Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Ja sam extremno smjesan xD




Citat: eXtreme poslato Januar 31, 2011, 17:55:23 POSLE PODNE
Vidite novi potpis :)

Pa jel nebi trebalo biti Pawn Skripter? Ovo je ko da si napiso "Paint Skripter"....  Pawno je program, a ti neskriptas program vec skriptas u programu s jezikom Pawn :-*
Poslednja Izmena: Januar 31, 2011, 20:20:57 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster


Mirnas_Tajic

e aj mi malo pomozite oko mog servera kako da otvorim svoju mapu sa svog kucnog servera da je otvorim u MTA ???

Citat: Mirnas_Tajic poslato Januar 31, 2011, 20:31:22 POSLE PODNE
e aj mi malo pomozite oko mog servera kako da otvorim svoju mapu sa svog kucnog servera da je otvorim u MTA ???
pa jeli ti imas samo CreateObject ili ?

Mirnas_Tajic

ja imam svoj kucni server i ocu njega da otvorim u MTA da ga izmjenim malo kontas

Pa nemožeš svoj kućni server s sampa pokrenut u mta. LOL!!!




Citat: Mirnas_Tajic poslato Januar 31, 2011, 20:31:22 POSLE PODNE
e aj mi malo pomozite oko mog servera kako da otvorim svoju mapu sa svog kucnog servera da je otvorim u MTA ???

ajd ovako, da ti ja malo pomognem:
stistni start, zatim odaberi Run, i otvorit ce ti se mali prozorcic, u njega upisi regedit. kad si to napravio otvoriti se kao nekakav eksplorer, u njemu sve mape oznaci i stisni del tipku na tikovnici, zatim stisni na Yes! Eto samo tako ce ti MTA mapa radit u sampu!

Citat: Dude poslato Januar 31, 2011, 22:37:08 POSLE PODNE
Citat: Mirnas_Tajic poslato Januar 31, 2011, 20:31:22 POSLE PODNE
e aj mi malo pomozite oko mog servera kako da otvorim svoju mapu sa svog kucnog servera da je otvorim u MTA ???

ajd ovako, da ti ja malo pomognem:
stistni start, zatim odaberi Run, i otvorit ce ti se mali prozorcic, u njega upisi regedit. kad si to napravio otvoriti se kao nekakav eksplorer, u njemu sve mape oznaci i stisni del tipku na tikovnici, zatim stisni na Yes! Eto samo tako ce ti MTA mapa radit u sampu!

Ili lijepo ides u C:/Windows i izbrises mapu System32

OVO JE SALA TAK DA MI NE DOLAZI PLAKATI AK FAKAT NAPRAVIS


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Dajte -.-...Kakav je stvarno ce obrisati.. Shigi nisi trebao to reci  :'(

hahaha xD, LOL ovaj misli otvorit mapu iz kucnog servera xD, to je nmgc ako nemas .map i .xml file u MTA directory i to sve...
a vi ga isto znate za*ebavat xD joxy je u pravu xD sta da ovaj to ozbiljno shvati xD
Poslednja Izmena: Januar 31, 2011, 23:26:49 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

cristiane


ima jarane! sta ima kod tebe?

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...






e de mi pomozi kako se ubacuje FS u server.cfg? s cim ga otvorim?? pawnom?? ili Notepadom??? ili pak C++?? RECI RECI PLZZZZZz

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...