[Pomoc] Register/login sistem

Započeo [BC]spiele, Novembar 16, 2010, 11:28:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dakle imamam svoj GF edit GM i koliko sam ja cuo njemu nevalja login/register sistem dakle svaki 8 igrac koji se rega dobije admina toliko sam barem ja cuo.

I zanima me kako da popravim to.


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

black_dota

pa probaj to xD
napravi 8 ili koliko vec accova i proveri dali im se daje admin

To je glupost sta si cuo  ;)
Kristijan Stipić

Evo sada mi reko frend da se mos logirat sa bilo kojij lozinkom dakle        /login sifra          i usa si na bilo koji acc XD,kako da to popravim


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

black_dota

taj tvoj drug te jebe da tako kazem

testaj dali mozes pa onda popravljaj

mozda on ima neki bugani edit -.- ili te samo trpa

spiele, aj sljedeći put pitaj za pomoć tek kada provjeriš, a ne frend ti reko da se moš logirat sa svakom lozinkom, a ne da pitaš kako popraviti, a nisi ni provjerio jel to uopšte tako.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

zbugan ti je register ko sto je bio na unitedu... istina je to da se moze uc sa bilokojim passom na bilokoji acc... moze se popraviti ali neda mi se objasnjavat...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Novembar 18, 2010, 21:15:04 POSLE PODNE
zbugan ti je register ko sto je bio na unitedu... istina je to da se moze uc sa bilokojim passom na bilokoji acc... moze se popraviti ali neda mi se objasnjavat...

Što si postao ako ti se neda objašnjavati ?

Već si pod banom, trenutno zbog vrijeÄ'anja, ako nastaviÅ¡ sa ovakvim postom, dobit ćeÅ¡ ban i zbog njih.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265