Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Pirati sa Kariba pocinju...Da li da ih gledam? Da,naravno. Po 156849842341238489-ti put.  :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 21, 2010, 20:56:39 POSLE PODNE
Pirati sa Kariba pocinju...Da li da ih gledam? Da,naravno. Po 156849842341238489-ti put.  :D
Å to nije to malo glup film  :D

Citat: Djea Djea poslato Decembar 21, 2010, 20:56:39 POSLE PODNE
Pirati sa Kariba pocinju...Da li da ih gledam? Da,naravno. Po 156849842341238489-ti put.  :D

Na kom su kanalu i u koliko hasova xD

Sad ne znam odakle si,ali u Srbiji je na RTS 1,pocelo pre 45 minuta :) Film prosto razbija  :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ev prekinio s curom, nazivciro me jedan korisnik, na ch dobio areu; razlog afk -.- (a uopce nije), iz zemljopisa imam zakljuceno dva (ocjene: 1,2/3,3,5,3), krepo mi laptop(po 100x put), pukla mi kompjuterska stolca... Sta jos moze poci po zlu?

edit:

Necuje mi se zvuk na youtube xD

Stvarno sam baxuz....
Poslednja Izmena: Decembar 21, 2010, 22:07:34 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Decembar 21, 2010, 22:06:36 POSLE PODNE
Ev prekinio s curom, nazivciro me jedan korisnik, na ch dobio areu; razlog afk -.- (a uopce nije), iz zemljopisa imam zakljuceno dva (ocjene: 1,2/3,3,5,3), krepo mi laptop(po 100x put), pukla mi kompjuterska stolca... Sta jos moze poci po zlu?

edit:

Necuje mi se zvuk na youtube xD

Stvarno sam baxuz....
To ti možda samo nije dan  :D
Citat(ocjene: 1,2/3,3,5,3) 
To ti je trebao zaključiti tri

Blood, haj brate barem smo u necem jednaki xD

Geografija (2) - 1,1,1,2,3,2 i tjela me pitat kaze, ma neces ti odgovarat previse si zlocest na satu

btw. ni meni se necuje nidje zvuk

Brige za Pupak, imaÅ¡ dobre FS  ;D

Pa da vidimo,sutra me pita Pravo a ja nisam ni takao,a ako bih dobio iz toga 4 imao bio bih jednu ocenu blize odlicnom ,ako mi ostane 3 vrlo dobar sam :D Sad umesto da ucim brisem prijatelje sa Face-a,ono smaraaaaaa... :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Vi tu pričate o zem da vam je 4/3 meni jedva 2 hahahahaah


meni brat na maturi je pribija profesora iz tjelesnog jer ga e tija bacit..ahahahahha

Uspavao sam se i zakasnio na Pravo,a prozvala me je :D Prosto znam kad ne treba da ucim  :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Meni iskreno nije do igre uopste,skinuo sam onaj 0.3c i izgleda malo bolje,ali ipak ja zelim nesto skorz drugacije. Zato Corelli pozuriiii :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

evo jedan vic


Neki lik ulazi u kafanu i kaze :
- "Svi politicari su kreteni"
Ustade neki covjek i kaze:
- "Alo,nemoj da vredjas"
Kaze ovaj sto je usao u kafanu:
- "Sta ti si politicar?"
Kaze ovaj:
- "Ne,ja sam kreten" :D

black_dota

-.-' sa jednim znaci valjda da mu curi znoj

-.-" ovo znaci da je neko glup i ovaj koji je napisao ovaj smiley oce da iskaze da je neko glup xD

il tako nesto tako sam ja shvatio

za bestone-a

Ev jedna vest koja me je veoma obradovala prolazim 4.50 ODLICAN!!!