Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

A isse ali ak je to djurina ideja ondaje to njegova ideja 400 za mafiju pa svi koji su na ch osnovali bandu 99% su dobila na kladionici xD ZATO JA IGRAM SVAKI BOŽI DAM KLADIONICU xD

Mikic95

Da imam sad 400 Kn u sebe dao bi za *urac, a ne za bandu - oÅ¡o bi ko čovijek u neki kafić sa druÅ¡tvom i deri dok ima love   :P :P

cristiane


Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 13, 2010, 23:06:16 POSLE PODNE
Da imam sad 400 Kn u sebe dao bi za *urac, a ne za bandu - oÅ¡o bi ko čovijek u neki kafić sa druÅ¡tvom i deri dok ima love   :P :P

Gle, uvjek ce se naci neki bogatas kojemu je SA:MP (CH) zivot, ali nazalost, takvih je u ovo 'novo' doba sve vise. Ako CH tako nastavi biti ce 95 organizacija. Cak sam ja htio donirati 50kn no onda sam spusio ban jer sam kao imo speed hack (ali mi je dosta laggalo, pa se cinilo ko speed), no nije me briga, bio sam lvl 2 (velicanstevni) i sad sam zahvalan sto sam dobio ban, jer sam 50kn potrosio na sebe a ne na virtualu.

edit:

A zamisli da djuro stavi 100kn org? pa bilo bi 100 organizacija -.-'
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2010, 12:15:50 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

Ma nemate vi sta raspravljati to je tako djura odlucio i tako i placaju
btw. jel mi dobar avatar?

Jel moze neko pomoc..Imam problem sa grafikom u San Andreasu...Stavim rezoluciju na 1680x1050 i sve ostalo na high i sta moze na very high...Igra ne lagga niti ista...Al cijela je slika skoro ko u "crtanom" filmu...Konfiguracija je ova u potpisu...

Citat: [MRP]ƧΛЯMΛ poslato Decembar 14, 2010, 14:10:42 POSLE PODNE
Jel moze neko pomoc..Imam problem sa grafikom u San Andreasu...Stavim rezoluciju na 1680x1050 i sve ostalo na high i sta moze na very high...Igra ne lagga niti ista...Al cijela je slika skoro ko u "crtanom" filmu...Konfiguracija je ova u potpisu...
Ajoj to je i meni bilo.. Pa sam sve smanjio mnogo i opet je bilo.. Nakraju sam uninstal GTA -.-

Evo i mene iz skole sa jebe** vakcinacije jbt konjsku mi uslijhtali e otekla mi ruka

Jel poslje radilo kad si ga instalira opet?

Citat: eXtreme poslato Decembar 14, 2010, 14:17:12 POSLE PODNE
Evo i mene iz skole sa jebe** vakcinacije jbt konjsku mi uslijhtali e otekla mi ruka
Mi smo bili primili onu kao "vatrenu" i cudno meni nije nista oteklo niti bolelo :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: tWix poslato Decembar 14, 2010, 14:19:35 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Decembar 14, 2010, 14:17:12 POSLE PODNE
Evo i mene iz skole sa jebe** vakcinacije jbt konjsku mi uslijhtali e otekla mi ruka
Mi smo bili primili onu kao "vatrenu" i cudno meni nije nista oteklo niti bolelo :D

E svi primali vakcine samo a ja i drug nesto gorko i bljutavo ko djavo pili  :-\



Cini mi se da si ukljucio sjenke(shadows),nije ti to nikakav "bug"...