[Vidimo se tamo...[94.23.26.10:8720] ]Old Times Roleplay by 2Core-Gaming.com

Započeo Gamer.Im, Novembar 19, 2010, 16:34:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ova picka raspala 2core gaming reklamira server na nas forum preko PM-a mars!!!! Tvoj logo ispod tvoje ime itd itd....
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2010, 19:49:18 POSLE PODNE od Carlos_Vela

Gamer.Im

Citat: 2Core Gaming poslato Novembar 19, 2010, 19:14:12 POSLE PODNE
nisam ja...!...mozda su neki od nasih GM-ova...mi im rekli da reklamiraju al ne po dugim serverima...sada cu ja to vidjet!

Sry ali ne svida mi se server...Isao sam vidit sta ima ali cim sam vidio gdje vam je spawn otisao sam off...
Mysterious roleplay

ZicMortal


xxaxxa covek editiran Razor Gaming mod...........
Promenio samo spawn i mozda nestho dodao par komandi u skriptu i malo nestho izmenio da se ne primeti.....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


Mikic95

TeÅ¡ki reklameri i na RolePlay Factory forumu reklamirali   :-X

Cobra 11

to je ono što ja najviše mrzim....ako si napravio server...skupi si igrace na posten nacin...ili uopce nemoj otvarat server....

Reklamiranje na tudjim serverima samo pokazuje neozbiljnost.  >:(

Citat: Cobra 11 poslato Novembar 19, 2010, 22:17:26 POSLE PODNE
to je ono što ja najviše mrzim....ako si napravio server...skupi si igrace na posten nacin...ili uopce nemoj otvarat server....

Potpis :D...Vec sam slicnu temu komentarisao...Reklamiraju server jer znaju da i ovako nece biti nista od posjecenosti,pa je to jedini put izgleda...Lakse bi im bilo da dobro serv. namapaju i promjene standardne baze drugim,da unesu novitete sto trenutno radim na svom serveru... :D

LooooooooooL LOOOOOL i veci lOL nemoze

dolazim na server i kaze mi ono registriraj se ok sve to i idem udem u server i spawna me tamo kod PD i pazi


" necemo vas zamarati sa pravilima jer mislimo da ih vec znate "

pa bmk sta ti mislis ak ja neznam..

i btw. mogu garantirat da ima onaj login bug..



Gamer.Im

hvala svima na bilo kojim komentarima...i onaj sto je reklamirao BAN-an je i vise nije pozeljan ni na jedan server od 2Core Gaming...!


Za koj sat ide novi gamemod...to jest za 1h...xD...svidjet ce vam se...!

spawn je tamo di je na SpeeDTOuch-u policijska akademija..samo jos iza...!
Poslednja Izmena: Novembar 20, 2010, 09:43:51 PRE PODNE od 2Core Gaming

Mikic95

Nije novi GameMod samo je spawn promijenit i neÅ¡to malo ubacito, a skoro pa sve vam mape stoje u zraku, svaka baza ima ograde visoke 50 metara baÅ¡ vam je RolePlay   >:(   sve ste bande/mafie ogradili kao da je Pentagon

Gamer.Im


BalkanGaming