVAJ BE NE BANAJU CITERE ONDA SI STVARO PROBIA
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2010, 13:22:29 POSLE PODNE od Dude