(GM) WCRP prevedeni

Započeo CH | Ujo_TomO, Septembar 22, 2009, 17:37:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

da znam to je objekt koj strima i sve sam ubacio porikto u gamemodeu stavio u host onaj inc max objekte stavio na 3000 i ovo ali uvjek eror
CH Gamemode Prekopiran
Download : Http://www.killerjo.net/


a zasto sami ne pokusate prokuzit, a ne da vam drugi samo moraju sve napravit? ja taj pwn necu sredivat da nece bit errora jer je tome potreban taj midostreamer.....sad ga samo moras jos znat podesit...
Mnogi me znaju, a mnogi misle da znaju.

SKuzio sam tesko je
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2009, 20:58:10 POSLE PODNE od roki
CH Gamemode Prekopiran
Download : Http://www.killerjo.net/


lako je....samo treba znat citat sve......
Mnogi me znaju, a mnogi misle da znaju.

Ono za midostream trebas ubacit u filterscript, u server.cfg, u includes i onda #define <MidoStream> i compilas
My Tutorials:

[TUT] SetPlayerSpecialAction

[TUT] SetVehicleVelocity


CroHerze Website: www.croherzegovina.org
CroHerze IP: 94.23.26.10:8397


Mostar u srcu, Velež do groba!



<<- Å ta je jedan klik? ->>

Kliknite, i pomozite zmaju da naraste!

D:\GTA serveri\po\ser 0.3\gamemodes\Lukic.pwn(3380) : warning 217: loose indentation
D:\GTA serveri\po\ser 0.3\gamemodes\Lukic.pwn(18648) : warning 217: loose indentation
D:\GTA serveri\po\ser 0.3\gamemodes\Lukic.pwn(27197) : error 004: function "NameTimer" is not implemented
D:\GTA serveri\po\ser 0.3\gamemodes\Lukic.pwn(28638) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerPrivmsg")
D:\GTA serveri\po\ser 0.3\gamemodes\Lukic.pwn(28732) : warning 203: symbol is never used: "GetPointDistanceToPointExMorph"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

to mi javlja sta treba da se uradi sad nije problem kod midostream to znam da podesim al ovo zajebava kako to da resim?

M-Gun

Cini se custo odo skinit i vidit ;)

kraÄ'a imena mog servera molim da admin lock ovo temu
[GM]Bih Mafia RPG
[GM]Call of Duty 5
[FS]Eldan Admin kuca
KLIKAJTE OVDJE DA DOBIJEM MEGA UPLOAD ACC
Mali info bar u cosku

Novi GameMod U Izradi GameMod Je RADJEN OD 0 linova(lajnova)kada ga zavrsim objavit cu ga na forum dosad je zavrseno 300 linova nece biti neki veliki mod samo da znate d


Kaka kradja sta pricas ti?  ::)



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]